ترانزیت-تهران-اصفهان

ترانزیت تهران اصفهان

شرکت حمل و نقل شهری و بین شهری میثم لواسان انواع ترانزیت تهران اصفهان را با ارزان ترین تعرفه حمل بار در اختیارتان می گذارد.

 

برای رزرو ترانزیت تهران اصفهان تنها یک تماس با سامانه میثم لواسان کافی است. میثم لواسان سال ها است که از سیستم حمل سنتی فاصله گرفته و خدمات خود را به صورت به روز و مدرن از تهران به اصفهان به شما عزیزان ارائه می کند.

 

تریلی 18 چرخ و چادردار را برای حمل بار به اصفهان را از میثم لواسان بخواهید. سامانه حمل بار اینترنتی میثم لواسان بزرگترین و اولین سامانه هوشمند باربری در ایران است.

 

برای درخواست انواع ترانزیت و تریلی چادری جهت حمل بار به شهرستان اصفهان، تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در انتها همین مقاله، درخواست خود را ثبت کنید.

 

کارشناسان حمل بار میثم لواسان در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را پیگیری خواهند کرد و ترانزیت مورد نیاز شما را به مبدا بارگیری ارسال خواهند کرد.

 

ارسال بار با ترانزیت تهران اصفهان

خدمات باربری میثم لواسان، تنها از مبدا تهران ارائه می شود این بدان معنا است که برای حمل بار از سایر شهرستان ها سرویس نداریم.

 

اگر باری در تهران دارید که در حد ظرفیت یک ترانزیت است و می خواهید آن را با ترانزیت به اصفهان ارسال  کنید، با میثم لواسان تماس بگیرید.

 

میثم لواسان متخصص در خط باربری حمل بار به اصفهان است. میثم لواسان پیشرو در ارائه خدمات حمل و نقل و باربری از تهران به شهرستان ها و به ویژه اصفهان است.

 

شرکت حمل و نقل میثم لواسان بیش از سی سال است که در زمینه حمل بار به اصفهان فعالیت می کند. به جرات می توان گفت که میثم لواسان متخصص حمل بار با ترانزیت به اصفهان است.

 

 

باربری ارزان با ترانزیت تهران اصفهان 

تریلی چادری ( ترانزیت ) یکی از کامیون های کشنده مورد نیاز در صنعت حمل و نقل می باشد و برای حمل انواع کالای تجاری و بارهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

 

ترانزیت ها بیشتر برای حمل بارهایی که برای بنادر و لنگرگاه ها و نقاط صفر مرزی ارسال می شوند، مورد استفاده قرار می گیرند.

 

چرا که از بین تمام انواع تریلی ها، تنها ترانزیت است که قابلیت پلمپ دارد برای حمل بار به اصفهان لازم است ترانزیت موردنیاز خود را از یک شرکت حمل و نقل معتبر در تهران درخواست کنید.

 

خدمات میثم لواسان برای حمل بار با ترانزیت به اصفهان به صورت حمل بار دربستی است. ما بهترین خدمات را برای شما در نظر داریم.

 

مجوزهای باربری تهران اصفهان با ترانزیت 

عموما بارهایی که با ترانزیت حمل می شود از ارزش مالی بالایی برخوردار است و باید در باربری و اخذ مجوز های مربوط به باربری آن حساسیت زیادی به خرج دهید.

 

توصیه اکید ما به شما برای ارسال بار به شهرستان ها ( اصفهان ) این است که بدون بارنامه تمبردار و بیمه نامه معتبر اقدام به بارگیری نکنید.

 

 از یک شرکت حمل و نقل معتبر بخواهید که ترانزیت باربری را با تمامی مجوزهای موردنیاز در اختیار شما قرار دهند. مثلا میثم للواسان باربری ارزان تهران به اصفهان است که بیش از 30 سال سابقه دارد.

 

ترانزیت تهران اصفهان با بیمه و بارنامه اصلی

میثم لواسان تمام مجوزهای لازم برای حمل بار با ترانزیت به اصفهان را فراهم می کند از جمله این مجوزها بارنامه و بیمه نامه است.

 

بیمه باربری میثم لواسان بیمه ایران است و بارنامه دولتی از طرف وزارت راه صادر شده که دارای کد رهگیری منحصر به فرد است.

 

ما بیمه نامه قانون تجارت را برای شما در نظر داریم. کلیه باری که با ترانزیت از تهران برای اصفهان ارسال می شود تحت پوشش قرار می گیرد.

 

کلیه خسارات وارده در حین باربری قابل مطالبه است و معادل ارزش مالی آن پرداخت می گردد. باربری امن و مطمئن را از میثم لواسان بخواهید.

 

بارنامه اصلی نیز به صورت الکترونیکی صادر می گردد تا روند ارسال بار از تهران برای اصفهان با موانع مواجه نشود و در کمترین زمان انجام شود.

 

کرایه ترانزیت تهران اصفهان

میثم لواسان با ارزان ترین تعرفه بهترین خدمات حمل بار تهران اصفهان را ارائه می دهد. ما کلیه اقدامات لازم را در سریع ترین زمان ممکن با تخفیفات ویژه در نظر داریم.

 

نرخ باربری عدد ثابتی نیست و دائما در حال تغییر است. این رقم بر اساس علل موثر توسط کارشناسان مورد محاسبه قرار می گیرد.

 

با ما تماس بگیرید و مشخصات بار خود را اعلام کنید. کارشناسان به طور دقیق بررسی کرده و قیمت قطعی را به شما اعلام می کنند.

 

مشخصات ترانزیت تهران اصفهان

ترانزیت چادری 18 چرخ از طول 12/20 الی 13/60 و با ارتفاع 2/80 موجود می باشد و کشنده آن می تواند تا 22 تن بار را جابه جا کند.

 

در ادامه اطلاعات تکمیلی بیشتری را به شما عزیزان درباره تریلی چادری از تهران به اصفهان ارائه خواهیم کرد با ما در ادامه همراه باشید.

 

  • طول: 12/20 متر
  • عرض: 2/5 متر
  • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 22 تن
سبد خرید
تماس سریع