حمل-بار-سریع-و-اکسپرس

حمل بار سریع و اکسپرس

حمل بار سریع و اکسپرس از جدید ترین خدمات باربری میثم لواسان است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است با بهره گیری از خدمات حمل بار سریع و اکسپرس میثم لواسان میتوانید در سریع ترین زمان ممکن بار خود را از تهران به تمامی نقاط دور و نزدیک ایران ارسال کنید.

خدمات حمل بار سریع میثم لواسان با بهره گیری از مدرن ترین و به روزترین کامیون های باربری انجام می شود. اگر برای حمل بار از تهران به شهرستان ها و به طور کلی جابه جایی های بین شهری، زمان برای شما  ارزشمند است.

اگر میخواهید باربری شما در زمانبندی مشخص بارگیری و تخلیه شود. با ما در این مقاله همراه باشید تا شما را با خدمات باربری سریع السیر میثم لواسان آشنا کنیم. میثم لواسان پیشرو در ارائه خدمات باربری سریع از تهران به شهرستان ها است.

حمل بار سریع و اکسپرس با انواع کامیون 

برای آنکه بتوانید در سریع ترین زمان ممکن بار خود را جابه جا کنید باید در انتخاب کامیون باربری مورد نظر کمی وسواس به خرج دهید.

حتما میدانید که کامیون ها انواع مختلفی دارد. هر کدام از انواع کامیون ها با توجه به ویژگی هایی که دارند برای حمل نوع خاصی از بار ها کاربرد دارد.

انواع کامیون ها در یک دسته بندی کلی به دو دسته کامیون های سبک و سنگین تقسیم میشوند. نیسان ها و خاور ها از جمله کامیون های باربری سبک هستند.

کامیون های تک و جفت و انواع تریلی ها به ترتیب سنگین تر از نیسان ها و خاور ها هستند. شناخت انواع کامیون ها تاثیر بسزایی در باربری سریع و اکسپرس دارد.

برای آشنایی با انواع کامیون های باربری لازم نیست راه دوری بروید تنها کافیست به مقاله مربوط به انواع کامیون های میثم لواسان سری بزنید و هر آنچه را که برای شناخت انواع کامیون ها نیاز دارید، در آنجا بیابید.

حمل بار سریع و اکسپرس با نیسان

نیسان به عنوان سبک ترین و کوچکترین ماشین باری است که برای حمل بار از تهران به شهرستان ها مورد استفاده قرار میگیرد.

نیسان ها توانایی حمل بار تا ظرفیت 2 تن را دارند. برای درخواست سریع و اکسپرس نیسان باربری از تهران به شهرستان ها با میثم لواسان تماس بگیرید.

باربری سریع و اکسپرس با خاور 

خاور ها انواع مختلفی دارند و به دو دسته کلی خاور های مسقف و روباز تقسیم می شوند. خاور ها عموما برای حمل انواع بار که از نظر حجمی و وزنی در حد متوسط قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

خودروی خاور مسقف برای حمل بار های حساس تر از جمله اثاث منزل و لوازم برقی و دستگاه های الکترونیکی که نباید دچار آبزدگی شوند، مناسب است.

برای حمل بار سریع تا ظرفیت 3 – 4 تن میتوانید انواع خاور های به روز و مدرن را از سامانه حمل ونقل میثم لواسان دریافت کنید.

باربری سریع و اکسپرس با تک و جفت 

تک برای حمل بار تا ظرفیت 10 تن و جفت برای حمل بار تا ظرفیت 15 تن مورد استفاده قرار میگیرد. اگر برای حمل بار با انواع تک و جفت از تهران به شهرستان ها عجله دارید.

اگر میخواهید در  اسرع وقت کامیون تک و یا جفت را برای حمل بار، در محل بارگیری خود حاضر ببینید. فرصت را از دست ندهید و با سامانه حمل و نقل و باربری میثم لواسان تماس بگیرید.

باربری سریع و اکسپرس با تریلی 

تریلی ها جرو سنگین ترین ماشین های باری هستند که برای حمل بار تا ظرفیت 22 تن مورد استفاده قرار می گیرد.

تریلی ها همچنین برای حمل بارهایی که طول زیادی دارند نیز مناسب است. انواع تریلی ها بار هایی که طول آنها بین 12 تا 13 متر است را می توانند حمل کنند.

میثم لواسان را برای حمل سریع بار آهن آلات با انواع تریلی، از بازار های آهن تهران، انتخاب کنید. بی شک میثم لواسان بهترین و سریع ترین انتخاب برای حمل بار با تریلی از تهران به شهرستان ها است.

باربری سریع و اکسپرس با کمرشکن و بوژی 

کمرشکن ها و بوژی ها برای حمل بار های حجیم و فوق سنگین و همچنین بارهای ترافیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

کمرشکن و بوژی را از سامانه حمل و نقل اینترنتی میثم لواسان درخواست کنید. تا در سریع ترین زمان ممکن آن را دراختیار شما قرار دهد.

مزایا حمل بار سریع و اکسپرس

میثم لواسان بزرگترین ناوگان حمل و نقل و باربری ارزان را در اختیار دارد همین مسئله موجب شده تا به محض ثبت سفارش کامیون از طرف شما در کوتاه ترین زمان ممکن کامیون باربری شما رادر اختیارتان قرار دهیم.

ارسال و دریافت بار در زمان بندی مشخص شده  

کارشناسان حمل بار میثم لواسان برای حمل بار شهری و بین شهری زمانبندی دقیق و حساب شده ای را ارائه میدهند تا بارگیری و تخلیه شما به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.

سبد خرید
تماس سریع