بغلدار-تهران-اصفهان

بغلدار تهران اصفهان

بغلدار تهران اصفهان از جمله کاربردی ترین تریلی ها برای ارسال بار از تهران به اصفهان هستند. میثم لواسان برای حمل بار با تریلی بغلدار، ارزان ترین تعرفه حمل بار با بغلدار تهران اصفهان را در اختیارتان قرار می دهد.

 

به منظور انجام امور حمل و نقل و جابه جایی های شهری و بین شهری لازم است که با شرکت های حمل و نقل آشنایی داشته باشید و بهترین آنها را انتخاب کنید.

 

میثم لواسان بزرگ ترین سامانه حمل و نقل در تهران است که سال ها است که در زمینه حمل بار و باربری از تهران به اصفهان فعالیت می کند.

 

همچنین میثم لواسان بزرگ ترین ناوگان حمل بار را در اختیار دارد و می تواند انواع تریلی ها و به ویژه تریلی بغلدار را برای شما فراهم کند.

 

سامانه باربری میثم لواسان راه را برای درخواست بغلدار حمل بار به اصفهان هموار کرده است. تنها کافی است با یک تماس بغلدار باربری به اصفهان خود را از سامانه حمل و باربری میثم لواسان به صورت آنلاین درخواست کنید.

 

اگر باری در تهران دارید و می خواهید در سریع ترین زمان ممکن آن را به اصفهان حمل کنید با ما در این مقاله همراه باشید. حمل بار به اصفهان را از میثم لواسان بخواهید.

 

باربری با بغلدار تهران اصفهان 

طبق آماری که اخیرا به دست ما رسیده روزانه بیش از صدها تریلی بغلدار برای حمل بار از گاراژها و پایانه باربری تهران به سمت شهرستان ها روانه می شوند.

 

شرکت حمل و نقل میثم لواسان مفتخر است که از پیشتازان حمل بار به با تریلی بغلدار از تهران به شهرستان ها است.

 

میثم لواسان بیش از سی سال است که در خط تخصصی تهران به اصفهان فعالیت می کند و در این سال ها توانسته تمامی رانندگان فعال در این خط را شناسایی و جذب کند.

 

دسترسی به تمامی رانندگان فعال در خط تهران اصفهان موجب شده تا بتوانیم با پایین ترین نرخ کرایه باربری، بغلدار حمل بار به اصفهان را برای شما فراهم کنیم.

 

میثم لواسان بیش از سی سال است که در زمینه باربری برای اصفهان از تهران فعالیت مستمر دارد. به همین دلیل در این حوزه کاملا تخصص داریم.

 

باربری با بغلدار تهران اصفهان از بازارهای تهران

تریلی بغلدار از ماشین های باری مهم است که برای حمل بار از نقاط مختلف تهران و به خصوص بازارها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

بازارهای تهران به دلیل مرکزیت عرضه و فروش انواع محصولات و مواد اولیه موردنیاز صنایع مختلف، روزانه درخواست انواع کامیون ها و تریلی ها را برای ارسال بار به شهرستان ها و به ویژه اصفهان و سایر بنادر و لنگرگاه ها را دارند.

 

شرکت باربری ارزان تهران به اصفهان میثم لواسان به منظور ارج نهادن به خواسته شما عزیزان، ارائه کامیون باربری به ویژه بغلدار برای حمل بار از بازارهای را جزو خدمات ویژه خود قرار داده است.

 

پس اگر برای حمل بار از بازارهای تهران به اصفهان به انواع تریلی و به ویژه تریلی بغلدار نیاز داشتید، با ما تماس بگیرید. میثم لواسان نزدیک ترین باربری به بازارهای تهران است.

 

آشنایی با بغلدار حمل بار به اصفهان

بغلدار دارای مشخصات زیر است:

 

 • طول: 12/20 متر
 • عرض: 2/45 متر
 • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 22 تن

 

تریلی بغلدار 18 چرخ یکی از کامیون های کشنده موردنیاز در صنعت حمل و نقل می باشد. برای حمل انواع آهن آلات و بارهای دوازده متری و سایر بارها و کالاهای تجاری که این بارها به صورت فله و خرده ریز می باشد.

 

تریلی کفی 18 چرخ نمی تواند حمل کند و برایش غیر قابل مهار می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

حمل انواع بار به اصفهان با بغلدار

جابه جایی و حمل و نقل از جمله عوامل تاثیرگذار در رونق اقتصاد و تولید و صنعت یک کشور است. بغلدار نقش مهمی در حمل بار از تهران به اصفهان ایفا می کند.

 

میثم لواسان انواع تریلی و به ویژه تریلی بغلدار اصفهان را با کرایه ارزان در اختیار شما قرار خواهد داد. حمل بار به شهرستان تخصص 50 ساله ما است.

 

بارهایی که تا کنون توسط تریلی بغلدار 18 چرخ به واسطه شرکت حمل و نقل و باربری میثم لواسان به اصفهان حمل شده است را فراهم آورده ایم:

 

 • حمل رول به اصفهان
 • ارسال قرقره به اصفهان
 • حمل کلاف به اصفهان
 • ارسال شبکه به اصفهان
 • حمل لوله های بتنی و لوله های فلنچی به اصفهان
 • ارسال چوب و مصنوعات چوبی به اصفهان
 • حمل میله و میلگرد به اصفهان
 • ارسال کانتینر و تانکر به اصفهان
 • حمل ورف های ام دی اف و نئوپان به اصفهان
 • ارسال ماشین آلات راه سازی و کشاورزی به اصفهان
 • حمل اهن آلات، نبشی و ناودانی به اصفهان
 • ارسال موادهای شیمیایی، پلاستیکی، دارویی، آرایشی و بهداشتی به اصفهان

 

بغلدار تهران اصفهان با بیمه معتبر

بغلدار 18 چرخ حمل بار به اصفهان را با بیمه ایران از میثم لواسان بخواهید. ما بهترین خدمات بیمه ای را برای شما در نظر داریم.

 

بیمه نامه قانون تجارت سقف حداکثری تعهدات را پوشش می دهد و هر خسارتی که روند باربری به اصفهان وارد شود را پرداخت می کند.

 

 

ما خدمات باربری تهران اصفهان با بغلدار را به بهترین نحو ممکن ارائه می دهیم. ارسال بار در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان مجرب ارائه می گردد.

سبد خرید
تماس سریع