باربری-خارج-از-شهر

باربری خارج از شهر

اگر به دنبال باربری خارج از شهر می گردید برای حمل بار و حمل کالا های شما باربری خارج از شهر میثم لواسان تحت پوشش بیمه ایران با نازلترین کرایه در خدمت شما است شرکت حمل و نقل ما بار خارج از شهر شما را به طور تخصصی حمل می کنند.

باربری خارج از شهر تهران 

امروزه با توجه به این که بیشتر انبار ها و بار اندازها و کارخانه جات در محدوده شهر و خارج از شهر قرار می گیرد. لزوم استفاده از یک باربری خارج از شهر به شدت احساس می شود.

باربری که بتواند اولا در سریعترین زمان ممکن نسبت به جذب کامیون مورد نظر شما اقدام کند. که این مهم محقق نمی شود مگر اینکه باربری نزدیک به نواحی خارج از شهر و در محدوده شهر باشد.

این مهم با این امر محقق می شود که شرکت حمل و نقل دارای شعبه های مختلف در تمام نقاط و محدوده های تهران داشته باشد که بتواند نسبت به خدمت جابه جایی و انتقال بار در سریعترین زمان ممکن اقدام نماید.

حمل بار به خارج از شهر میثم لواسان

هلدینگ میثم لواسان با بیش از سی و چند سال سابقه در صنعت حمل و نقل کشور یکی از بزرگترین و گسترده ترین باربری ها در تهران می باشد.

میثم لواسان با داشتن شعبه های مختلف در سرتاسر استان تهران از قبیل:

  • ارسال نزدیک جاده خاوران
  • باربری نزدیک جاده کرج
  • ارسال نزیک جاده ساوه
  • باربری نزدیک جاده آبعلی
  • ارسال به رودهن، بومهن، پردیس

از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب استان تهران را تحت پوشش خود قرارداده است. شما عزیزان با تماس با نزدیکترین شعبه نزدیک محل بارگیری خودتان می توانید مناسب ترین نوع کامیون را با توجه به نوع بار خود با مناسب ترین و قیمت پایین و نازل ترین کرایه حمل در اختیار بگیرید.

با ما تماس بگیرید و بهترین خاطره را در حمل و نقل با میثم لواسان تجربه کنید.

باربری با بیمه نامه و بارنامه دولتی  

امروزه داشتن بیمه برای بار شما از اهمیت زیادی برخوردار است برای مثال شما می خواهید باری به ارزش 400 میلیون تومان به شهرستان ارسال کنید.

دغدغه شما این است که آیا بار شما به سلامت به مقصد می رسد؟ برای آنکه خیال شما عزیزان راحت باشد شرکت حمل و نقل میثم لواسان با شما را به هر ارزشی که باشد به همان مبلغ بیمه کامل می کند.

همچنین ما به مبلغ 30 میلیون تومان بار شما را بیمه رایگان می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا از طریق واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع