حمل-بار-به-پلدشت

حمل بار به پلدشت

پلدشت یکی از شهرستان های واقع شده در آذربایجان غربی است. پلدشت در مرز نخجوان مستقر شده است. در همسایگی ماکو و شوط است. آب هوای آن نیمه خشک است اما در زمستان سرد است. در این مقاله در خصوص خدمات حمل بار به پلدشت توسط شرکت حمل و نقل میثم لواسان می پردازیم.

لازم است بدانید میثم لواسان یکی از با سابقه ترین باربری ها در تهران است که پیشینه درخشانی دارد و در زمینه حمل بار تخصص و تجرب بسیار دارد. تیمی حرفه ای تحت آموزش قرار داده تا بتوانند زمینه باربری را تسهیل و تسریع دهند. هم چنین کلیه اقدامات لازمه را برای ارائه خدمات با کیفیت به انجام برسانند.

ماهیت باربری خدمت رسانی است و باید متعهد به آن چه مقرر است باشد. هر گونه سرپیچی و تخطی قابل پیگرد می باشد. در خصوص هزینه و انواع خودروی حمل هم چنین خدمات ویژه حمل بار به ارومیه و آذربایجان غربی در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

خودرو های حمل بار به پلدشت

یکی از ملزومات باربری وسیله نقلیه است. عملا بدون خودروی حمل، باربری امکان پذیر نمی باشد. از این رو ماشین باری نقش مهمی در فرآیند باربری دارد. نیسان و کامیون ها که انواع مختلف دارد، پر کاربرد ترین وسیله حمل هستند. هر کدام ویزگی های خاص خود را دارند و متناسب با حجمی که دارند برای ارسال بار در نظر گرفته می شوند.

بار ها به دو دسته سبک و سنگین تقسیم می شوند. اما باید بدانید که برای هر باری وسیله ای وجود دارد و به راحتی می توانید اقدام به جابه جایی محموله خود بنمایید. در ذیل به برخی از خودرو های حمل اشاره می شود. لازم به ذکر است که میثم لواسان بهترین و به روز ترین ماشین های باربری را در دسترس دارد و می تواند برای حمل و ارسال بار های شما از تهران به کار بگیرد.

تریلی حمل بار به پلدشت

خودروی تریلی، خودروی جاده است. به نحوی طراحی شده که می تواند بار های سنگین تا 24 تن را انتقال بدهد. حتی از این ماشین برای باربری بین المللی نیز استفاده می شود و تمام انواع آن بسیار کاربردی هستند. بسیار مجهز و مدرن است و قادر است بار هایی با ویزگی های خاص را حمل کند. در ذیل برخی از اشکال تریلی را نام میبریم.

  • کفی حمل بار به شهرستان
  • بغلدار حمل بار به شهرستان
  • ترانزیت حمل بار به شهرستان
  • کمپرسی حمل بار به شهرستان 
  • یخچالدار حمل بار به شهرستان

نیسان حمل بار به پلدشت

باربری با نیسان بسیار باب شده است چرا که سرعت حمل بار به وسیله آن بسیار بالاست. همچنین نرخ کرایه پایینی دارد و مقرون به صرفه است. اما نکته ای که دارد این است که باید تناژ بارتان نهایتا 2 تن باشد. زیرا ظرفیت حمل بار این اندازه را دارد. در باربری داخل شهر بسیار مقبول است اما در بیرون شهر نیز کاربردی است.

برای حمل اثاثیه منزل، لوازمات اداری، لوازم الکترونیکی و… که 2 تن باشند استفاده از نیسان پیشنهاد میشود. اگر برای باربری بیرون شهری نیسان حمل بار نیاز دارید ما بهترین آن ها را در اختیارتان قرار می دهیم.

تک و جفت حمل بار به پلدشت

خودرو های تک و جفت در باربری درون شهر و بیرون شهر به کار گرفته می شود. تک همان 6 چرخ، و جفت همان 10 چرخ است. برای حمل بار با وزن 10 تن از تک و 15 تن از جفت استفاده می شود. در خصوص نوع بار محدودیتی وجود ندارد و با رعایت تناژ محموله می توان هر باری اعم از خوراکی، فلزات، چوب، رک و… را ارسال و انتقال داد.

اگر برای حمل بار خود از تهران به پلدشت به دنبال مناسب ترین تک و جفت ها هستید، میثم لواسان بهترین ها را برای شما در نظر می گیرد. ما کلیه شهرهای ایران را تحت پوشش داریم و باربری را به همه مناطق انجام میدهیم.

  • تک و جفت حمل بار به شهرهای شمالی 
  • تک و جفت حمل بار به شهرهای جنوبی
  • تک و جفت حمل بار به شهرهای مرکزی
  • تک و جفت حمل بار به شهرهای شرقی
  • تک و جفت حمل بار به شهر های غربی

باربری به پلدشت با قیمت مقرون به صرفه

با توجه به گرانی و تورم موجود در جامعه، حوزه حمل و نقل نیز دستخوش نوسانات قرار میگیرد و نرخ باربری مدام در حال تغییر است و ثبات ندارد. کرایه ها با توجه به نوع خودروی باربری متفاوت است و خودرو نیز با توجه به مشخصات و وزن محموله انتخاب می شود. از دیگر عواملی که برای تعیین نرخ حمل باید مورد توجه قرارداد مسیر مبدا تا مقصد است.

هر چه فاصله دورتر باشد به تبع آن هزینه حمل نیز بالا می رود. گاهی اوقات به دلیل کمبود ماشین باری نیز احتمال بالا رفتن قیمت وجود دارد. برای اینکه از قیمت باربری به طور دقیق آکاه شوید همان روزی که تصمیم به باربری دارید قیمت دقیق را مطالبه کنید. کارشناسان حمل وظیفه پاسخگویی به سوالات شما را دارند.

طبق چهارچوبه مدونه اتحادیه قیمت باربری متناسب با خدمات درنظر گرفته محاسبه می شود و شرکت حمل با توجه به آن اقدام به اعلام نرخ می نماید. مبلغ کمیسیون و حق بیمه نیز به آن اضافه میشود.

میثم لواسان حمل بار به آذربایجان غربی و شهرستان های آن قیمت منصفه و مقرون به صرفه را دریاقت می کند.

ارسال سریع بار از تهران به پلدشت

بعضی از بار ها به دلیل ماهیتی که دارند باید سریع و بدون معطلی برای تخلیه تحویل داده شوند. گاهی نیز صاحب بار به دلایل شخصی تمایل دارد بارش در زمان مقرر به دستش برسد. از این رو کارشناسان حمل بار باید کلیه فرآیند باربری را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند و تاخیر نداشته باشند.

باربری ها باید رانندگان کار بلد را برای حمل بار برگزینند که راه های فرعی را خوب بلدند. هم چنین لازم است صاحبان بار اطلاعات درستی را به کارشناسان دهند تا مانعی پیش نیاید. اگر به دنبال باربری سریع برای حمل بار از تهران به شهرستان ها و پلدشت هستید، میثم لواسان را انتخاب کنید پشیمان نخواهید شد. ما به شما ثابت می کنیم متفاوت هستیم.

باربری به پلدشت همه روزه به سرتاسر ایران

شما هروز هفته قادر هستید بار خود را از تهران به همه شهر ها ارسال کنید. محدودیت زمان وجود ندارد و شبانه روز خودرو های حمل در حال عبور و مرور در جاده ها هستند. بیش از نیم قرن است که در تمام ایام هفته باربری تهران شهرستان را انجام می دهیم و بار های گوناگونی را با خودروی باربری مناسب جا به جا کرده ایم.

تجربه های بساری را در فراز و نشیب زمان به دست آوردیم و متخصص در امر باربری هستیم. حتی می توانید چند روز قبل سفارش خود را ثبت نمایید و بعدا اقدام به باربری کنید. می توانید از تخفیفات ویژه ما در مناسبت های خاص برخوردار شوید. ما برای حمل بار ایمن شما تدابیری در نظر داریم و برای کمک رسانی شما پیشقدم هستیم.

آیا می توان چند روز قبل برای حمل بار به پلدشت سفارش را ثبت کرد؟

بله این امکان وجود دارد که چند روز قبل درخواست حمل بار خود را به پلدشت ثبت نمایید یک روز قبل کارشناسان حمل با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را به عمل می آورند.

باری دارم 9 تن است چه خودرویی برای حمل آن به پلدشت مناسب است؟

برای حمل باری با تناژ 9 تن از انواع کامیون باید استفاده کرد با توجه به اینکه بار شما چه ماهیتی دارد 6 چرخ یا همان تک مناسب است چرا که ظرفیت حمل بار تا 10 تن را دارد.

سبد خرید
تماس سریع