BML.CO

باربری نزدیک جاده خاوران تهران

باربری نزدیک جاده خاوران

باربری نزدیک جاده خاوران

با عنایت به اهمیت زمان در عصر حاضر و اینکه امروزه در صنعت حمل و نقل کشور با توجه به اهمیت سرعت در امر جابه جایی و لزوم سریع رسیدن تریلی و کامیون ها به محل بارگیری مخصوصا در تهران باربری نزدیک جاده خاوران بودن از اهمیت فراوانی برخوردار است ،

شرکت حمل و نقل میثم لواسان با داشتن بیش از سه هزار متر مربع فضای کاری ، و از قدیمی ترین و نام آشنا ترین شرکت های حمل و نقل در تهران باربری نزدیک جاده خاوران می باشد.

این مهم موجب شده باربری نزدیک جاده خاوران بودن شرکت حمل و نقل میثم لواسان سبب شود که در هنگام اعزام بار به محل بارگیری بیشترین سرعت رسیدن انواع کامیون و تریلری به محل بارگیری را داشته باشد.

و هنگام ارسال انواع کامیون به محل بارگیری کامیون ها و تریلر های این شرکت در کمترین زمان ممکن به محل بارگیری برسند و موجب صرفه جویی در وقت میشود و باعث رضایت صاحب کالا در محل بارگیری شود.

با توجه به این موقعیت استراتژیک شرکت حمل و نقل میثم لواسان که باربری نزدیک جاده خاوران بودن آن است ، و در اختیار داشتن انواع کامیون و تریلر در شرکت حمل و نقل میثم لواسان ، این شرکت در سریعترین زمان ممکن نسبت به سایر باربری ها به ارایه خدمات حمل و نقل برای شما مشتریان گرامی می پردازد.

شرکت حمل و نقل میثم لواسان با بیش از سی سال سابقه مستمر در صنعت حمل و نقل کشور و کادری مجرب و دلسوز ، آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

با یک بار تماس با ما

نه برای یک بار ، بلکه برای همیشه با ما خواهید بود

با مناسبترین هزینه و کرایه حمل

 تحت پوشش کامل بیمه ایران

تماس با ما:

021-33332425(خط ویژه)

021-33864006

موبایل :

سید محمد غریبیان لواسانی

09121063446

میثم حاجی

09361672007

علی کریمی چناری

09123969685