حمل-بار-به-آستارا

حمل بار به آستارا

برای حمل بار به گیلان و شهرستان آن از جمله آستارا و حمل کالا به مرز بندر استارا مرز ایران و جمهوری آذربایجان کامیون حمل بار به آستارا خود را از ما بخواهید.

حمل اثاثیه منزل به شهر آستارا مرز ورودی منطقه قفقاز همچنین اسباب کشی به گمرک آستارا مرز ایران و باکو خود را با نازلترین نرخ کرایه حمل به آستارا از تهران و از باربری تهران به آستارا میثم لواسان تحت پوشش کامل بیمه ایران بگیرید.

حمل بار به آستارا از تهران

آستارا ششمین شهر پر جمعیت استان گیلان و مرکز شهرستان آستارا می باشد. آستارا در شمالی‌ ترین نقطه استان گیلان و در مرز ایران با جمهوری آذربایجان بوده و از نظر جغرافیایی در مرکز منطقه تالش قرار گرفته ‌است.

بندر آستارا از شرق به دریای خزر، از شمال به آستارای جمهوری آذربایجان از غرب به استان اردبیل و از جنوب به شهرستان طوالش در استان گیلان محدود شده‌ است.

این شهر از نظر ارتباطی بر سر یک سه‌ راهی مهم قرار گرفته ‌است. راه جنوبی آن به بندر انزلی و رشت، راه شمالی آن به آستارای جمهوری آذربایجان و باکو و راه غربی آن نیز که ازگردنه حیران می‌گذرد به اردبیل و تبریز منتهی می‌شود.

بندر آستارا نخستین بندر خصوصی کشور و پنجمین بندر فعال ترانزیتی شمال کشور است. آستارا مهم‌ترین پل ارتباطی راهبردی میان ایران و جمهوری آذربایجان می باشد.

بندر آستارا دارای بزرگ‌ ترین صادرات کشور در زمینه تجارت چمدانی  سومین مرز فعال کشور در زمینه صادرات و واردات یکی از قدیمی‌ترین گمرکات کشور با بیش از ۲۰۰ سال سابقه رتبه نخست صادرات و بزرگ‌ترین گمرک زمینی شمال کشور می باشد.

 

حمل-بار-به-آستارا-از-تهران

 

حمل بار به آستارا با شرکت معتبر میثم لواسان

همراهان گرامی شرکت حمل و نقل میثم لواسان هلدینگ حمل بار میثم لواسان با بیش از سی سال سابقه مستمر در صنعت حمل و نقل کشور یکی از بزرگترین قطب های حمل بار به آستارا از تهران می باشد.

بی شک متصدیان خدوم و کار بلد میثم لواسان تجربه ای متفاوت از ارسال به آستارا از تهران را برای شما عزیزان به یادگار خواهند گذاشت.

که نه برای یکبار بلکه برای همیشه با ما همراه باشید با تماس با مشاوران ما و اعلام نوع بار و وزن آن و حجم آن و محل بارگیری ( محدوده استان تهران ) را به ما اطلاع دهید.

تا مناسبترین نوع کامیون را با نازلترین نرخ کرایه از تهران برای شما عزیزان فراهم کنیم.

باربری برای آستارا به صورت دربستی

 

باربری-برای-آستارا-به-صورت-دربستی

شرکت ما بار شما را به صورت دربستی از تهران به تمام نقاط کشور ارسال می کند. بار شما را با رانندگان متخصص و کاربلد به مقصد می رسانیم.

حمل بار با ما به صورت کنار بار یا خرده بار نیست رانندگان ما بار شما را در مبدا بار می کنند.

و در سریع ترین زمان بار را در مقصد تحویل گیرنده می دهد. ما فقط ارسال دربستی داریم و خرده بار و کنار بار نداریم.

خدمات باربری تهران به آستارا میثم لواسان

خدمات با کیفیت باربری تهران به آستارا با ارزان ترین کرایه حمل بار انجام میشود. ما کلیه بار و محموله شما را تحت پوشش کامل بیمه قانون تجارت ایران قرار می دهیم.

نمونه ای از خدمات ما عبارتند از:

  • کمترین نرخ کرایه
  • تخفیفات ویژه
  • ارسال در سریعترین زمان ممکن
  • کادری مجرب و کاربلد
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • بیش از پنجاه سال سابقه
  • حمل بار به رشت و آستارا
  • ارسال اثاثیه منزل
  • بارنامه رسمی و دولتی

نیسان تهران آستارا

برای حمل بار هایی که تا 2 تن وزن دارند نیسان خودروی مناسبی است. این خودروی حمل بار می تواند برای باربری شهری و بین شهری مورد استفاده قرار بگیرد.

نیسان تهران آستارا در سریع ترین زمان برای شما فراهم می شود و بار شما در زمان سریع به مقصد می رسد.

خدمات نیسان برای حمل بار به رشت نیز ارائه می شود و هزینه کرایه متناسب با مسافت و تناژ بار محاسبه می گردد.

نیسان تهران رشت و تهران آستارا را از ما بخواهید تا خدمات ویژه ای را برای شما ارائه دهیم.

تریلی تهران آستارا

مناسب ترین خودروی حمل بار های سنگین تریلی است که انواع مختلفی دارد. تریلی ها برای حمل بارهایی تا تناژ 24 تن را ارسال می کند.

تریلی تهران آستارا را از میثم لواسان سفارش دهید تا فورا در اختیار شما قرار دهد. در حمل بار به رشت نیز می توانید از ما مشاوره رایگان و راهنمایی دریافت کنید.

ما تجربیات خود را برای حمل بار شما به میان می گذاریم.

مسقف و روباز تهران آستارا

برخی بار ها دارای حساسیت هستند اما برخی نه. به همین دلیل باید خودروی مناسب انتخاب شود که سلامت بار به مخاطره نیافتد.

مسقف برای محموله های مهم و حساس و روباز یا غیر مسقف برای ارسال بار های غیر مهم طراحی شده است.

محاسبه هزینه باربری با مسقف و روباز طبق تعرفه و متناسب با وزن و حجم بار تعیین می شود. مسقف تهران آستارا و روباز تهران آستارا را با کرایه ارزان و بیمه نامه معتبر فقط از ما بخواهید.

چگونه میتوان به باربری برای حمل بار به آستارا اعتماد کرد؟

برای پیدا کردن یک باربری جهت حمل بار به آستارا در ابتدا به سابقه آن توجه کنید ببینید که پیشینه خوبی دارد یا خیر هم چنین بررسی کنید برای فعالیت خود دارای مجوز هست یا خیر.

در باربری به آستارا چه خطراتی تهدید کننده بار هستند؟

خطراتی که تهدید کننده جا به جایی بار حین باربری به آستارا هستند از قبیل: آتش سوزی - واژگون شدن خودرو - ریزش بار در مسیر _ تصادف و عوامل طبیعی مانند زلزله و سیل می باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع