بغلدار-تهران-رشت

بغلدار تهران رشت

برای حمل بار با بغلدار تهران رشت لازم است. با یک شرکت حمل و نقل معتبر در تهران همکاری داشته  باشید.

 

میثم لواسان به عنوان بزرگ ترین سامانه حمل بار اینترنتی در تهران است و به صورت تخصصی خدمات باربری با بغلدار تهران رشت را به شما عزیزان ارائه می دهد.

 

شرکت حمل میثم لواسان بیش از سی سال است که در زمینه حمل و باربری برای رشت فعالیت می کند و بغلدار یکی از مهم ترین ماشین ها باری است که برای ارسال بار به رشت است.

 

میثم لواسان با پایین ترین تعرفه باربری در اختیارتان قرار خواهد داد. سامانه باربری میثم لواسان سریع ترین راه برای درخواست تریلی بغلدار جهت ارسال بار به رشت است.

 

تنها کافی است با یک تماس بغلدار باربری به رشت خود را از سامانه حمل و نقل و باربری میثم لواسان به صورت آنلاین درخواست کنید.

 

باربری ارزان با بغلدار تهران رشت 

تهران به عنوان پایتخت ایران یکی از مهمترین مبدا ها برای ارسال بار با تریلی بغلدار به رشت است. اگر برای ارسال بار به رشت نیاز به تریلی بغلدار دارید با میثم لواسان در این مقاله همراه باشید.

 

با ارزان ترین نرخ کرایه باربری با بغلدار بار شما را به رشت ارسال می کنیم. شرکت حمل و نقل میثم لواسان مفتخر است که از پیشتازان حمل بار به با تریلی بغلدار از تهران به شهرستان ها است.

 

سابقه طولانی مدت میثم لواسان در ارسال بار با تریلی بغلدار به رشت موجب شده تا به تمامی رانندگان و کامیون داران فعال در خط تخصصی تهران رشت دسترسی داشته باشد.

 

دسترسی به تمامی رانندگان فعال در خط تهران رشت موجب شده تا بتوانیم با پایین ترین نرخ کرایه باربری بغلدار حمل بار به رشت را برای شما فراهم کنیم.

 

بغلدار تهران رشت از شهرک صنعتی تهران 

میثم لواسان ارائه دهنده کلیه خدمات باربری از شهرک های صنعتی تهران است. برای حمل بار از شهرک های صنعتی تهران به رشت، انواع تریلی بغلدار را با ارازن ترین تعرفه در اختیارتان قرار می دهیم.

 

سرویس های باربری میثم لواسان ارسال بار از تمام شهرک های صنعتی تهران به رشت به صورت همه روزه است.

 

برای درخواست تریلی بغلدار به منظور ارسال بار از شهرک های صنعتی تهران به رشت، سریع ترین راه ثبت سفارش آنلاین است.

 

از جمله مهم ترین شهرک ها صنعتی هستند که میثم لواسان همه روزه انواع تریلی ازجمله تریلی بغلدار را به آنجا ارسال می کند.

 

مشخصات بغلدار حمل بار به رشت

تریلی لبه دار بغل بازشو هستند که این قابلیت برای بارهایی که با لیفتراک بارگیری می شوند بسیار مناسب است. بغلدار دارای مشخصات زیر است:

 

  • طول: 12/20 متر
  • عرض: 2/45 متر
  • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 22 تن

 

تریلی بغلدار 18 چرخ یکی از کامیون های کشنده موردنیاز در صنعت حمل و نقل می باشد و برای حمل انواع آهن آلات و بارهای دوازده متری و سایر بارها و کالاهای تجاری که این بارها به صورت فله و خرده ریز می باشد.

 

تریلی کفی 18 چرخ نمی تواند حمل کند و برای آن غیر قابل مهار می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. باربری ارزان تهران به رشت با تریلی بغلدار را با میثم لواسان تجربه خواهید کرد.

 

حمل انواع بار به رشت با بغلدار

تریلی ها همانطور که می دانید با توجه با کشنده ای که دارند به سه دسته کفی، بغلدار و ترانزیت (چادری) تقسیم می شوند.

 

تمام تریلی ها توانایی حمل بار تا ظرفیت 22 تن را دارند. تفاوت تریلی بغلدار با سایر تریلی ها در نوع بارهایی است که حمل می کند.

 

به دلیل بغلدار بودن این تریلی ها می توانند انواع بارهایی که خرده ریز دارند و به صورت فله ای هستند را حمل کنند.

 

اگر برای ارسال بار به رشت نیاز به تریلی بغلدار دارید. همین حالا با سامانه حمل و نقل میثم لواسان تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

 

برای حمل بار دربستی به رشت با تریلی بغلدار میثم لواسان بهترین انتخاب است. ما با ارزان ترین کرایه بهترین خدمات باربری تهران رشت با لبه دار را انجام می دهیم.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کادر میثم لواسان تماس بگیرید. کارشناسان هر روزه بهترین خدمات را برای شما با تخفیفات ارائه می دهند.

 

بغلدار تهران به شهرستان 

بغلدار مناسب انواع بار 23 تنی از تهران برای رشت و دیگر شهرستان ها است. اگر باری دارید که در بسته بندی است این خودرو بسیار مناسب است.

 

میثم لواسان با کم ترین کرایه بهترین خدمات را برای شما در نظر دارد. بیمه نامه کامل صادر می شود و برای تردد مجاز خودرو بارنامه دولتی ارائه می گردد.

 

اگر برای خدمات باربری برای شهرهای زیر تریلی بغلدار نیاز دارید با کم ترین کرایه و بهترین خدمات در اختیار شما قرار می دهیم.

 

 

بغلدار تهران رشت با بیمه نامه معتبر 

بغلدار 18 چرخ حمل بار به رشت را با بیمه ایران از میثم لواسان بخواهید. کلیه خدمات حمل بار ارزان به رشت میثم لواسان برای ارسال بار به رشت با بیمه نامه و بارنامه تمبردار امکان پذیر است.

 

بیمه نامه میثم لواسان بیمه قانون تجارت ایران است که تعهدات را تا سقف حداکثری پوشش می دهد. اگر در مسیر باربری تهران رشت خسارتی به بار وارد شود قیمت آن معادل ارزش مالی بار صادر می شود.

 

ما یک باربری خوب و معتبر را با بیمه نامه معتبر برای شما انجام می دهیم. با ما نگران سلامتی بار خود نباشید ما با بیش از 30 سال سابقه متخصص باربری هستیم.

سبد خرید
تماس سریع