آشنایی با انواع خودرو های حمل بار شیراز

برای آشنایی با انواع خودرو های حمل بار شیراز با میثم لواسان تماس بگیرید. آشنایی با انواع خودروهای حمل بار شیراز یکی از جمله مهمترین مسائلی است که اگر قصد ارسال بار از تهران به شیراز را دارید باید بدانید.

شرکت حمل و باربری میثم لواسان مفتخر است که سال هاست در خط تخصصی تهران به شیراز فعال است و انواع خدمات باربری به شیراز ( استان فارس ) را به شما ارائه میدهد.

امروز در این مقاله قصد داریم شما را با انواع ماشین های باربری و کامیون های حمل بار به شیراز آشنا کنیم.

خودرو های حمل بار شیراز

آشنایی با انواع خودرو های حمل بار شیراز در ادامه برای شما شرح داده می شود. ماشین های باربری تهران شیراز انواع مختلفی دارند که هریک برای ارسال باری به کار گرفته می شود.

هر خودرویی ظرفیت باربری مشخصی دارد که باید در تناسب کامل با بار باشد. .به طور کلی ماشین های باربری به دو دسته کلی تقسیم می شود:

  • ماشین های باربری کوچک
  • خودروهای حمل بزرگ

ازجمله ماشین های سنگین کوچک می توان به نیسان اشاره کرد. خودروهای باربری بزرگپ نیز شامل خاور و انواع تریلی است.

ما کلیه خودروهای حمل بار تهران شیراز را با قیمت مناسب برای شما فراهم می کنیم. سفارش خود را ثبت کنید و نوع بار خود را اعلام کنید.

نیسان حمل بار به شیراز

نیسان کوچک ترین ماشینی است که ما می توانیم به صورت دربستی در اختیار شما قرار دهیم. به منظور درخواست نیسان باری ارسال بار به شیراز با ما همراه باشید.

نیسان ظرفیت باربری تا 2 تن را دارد و بسیار سریع است. هیچ گونه محدودیت ترددی ندارد و به راحتی می تواند در مسیر حمل تردد کند.

خاور حمل بار به شیراز

خاور ها نیز انواع مختلف دارند که به طور کلی به دو دسته مسقف و روباز تقسیم می شوند هر کدام از خاور ها ممکن است دارای ابعاد متفاوتی باشند.

متناسب با نوع بار شما و حجم و وزنی که دارد باید مناسب ترین خاور باربری تهران به شیراز را برای خود انتخاب کنید.

کامیون تک و جفت باربری به شیراز

برای حمل بار های خود تا وزن 10 تن از کامیون تک استفاده می شود و برای بارهای خود تا وزن 15 تن از کامیون جفت استفاده می شود.

در واقع برای بارهایی مانند لوله، پروفیل، میلگرد، انواع آهن آلات از این نوع کامیون ها استفاده می شود. زیرا ظرفیت لازم را دارند و می توانند در طول مسیر از محموله ها محافظت کنند.

برای حمل بارهای 6 منری و 7 متری خود با ما تماس بگیرید تا کامیون های موردنظر را در اختیارتان قرار دهیم. ما در صنعت باربری تهران شیراز متخصص هستیم.

تریلی و ترانزیت باربری به شیراز

تریلی ها و ترانزیت ها از جمله ماشین های باری سنگین هستند که در انواع  مختلف کفی، بغلدار و لبه دار، چادری وجود دارند که متناسب با نوع بار شما ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

کمرشکن و بوژی حمل بار به شیراز

 آن دسته از بار ها که دارای ابعاد و وزن بسیار زیاد هستند که ماشین های باری معمولی نمی توانند آن را حمل کنند، باید توسط انواع کمرشکن ها و بوژی ها به شیراز حمل شوند.

حمل اثاث به شیراز 

حمل اثاثیه منزل از تهران به شیراز به صورت دربستی انجام می شود. کلیه بار ها تحت پوشش کامل بیمه قرار می گیرد در صورت بروز حادثه، خسارت آن جبران می گردد.

ما کمترین نرخ کرایه را داریم جهت حمل بار به شیراز با ما تماس بگیرید. صفر تا صد خدمات باربری را با کرایه ارزان ارائه می دهیم.

نرخ کرایه کامیون تهران شیراز 

مسیر باربری تهران به شیراز از جمله پر رفت و آمد ترین مسیر های باربری کشور است. برای اطلاع از نرخ کرایه انواع کامیون ها و ماشین های باربری برای شیراز با کارشناسان حمل میثم لواسان در تماس باشید و آخرین نرخ کرایه باربری تهران به شیراز را از ما استعلام بگیرید.

  • به وزن بار
  • نوع بار
  • حجم بار

شما بستگی دارد علاوه بر مسیر تهران به شیراز باید این عوامل هم درنظر بگیرید تا ماشین حمل بار شما را به درستی برای شما انتخاب کنیم.

متخصصان و کارشناسان قسمت حمل بار میثم لواسان ماشین باربری را برای شما در نظر می گیرند و در سریع ترین زمان به محل بارگیری می فرستند.

همچنین بار خود را می توانید به صورت دربستی با بیمه نامه کامل به شیراز ارسال کنید. حمل بار به شیراز برای شما در کمترین زمان انجام می شود.

سبد خرید
تماس سریع