حمل-بار-به-بندر-انزلی

حمل بار به بندر انزلی

با کمترین کرایه حمل بار از تهران به بندر انزلی را به ما سپارید و از تخفیف ویژه ما برخوردار شوید. ارسال بار با کامیون های مناسب صورت می گیرد و تمامی خدمات ما توسط کادر مجرب ارائه می گردد. میثم لواسان تمام بارهای شما را در سریع ترین زمان ممکن به بندرانزلی ارسال می کند.

 

کامیون حمل بار به بندر انزلی

باربری محدوده شرق تهران شهرستان میثم لواسان انواع کامیون های باربری به بندر انزلی را برایتان فراهم کرده است. هر کامیونی برای ارسال باری با تناژه خاص برای انزلی برای شما فراهم می شود. از جمله کامیون ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

نیسان باربری تهران به بندر انزلی

نیسان باربری به بندر انزلی با کم ترین کرایه را برای شما مهیا می کنیم. برای ارسال بارهای وزن کم خود از انواع نیسان می توانید استفاده کنید. نیسان بارهای شما را تا ظرفیت 2 تن می تواند حمل کند. حمل بار به بندرانزلی با نیسان با ارزان ترین کرایه را از میثم لواسان دریافت کنید.

 

خاور باربری تهران به بندر انزلی

با کم ترین کرایه خاور حمل بار به انزلی را برای شما فراهم می کنیم. کل بار بیمه شده و بارنامه دولتی صادر می شود.

 

خاور انواع مختلفی دارد که هر کدام مخصوص ارسال باری است می توانید در سریع ترین زمان ماشین باربری به انزلی خود را دریافت کنید. خاورهای باربری تهران انزلی میثم لواسان عبارتند از:

 

  • خاور مسقف بندر انزلی برای اسباب کشی به شهرستان
  • خاور بندر انزلی برای حمل بار 4 تنی به بندر انزلی
  • خاور بغل بازشو باربری تهران به بندر انزلی

 

 

حمل-بار-به-بندر-انزلی
حمل بار به بندر انزلی

 

حمل بار به بندر انزلی از تهران

بندر انزلی بزرگ ترین بندر شمال ایران و از فعال ترین بندرهای حاشیه دریای خزر می باشد. حمل بار به بزرگترین بندر شمالی ایران را به میثم لواسان بسپارید. بیش از ۵۰ درصد حمل و نقل کالای گیلان و صادرات و واردات از طریق این مرز انجام می‌شود.

 

از مرز دریایی انزلی سالانه بیش از ۴ میلیون تن کالا وارد و بیش از ۲۸۸ هزار تن سوخت و ۵۵ هزار تن کالای غیر نفتی به‌ طور حمل و نقل ترکیبی از طریق این بندر به داخل یا خارج کشور ترانزیت می‌شود.

 

برای باربری از تهران به بندر انزلی در شمال کشور خدمت گذار شما هستیم. بندر انزلی بزرگترین بندر حاشیه دریای خزر و مجهز به امکانات مدرن تخلیه و بارگیری می باشد.

 

که مناسب ترین گزینه برای صادرات کالا به بندر آستراخان و لاگان در روسیه کراسنودسک در ترکمنستان، اکتائو در قزاقستان و باکو در آذربایجان است.

 

باربری تهران به بندر انزلی با کرایه ارزان

شما عزیزان می توانید با شرکت میثم لواسان یکی از ارزان ترین شرکت های حمل و نقل تماس بگیرید. با میثم لواسان یکی از ارزان ترین باربری تهران به انزلی را تجربه کنید! برای اطلاع از قیمت دقیق باربری با قسمت حمل می توانید تماس بگیرید.

 

حمل بار به بندر انزلی تحت پوشش بیمه معتبر

خطرات همیشه در کمین اند لذا ضروری است. برای حمل بار به رشت و سایر شهرهای اطراف آن اثاث و کالاها را تحت پوشش بیمه معتبر قرار گیرند تا در صورت بروز خسارت از جبران آن مطمئن بود.

 

ما کالا و اثاث شما را تحت پوشش حداکثری قرار می دهیم و خدمات حمل بار به انزلی ارزنده ای را ارائه می دهیم.

 

حمل-بار-به-بندر-انزلی
حمل بار به بندر انزلی

 

حمل بار به انزلی با باربری معتبر

شرکت حمل و نقل میثم لواسان از اولین شرکت هایی می باشد. که در زمینه حمل بار به بندر انزلی در تهران فعالیت می کند. سابقه فعالیت درخشان میثم لواسان از دیرباز معرف حضور مشتریان گرامی این شرکت بود است.

 

حمل اثاث منزل از تهران به بندر انزلی و شهرهای اطراف با کمترین نرخ کرایه باربری به انزلی با میثم لواسان انجام می شود.

 

حمل اثاثیه منزل به انزلی و یا اسباب کشی به بندر انزلی شما می توانید با درخواست کامیون و مشاوره رایگان با مصدیان حمل و نقل ما نسبت به حمل کالا و خدمات به بندر انزلی خود از تهران به اقدام نمایید.

 

بدون شک متصدیان کاربلد و دلسوز باربری به بندر انزلی میثم لواسان مناسب ترین کامیون حمل بار به انزلی را از تهران و تحت پوشش کامل بیمه ایران برای انزلی در خدمت شما عزیزان خواهند گذاشت. تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید.

 

کرایه حمل بار به بندر انزلی با کامیون 

نرخ کرایه حمل بار از تهران به انزلی و سایر شهرستان ها با توجه به سنگینی و سبکی بار، نوع کامیون، وزن بار، نوع بار و تعداد محل بارگیری متفاوت است.

 

ما با توجه به بار شما مناسب ترین خودرو مورد نیاز شما را پیشنهاد می کنیم. تا خیال شما آسوده باشد کمترین نرخ را برای ارسال کالا و اثاثیه خود پرداخت کنید.

 

باربری تهران به انزلی با کمترین کرایه

برای حمل بار به انزلی با میثم لواسان تماس بگیرید. پایین ترین کرایه باربری به انزلی را به شما عزیزان ارائه می دهیم و بهترین کیفیت خدماتی را داریم:

 

  • حمل بار به انزلی با پایین ترین نرخ باربری
  • باربری به انزلی با بیمه نامه ایران
  • حمل بار به انزلی با انواع کامیون ها
  • باربری به بندر انزلی با کرایه پایین
  • حمل بار به گیلان با تخفیفات ویژه

 

حمل اثاثیه منزل به بندر انزلی با خاور مسقف

برای حمل اثاثیه منزل به انزلی با کم ترین کرایه کافی است با شرکت حمل و نقل میثم لواسان تماس بگیرید.

 

حمل اثاثیه منزل به انزلی با خاور مسقف خاور مسقف مناسب ترین ماشین باربری برای حمل اسباب و اثاثیه منزل می باشد.

 

باربری با تریلی تهران به انزلی

یکی از خودروهای حمل بار به انزلی تریلی است که قابلیت های فراوانی دارد. این خودروی حمل می تواند برای حمل بارهای سنگین به انزلی مورد استفاده قرار بگیرد.

 

برای ارسال بار از 15 تا 24 تن این خودروی باربری کاربرد دارد. ما بهترین تریلی های باربری تریلی از تهران را برای شما در نظر داریم. ارزان ترین نرخ باربری با خدمات با کیفیت از مهم ترین خدمات باربری میثم لواسان است.

جبران خسارت وارده حین حمل بار به بندر انزلی به چه صورت است؟

چنانچه حین حمل بار به بندر انزلی، از زمان بارگیری تا تخلیه آسیبی به بار وارد شود صاحب بار می تواند به همراه بارنامه و بیمه نامه ، به باربری یا بیمه مراجعه نماید و مطابق بند های قرارداد اقدام به دریافت بیمه نماید.

در حمل بار دربستی به بندر انزلی هزینه حمل چقدر است؟

هزینه حمل بار دربستی به بندر انزلی از تهران متناسب با حجم و تناژ کالا و اثاثیه معین خواهد شد چرا که چیستی بار تعیین کننده نوع وسیله باری است هم چنین طول مسیر و تجهیزات لازم جهت حمل، دستمزد کارگر در صورت نیاز، تاثیر بر این مبلغ دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
تماس سریع