حمل-بار-به-بیله-سوار

حمل بار به بیله سوار

خدمات حمل بار به بیله سوار با کمترین تعرفه باربری از تهران با مجهزترین خودروهای انجام می شود. ما در کوتاه ترین زمان بار شما را از مبدا به مقصد انتقال می دهیم.

باربری تهران بیله سوار با بیمه نامه معتبر قانونی و بارنامه رسمی ارائه می شود. برای ثبت سفارش با شماره های ذیل تماس بگیرید و اعلام بار کنید.

بهترین شرکت حمل بار به بیله سوار

بیله ‌سُوار شهر همیشه آفتاب گیر و شهر دشت های سبز بهاری و مزارع حاصلخیز و دروازه ورود به جمهوری آذربایجان و قفقاز، در بخش مرکزی شهرستان بیله‌ سوار در شمال استان اردبیل واقع شده‌ است.

بیله سوار دارای آب و هوای معتدل و مرطوب در زمستان و نسبتاً گرم در تابستان است. کشاورزی و بازرگانی از طریق گمرک، پیشه اصلی ساکنان بیله سوار است.

بیله سوار سالانه میلیون ها نفر جذب‌ خود میکند و علل اصلی آن گمرک است که طبق آمار هر سال حدودا ۵ میلیون نفر از مرز این شهر عبور می کنند. گمرک بیله سوار یکی از دو گمرک مشترک بین ایران و جمهوری آذربایجان است و قدمتش به بیش از ۲۰۰ سال می‌رسد.

در زمان اتحاد جماهیر شوروی این گمرک برای مدتی تعطیل شد و بعد از استقلال کشور جمهوری آذربایجان ، فعالیتش را از سر گرفت. 

فعالیت گمرک مزبور شبانه ‌روزی است صاحبان بار و تجار و همه عزیزانی که قصد باربری به گمرک بیله سوار و صادرات به جمهوری آذربایجان و منطقه قفقاز را دارند به دنبال کامیون تهران به بیله سوار می گردند. تا با کمک گرفتن از آن حمل بار به بیله سوار خود را از تهران انجام دهند.

حمل-بار-به-بیله-سوار-با-شرکت-معتبر-میثم-لواسان

 

ارسال بار به بیله سوار با پایین ترین نرخ باربری

برای ارسال بار با کرایه پایین و تخفیف ویژه با ما تماس بگیرید. حمل بار شما را در کمترین زمان و با پایین ترین کرایه انجام می دهیم شرکت ما با تخفیف ویژه بار شما را حمل می کند.

برای اطلاع از قیمت دقیق باربری به بیله سوار با انواع کامیون مورد نیاز خود با مشاوران شرکت حمل و نقل میثم لواسان ما تماس بگیرید. تا آنها شما را راهنمایی کامل کنند به دلیل اینکه نرخ باربری در هر روز متغیر است. باید با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید همه روزه در خدمت شما عزیزان هستیم.

تعرفه حمل بار از تهران به بیله سوار

حمل بار به بیله سوار تعرفه ثابتی ندارد و نمی توان عدد دقیقی را به عنوان هزینه حمل بیان کرد. باید با کارشناسان میثم لواسان تماس بگیرید و با اعلام مشخصات دقیق بار درخواست محاسبه هزینه نمایید.

کادر باربری به بیله سوار با بررسی وزن و حجم بار، نوع خودروی باربری، نرخ دلار، هزینه بارنامه و بیمه نامه، کمیسیون باربری و طول مسافت اقدام به تعیین قیمت می کنند. میثم لواسان با ارزان ترین تعرفه خدمات حمل بار به بیله سوار را با کیفیت عالی در کمترین زمان انجام می دهد.

ماشین های حمل بار به بیله سوار

برای ارسال هر باری باید از خودروی باربری مناسب استفاده کرد به این معنا که ماشین باربری ظرفیت جابه جایی آن بار را از نظر وزنی و حجمی داشته باشد.

مثلا اگر بار بالای 10 تن است از جفت استفاده شود یا اگر 15 تن است انواع تریلی برای باربری به بیله سوار به کار گرفته شود. در انتخاب خودروی باربری باید دقت فراوان کرد زیرا محافظ سلامتی بار است. اگر اطلاعات کافی ندارید در ادامه با ما همراه باشید.

نیسان حمل بار به بیله سوار

اگر بار 2 تنی باشد نیسان ظرفیت حمل آن به بیله سوار را دارد. هر نوع باری را می توان از تهران به بیله سوار انتقال داد و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.

خودروی حمل بار به بیله سوار نیسان بسیار سریع است و در کوتاه ترین زمان محموله را به مقصد ارسال می کند. هزینه باربری تهران به بیله سوار بر اساس وزن و مسافت تهران تا بیله سوار تعیین میشود. همین حالا تماس بگیرید و از خدمات میثم لواسان برای ارسال بار به بیله سوار بهره مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع