حمل-بار-به-سرخس

حمل بار به سرخس

حمل بار به سرخس تحت پوشش کامل بیمه نامه معتبر از تهران به سرتاسر ایران را با کم ترین نرخ کرایه از میثم لواسان بخواهید. ارائه کلیه خدمات توسط کادری مجرب و متخصص، تحویل کالا در اسرع وقت، کمترین نرخ قیمت کرایه برخی از خدمات میثم لواسان است.

 

بهترین خودروهای حمل بار را در اختیار شما قرار می دهیم که رانندگانی راه بلد و صبور دارند. بیمه نامه قانون تجارت ایران را صادر می کنیم تا حداکثر تعهدات را شامل شود و در صورت بروز خسارت جبران آن به راحتی میسر گردد.

 

شماره تلفن باربری تهران:

 • 02133864006

 

حمل بار به سرخس از تهران

سرخس، شهری مرزی در استان خراسان رضوی و مرکز شهرستان سرخس ( قاسمی ) می باشد. شمال‌ شرقی ‌ترین شهر ایران در نزدیکی مرز ترکمنستان می باشد و در کنار مرز ایران و جمهوری ترکمنستان قرار دارد.

 

این شهرستان از سوی شمال و خاور به جمهوری ترکمنستان، از باختر به  شهرستان مشهد و از جنوب به شهرستان تربت جام منتهی می شود. در سال ‌های اخیر با ایجاد ترانزیت جاده ‌ای ( یکصد و چهل هزار تریلی در سال ) توسعه و رونق فراوان دارد.

 

هم چنین به واسطه همسایگی با جمهوری ترکمنستان، دارای اهمیت نظامی و استراتژیک است. همواره صاحبان کالا و همه عزیزانی که قصد حمل بار به سرخس خراسان رضوی و مرز ایران و جمهوری ترکمنستان را دارند که به دنبال باربری تهران به مرز سرخس می گردند.

 

 • خاور باربری سرخس از تهران با بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر
 • 911 باربری سرخس از تهران با بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر
 • تک باربری سرخس از تهران با بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر
 • ده چرخ باربری سرخس از تهران با بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر
 • کفی و بغلدار باربری سرخس از تهران با بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر
 • ترانزیت چادری باربری سرخس از تهران با بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر
 • حمل بار با کامیون باربری از سراسر تهران برای سرخس

 

حمل-بار-به-سرخس
حمل بار به سرخس

 

حمل بار به شهرهای اطراف سرخس

میثم لواسان یک باربری سرخس معتبر در تهران است که بیش از 40 سال تخصص دارد. ما با بهترین خدمات انواع بار را از تهران برای سرخس و دیگر شهرستان ای آن انتقال می دهیم. اطلاعات بیشتر را از کارشناسان دریافت کنید که هر روزه آمادگی ارائه مشاوره دارند.

 

 • حمل بار ارزان قیمت از تهران به خراسان رضوی
 • باربری با نرخ کرایه پایین از تهران به شاندیز
 • نرخ کرایه باربری از تهران به شادمهر
 • حمل بار ارزان قیمت از تهران به نیل شهر
 • باربری با نرخ کرایه پایین از تهران به نیشابور
 • نرخ کرایه باربری از تهران به نصر آباد ( تربت جام )
 • حمل بار ارزان قیمت از تهران به سبزوار
 • باربری با نرخ کرایه پایین از تهران به سلطان آباد
 • نرخ کرایه باربری از تهران به رباط سنگ
 • حمل بار ارزان قیمت از تهران به کاشمر
 • باربری با نرخ کرایه پایین از تهران به فرهادگرد
 • حمل بار به مشهد در سریع ترین زمان ممکن

 

حمل انواع بار از تهران به سرخس

وقتی کار خود را به ما می سپارید دیگر نگران چگونگی انجام آن نباشید. فرقی ندارد که بار و کالای شما چیست ما با تیم حرفه ای خود صفر تا صد حمل بار شما را انجام می دهیم با ما آسوده خاطر باشید. ما در میثم لواسان می کوشیم تا سریع ترین و ارزانترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

 

ما همه روزه در خدمت رسانی حاضریم و مشاوره رایگان داریم. حمل بار به سرخس دارای تخفیفات ویژه ای است که می توانید از آن برخوردار شوید. نمونه بارهای ارسالی ما از تهران به سرخس:

 

 • ارسال مواد پلاستیکی از تهران به سرخس با خودروهای مجهز
 • باربری حمل اثاثیه منزل از تهران به سرخس با خودروهای مجهز
 • ارسال مواد خوراکی از تهران به سرخس با خودروهای مجهز
 • باربری حمل بار آهن آلات از تهران به سرخس با خودروهای مجهز
 • ارسال بلوک نیوجرسی از تهران به سرخس با خودروهای مجهز
 • حمل بار چوب از تهران به سرخس با خودروهای مجهز
 • باربری خشکبار از تهران به سرخس با خودروهای مجهز
 • حمل بار دیوار پوش از تهران به سرخس با خودروهای مجهز
 • باربری ام دی اف از تهران به سرخس با خودروهای مجهز
 • حمل بار ماشین آلات از تهران به سرخس با خودروهای مجهز
 • باربری دستگاه صنعتی از تهران به سرخس با خودروهای مجهز
 • حمل بار کف پوش از تهران به سرخس با خودروهای مجهز

 

باربری معتبر تهران به سرخس

بی شک متخصص در حمل بار به سرخس از تهران شرکت حمل و نقل میثم لواسان می باشد. باربری میثم لواسان با توجه سابقه درخشانی که در زمینه حمل بار به سرخس دارد. مناسب ترین نوع کامیون باربری سرخس را با نازلترین کرایه حمل از تهران تحت پوشش کامل بیمه در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

 

بار شما با بیمه ایران حمل می شود تا 30 میلیون تومان بار شما را بیمه می کنیم با خیال راحت بار خود را به ما بسپارید به صورت دربستی به تمام نقاط کشور ارسال داریم. ما برای حمل بار به نیشابور، قوچان، کاشمر و دیگر شهرها و شهرستان های ایران نیز باربری را انجام می دهیم.

 

باربری به سرخس در کمترین زمان 

مدت زمان حمل بار در بیشتر مواقع دارای حساسیت زیادی برای صاحبان بار است چرا که ممکن است بر فرض مثال بار فاسد شدنی باشد و تاخیر در تحویل موجب اتلاف بار شود. یا بار دارای ارزش اقتصادی بالایی باشد و بی ثباتی قیمت بازار موجب کاهش ارزش پولی بار و محموله شود.

 

به همین دلایل باید کالا و اثاثیه در زمان معینه برای صاحبان بار ارسال گردد. طول مدت باربری تا حد زیادی بستگی به کادر کارشناسی حمل بار دارد چرا که همه کاره محسوب می شوند و تمام اقدامات توسط آن ها به عمل می آید. روندی که برای ارسال بار باید طی شود نیازمند تایم محدودی است.

 

چرا که تمام کارها و هماهنگی های لازم با تماس تلفنی است و راننده و صاحب بار توسط باربری به هم وصل می شوند. اصولا مدت زمان کوتاهی برای ثبت سفارش و استخدام راننده با خودروی مناسب و صدور بیمه نامه و بارنامه دولتی لازم است و پروسه دشواری نیست.

 

بارنامه که به راننده تحویل داده شد و بارگیری صورت گرفت، خودرو روانه محل تخلیه می شود و پس از تحویل کار عملیات حمل به پایان می رسد. اما گاهی موانعی پیش می آید که موجب طولانی شدن انتقال بار می شود.

 

عوامل طبیعی مانند سیل و زلزله، بارش برف و باران، لغزنده بودن زمین در فصول سرد، تصادف و واژگون شدن خودرو می تواند از جمله عواملی باشد که باعث تاخیر در ارسال بار می شود. این موارد اجتناب ناپذیر است لذا بابد آمادگی کامل جهت رو به رو شدن با هر حادثی را داشت تا بتوان سریع اقدام به رفع آن کرد.

 

شماره تماس باربری تهران به سرخس:

 • 02133864006

 

صدور بارنامه دولتی باربری به سرخس

بارنامه دولتی مانند سندی است که مجوز عبور و مرور را به خودروی حمل می دهد و توسط  اتحادیه صادر شده و به وسیله باربری مهر و امضا می گردد. در بارنامه اطلاعات کامل بار، محل بارگیری و تخلیه هم چنین مشخصات صاحب بار در آن قید می گردد.

 

باربری سرخس باید جهت صدور بارنامه مدارک راننده به خصوص کارت هوشمند وی را بررسی کند و در صورت عدم مطابقت از واگذار کردن بار امتناع ورزد. بارنامه دولتی مانند قرادادی مکتوب است که بین فرستنده و حمل کننده بار منعقد می گردد.

 

در دو نسخه صادر شده که یکی برای راننده جهت ارائه به پلیس راه و عبور از آن و دیگری برای صاحب محموله به جهت پیگیری صادر می شود. جز در صورت توافق طرفین، نباید مشروط به شرطی باشد. در باربری بین شهری که پلیس راه وجود دارد صدور بارنامه از ضروریات است و بدون آن خودرو مجاز به تردد نمی باشد.

 

با نشان دادن بارنامه، پلیس راه اجازه می دهد که به مسیر خود ادامه دهد. لذا باربری ها باید اقدام به صدور بارنامه دولی نموده تا مانعی برای حمل ایجاد نگردد. میثم لواسان نیز با رعایت این اصل اساسی سهولت ارسال بار را برای مشتری های خود فراهم ساخته و در کم ترین زمان ممکن بار را تحویل می دهد.

 

نیسان حمل بار تهران به سرخس

انواع بار دو تنی از تهران به سرخس با نیسان انجام می شود. کرایه نیسان نسبت به دیگر خودروهای باربری ارزان تر است و به دلیل عدم محدودیت در تردد سرعت ارسال بار به شهرستان را افزایش می دهد. میثم لواسان بهترین خدمات باربری نیسان تهران سرخس را در کمترین زمان ممکن توسط مجرب ترین کارشناسان خود ارائه میدهد.

 

فقط کافی است با ما تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام کنید باقی اقدامات توسط کادر مربوطه به بهترین نحو ممکن برای شما انجام می شود. از تمام مناطق در تهران خدمات نیسان تهران سرخس را برای شما در نظر میگیریم حتی از شهرک های صنعتی و بازار آهن تهران نیز نسبت به ارسال انواع بار و کالا اقدام می‌کنیم. با ما متفاوت ترین تجربه باربری را کسب می کنید و بدون نگرانی بار را در سلامت کامل در مقصد تحویل می گیرید.

 

باربری تهران به سرخس با انواع خاور

خاور تهران سرخس مناسب محموله‌های چهارتن است. همانطور که گفته شد خاور انواع مختلفی دارد و هر کدام برای ارسال بار ای مورد استفاده قرار می گیرد. پرکاربردترین خاورهای تهران سرخ خاور روباز و مسقف است که در سریعترین زمان توسط ناوگان حمل میثم لواسان برای شما فراهم می شود.

 

ثبت سفارش به صورت آنلاین است و کلیه مجوزات قانونی در دسترس شما قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش فقط کافی است با شماره‌های ما تماس بگیرید و اعلام کنید که قصد دارید باری با ۴ تن وزن را از تهران به سرخ انتقال دهید. صفر تا صد حمل بار تهران به سرخس را کارشناسان با خدمات ویژه و تخفیفات برای شما ارائه می دهند. کمترین کرایه را بپردازید بهترین خدمات را دریافت کنید. خاور دربستی تهران سرخس فقط محموله شمارا از مبدا  به مقصد انتقال می دهد.

برای حمل بار به سرخس نیازی به صدور بیمه نامه هست؟

با توجه به اینکه از تهران اقدام به حمل بار به سرخس می شود، و این باربری بیرون شهری است و نیاز به صدور بارنامه دارد پس ضروری است تا بار شما تحت پوشش قرار بگیرد و از خطرات ناگهانی مصون بماند.

کرایه ترانزیت حمل بار به سرخس چقدر می شود؟

ابتدا اعلام کنید بارتان چیست و چه وزنی دارد و در چه فصلی اقدام به حمل بار به سرخس می نمایید هم چنین بخاطر داشته باشید نرخ حمل ثابت نیست و اتحادیه مداوم با توجه به عناصر موثر این مبلغ را افزایش یا کاهش می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
تماس سریع