باربری-ارزان

باربری ارزان

با توجه به تورم موجود در جامعه و گرانی ها همه افراد درصدد هستند تا هزینه های خود را کاهش داده و اقتصاد خود را بهبود دهند. فرآیند حمل و نقل نیز از نیاز های ضروری است لذا همه به دنبال باربری ارزان قیمت هستند تا با کمترین نرخ بار خود را از مبدا به مقصد ارسال کنند.

اکنون زمان آن است که برای آگاهی بیشتر شما علل موثر در تعیین کرایه حمل را بررسی کنیم و بیان کنیم هزینه حمل چگونه محاسبه می شود. در ادامه به شرح آن می پردازیم. با ما همراه باشید تا در انتخاب شرکت حمل خوب و ارزان به راحتی تصمیم گیری نمایید.

شماره تماس ما:

 • 021-33332425
 • 021-33864006

علل موثر در باربری ارزان و اقتصادی

لازم است بدانید عوامل متعددی در هزینه حمل تاثیر دارند. تمام این عوامل در نظر گرفته می شوند و اهمیت دارند که به کلیه آن ها اشاره می کنیم.

زمانی که شما برای ثبت درخواست حمل تماس می گیرید کارشناسان باید در وهله اول مشخصات بار را از شما سوال کنند. وزن بار و حجم آن بسیار اهمیت دارد.

پس از مشخص شدن ماهیت و چیستی بار نوبت به انتخاب خودروی بلربری می رسد که باید در تناسب کامل با بار باشد وکلیه محموله را پوشش دهد.

بعد از تعیین نوع خودرو اعلام بار می شود و راننده ای که کرایه کمتری ارائه دهد برای حمل انتخاب شده و مذاکرات به عمل می آید. مشخصات راننده بررسی می شود و بارنامه صادر می گردد تا خودرو با مجوز دولتی اقدام به تردد نماید و مانعی نباشد.

در آخذر نیز برای مراجعه راننده به مبدا جهت بارگیری با صاحب بار هماهنگی انجام شده و خودرو برای تحویل بار در موعد و مکان مقرر ارسال می شود.

شرکت حمل بار ارزان 

با توجه به اینکه اصولا بار ها و محموله ها به صورت دربست ارسال می شوند هزینه حمل و باربری گران است لذا افراد در انتخاب باربری اول از همه به نرخ کرایه ها توجه دارند. دو حالت وجود دارد: اولین حالت این است سلامت بار برای شما اولویت دارد و توجهی به هزینه ندارید.

حالت دوم این است که نرخ کرایه حمل بار برای شما مهم تر است و به دنبال باربری ارزان هستید. نرخ باربری توسط قوانین مربوطه تعیین می شود و به شرکت های حمل بار ابلاغ شده که باید مناسب با آن هزینه باربری را اعلام و دریافت کنند.

نوع و حجم بار هم چنین مسیر مبدا تا مقصد و دیگر علل باید در نظر گرفته شوند تا بتوان کرایه دقیقی ارائه داد. میثم لواسان سالیان سال است که در حوزه باربری فعالیت دارد و یکی از معتبرترین شرکت های حمل بار تهران است.

ما با دریافت کرایه ارزان و کیفیت بالای خدمات بار شما را از تهران به سرتاسر ایران ارسال می کنیم و تضین بار را در محل تضمین می کنیم. اگر به دنبال باربری ارزان و معتبر در تهران هستید با ما تماس بگیرید.

شماره تماس ما:

 • 021-33332425
 • 021-33864006

خدمات باربری ارزان 

مهم ترین ویژگی یک باربری معتبر نحوه و کیفیت ارائه خدمات است. خدمات حمل کار هایی است که برای امر حمل ضروری است و نباید در انجام آن کوتاهی کرد.

چون ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد. خدمات حمل از زمانی که شما تماس می گیرید و درخواست خود را ثبت می کنید شروع می شود.

کارشناسان حمل باید اعلام بار نمایند و خودروی مناسب را کرایه کنند. پس از آن بیمه نامه معتبر را صادر کرده تا چنانچه حین بارگیری تا تخلیه خسارتی واد شد آن را طبق توافق جبران کنند.

بارنامه دولتی که به منزله سند عبور و مرور خودروی حمل است باید به راننده تحیل داده شود تا با ارائه آن به پلیس راه تردد مجاز نماید. صاحب بار می تواند از طریق تیم پشتیبانی پیگیری کنند و در جریان پروسه باربری محموله خود باشند.

چگونه هزینه باربری را کاهش دهیم؟

ممکن است تا کنون تجربه باربری را داشته اید و با باربری های مختلف تماس گرفته اید تا از شرایط حمل بار مطلع شوید. با توجه به گسترش شرکت های حمل و تنوع در خدمات باربری دچار سر درگمی شده اید و دست به انتخاب نادرست زده اید.

ما به شما کمک می کنیم تا اطلاعات مفید و کافی در این زمینه کسب کنید و درست انتخاب کنید تا دچار زیان نشوید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که بررسی کنید شرکت حمل چه مدت فعالیت باربری داشته است.

زیرا هر چه سابقه بیشتر باشد می توان اعتبار بیشتری به آن داد. خدمات حمل و کادری که برای انجام پروسه حمل به کار گرفته از جمله موارد مهمی است که باید به آن توجه کرد. باربری معتبر طبق قوانین اتحادیه پیش رفته و تخطی نمی کند کرایه و هزینه حمل را مطابق با مصوبه اعلام می کند.

خودروی حمل بار مناسب برای کاهش هزینه

همان طور که می دانید نوع وسیله برای حمل بار بسیار اهمیت دارد. خودروی حمل باید کلیه محموله شما را پوشش دهد تا در مسیر اتفاقی نیفتد. شما اگر خودروی مناسبی را انتخاب کنید می توانید هزینه ها را کاهش دهید.

چنانچه بار شما بر فرض 6 تن است آن را با کامیون تک حمل کنید. اما اگر بخواهید با کامیون جفت ارسال کنید قطعا کرایه بیشتری باید پرداخت کنید زیرا هزینه حمل با جفت بیشتر از کامیون تک است.

اگر درخصوص ماشین های باربری تهران به شهرستان اطلاعات ندارید می توانید از کارشناسان حمل کمک بگیرید زیرا آنها به صورت کامل و تخصصی آموزش دیده اند. ما مناسب ترین نوع خودروی باربری را برای شما انتخاب می کنیم و بار را در سلامت کامل در مقصد تحویل می دهیم.

انتخاب باربری ارزان و منصف

توجه کنید بسیاری از باربری ها با شعار حمل ارزان اقدام به فریب دادن می نماید. در ابتدا یک قیمتی را اعلام می کنند و پس از دریافت سفارش با بهانه های کاذب مبلغ بیشتری درخواست می کنند.

یا با کاستن از سطح کیفی خدمات باربری اقدام به پایین آوردن نرخ کرایه کرده و سلامت بار شما را تهدید می کنند. هر ارزانی خوب نیست و باید مراقبت کنید که در ازای ارزانی سلامت بار خود را به خطر نیندازید. باربری منصف میثم لواسان با کمترین کرایه بهترین خدمات را ارائه می دهد.

باربری ارزان به کلیه شهر های ایران

شرکت ها روش های مختلفی دارند و برخی تمرکز در یک مبدا دارند. برخی نیز از همه جای ایران اقدام به ارسال و باربری می کنند.

میثم لواسان در دسته اول قرار دارد و از مبدا تهران اقدام به حمل انواع بار و محموله به کلیه نقاط ایران می کند. ما ارسال بار ارزان به سرتا سر ایران داریم و مجهزترین خودروهای حمل را برای ارسال بار شما در اختیارتان قرار می دهیم.

حمل بار ارزان به شهر های شمالی

 • ارسال بار ارزان به مازندران و شهر های آن
 • باربری ارزان به گیلان و شهر های آن
 • ارسال بار ارزان به گلستان و شهر های آن

حمل بار ارزان به شهر های مرکزی

 • ارسال بار ارزان به اصفهان و شهر های آن
 • حمل ارزان به زنجان و شهر های آن
 • ارسال بار ارزان به البرز و شهر های آن
 • حمل بار به سمنان و شهر های آن
 • ارسال بار ارزان به یزد و شهر های آن

حمل بار ارزان به شهر های جنوبی

 • ارسال بار ارزان به بوشهر و شهر های آن
 • باربری ارزان به کرمان و شهر های آن
 • ارسال بار ارزان به خوزستان و شهر های آن
 • باربری ارزان به هرمزگان و شهر های آن

حمل بار ارزان به شهر های غربی

 • ارسال بار ارزان به همدان و شهر های آن
 • باربری ارزان به کرمانشاه و شهر های آن
 • ارسال بار ارزان به لرستان و شهر های آن
 • باربری ارزان به اردبیل و شهر های آن
 • ارسال بار ارزان به آذربایجان شرقی و شهر های آن

حمل بار ارزان به شهر های شرقی

 • ارسال بار ارزان به خراسان رضوی و شهر های آن
 • باربری ارزان به خراسان جنوبی و شهر های آن
 • ارسال بار ارزان به خراسان شمالی و شهر های آن

انواع خودرو های باربری ارزان تهران شهرستان

شرکت حمل باید دسترسی کامل به مجهزترین خودرو های باربری را داشته باشند. شرکت های حمل باید متناسب ترین ماشین های حمل را انتخاب کنند.

برای تامین این هدف لازم است مشخصات کامل بار از قبیل ماهیت و وزن آن را به کارشناسان اعلام کنید تا با در نظر گرفتن سایر علل نوع خودرو را تعیین کنند. ما کلیه خودروهای باربری از نیسان گرفته تا انواع تریلی را با کمترین کرایه حمل در اختیار شما قرار می دهیم.

شماره تماس ما:

 • 021-33332425
 • 021-33864006

حمل بار ارزان با نیسان از تهران به شهرستان

این ماشین باربری توان حمل بار تا 2 تن را دارد. بسیار سریع است و محدودیت ترددی ندارد و در سریع ترین زمان در مقصد بار را تخلیه می کند.

اگر برای حمل بار خود نیاز به خدمات نیسان بیرون شهری دارید شرکت میثم لواسان بهترین نیسان ها را در اختیار شما قرار می دهد. محاسبه نرخ حمل بار با نیسان تا حد زیادی بستگی به وزن، حجم و ابعاد باری دارد که قرار است حمل شود. حمل بار ارزان با نیسان را به ما واگذار کنید و از خدمات ویژه ما برخوردار شوید.

شماره تماس ما:

 • 021-33332425
 • 021-33864006

نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری

برای احتساب هزینه حمل بار باید موارد موثر را مورد توجه قرار داد. مثلا باید مشخص شود بار دقیقا چند تن وزن دارد و چه حجمی دارد. از مبدا تا مقصد چند کیلومتر راه باید طی شود و چه خودرویی مناسب است.

در چه فصلی اقدام به باربری میشود و خودروی حمل کم است یا زیاد. شرایط اقتصادی نیز بسیار تاثیر دارد و با افزایش تورم و گرانی نرخ باربری نیز بالا می رود. برای آگاهی بیشتر از نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری با کارشناسان حمل تماس بگیرید.

باربری ارزان تهران شهرستان

همه افراد به دنبال یک شرکت حمل ارزان از تهران به شهرستان ها هستند. بسیار معقول است زیرا شرایط اقتصادی موجود در جامعه ایجاب می کند که هزینه ها را کاهش دهیم. فقط باید دقت کرد انتخاب باربری ارزان تهران شهرستان با بررسی ها انجام شود که نهایتا منجر به گران ترین باربری نشود.

اینگونه بگوئیم که در این شرایط باربری ها برای جذب مشتری بیشتر خود را ارزان ترین باربری معرفی می کنند. در ابتدا قیمتی را برای توافق اعلام می کنند اما پس از ثبت سفارش مشتری به دلایل واهی نرخ را بالا می برند.

یا این امکان وجود دارد که با پایین آوردن سطح کیفی خدمات قیمت باربری را نیز کاهش دهند. میثم لواسان همواره قیمت حمل بار به شهرستان را طبق مصوبه اتحادیه اعلام می کند و قیمت نهایی را تغییر نمی دهد.

کدام باربری برای حمل بار ارزان است؟

برای انتخاب باربری ارزان باید نکات زیادی را مورد توجه قرار داد باربری باید طبق نرخ مصوبه اتحادیه کرایه را اعلام و دریافت کند و اجازه افزایش قیمت ندارد برای آگاهی از باربری ارزان به سایت مراجعه کنید.

چگونه می توان هزینه باربری را ارزان تر کرد؟

برای باربری ارزان باید در ابتدا بررسی کنید و یک شرکت حمل معتبر و منصف را انتخاب کنید شرکتی که سابقه و تخصص دارد و می تواند مناسبترین خودرو ها را برای شما انتخاب کند تا هزینه های شما کاهش پیدا کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع