حمل-بار-از-شهرک-صنعتی-شادآباد

حمل بار از شهرک صنعتی شادآباد

شهرک صنعتی شادآباد واقع در جنوب غرب تهران است و از جمله مهم ترین شهرک های صنعتی محسوب میگردد. این شهرک موقعیت صنعتی بسیار عالی دارد. درخصوص نام گذاری منطقه شادآباد جالب است بدانید در گذشته به دلیل وجود باغ های سرسبز و خرم محل تفریح شاه بوده و به این علت شادآباد نام گرفته است.

اصناف هایی که در این شهرک صنعتی در حال فعالیت هستند حوزه کاری آن ها مربوط به آهن آلات است. دسته ای از این اصناف به ارائه خدماتی از قبیل جوشکاری، فرم و شکل دهی به فولادو … می پردازند دسته دیگر در حوزه ساخت و ساز پنجره و در و … فعال هستند.اصولا تمامی شرکت های باربری کلیه سرویس های حمل بار را از این شهرک صنعتی به تمام نقاط ایران طبق شرایط خاصی ارائه میدهند.

تفاوت در خدمات مشخص کننده سطح کیفیتی شرکت های حمل بار است. میثم لواسان سالیان سال است که با سطح کیفیتی بالا کلیه خدمات حمل بار از شهرک صنعتی شادآباد را انجام داده و همواره آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد. با ما حمل بار متفاوتی را تجربه خواهید کرد.

 

حمل انواع آهن آلات از شهرک صنعتی شادآباد

همان طور که میدانید شهرک صنعتی شادآباد یکی از اصلی ترین قطب های بازار خرید و فروش آهن می باشد. بازار آهن آلات شادآباد در سه راه آذری واقع شده و مسیر اصلی به آن جاده شیر پاستوریزه می باشد.

آهن آلات به دلیل سنگینی و هم چنین ماهیت خاصی که دارد برای جابه جایی نیازمند خودروهای حمل بار مجهز است. برای حمل آهن میتوان از خودروهای سرپوشیده و یا روباز استفاده کرد محدودیتی در این مورد وجود ندارد. از تمامی انواع خودرو های حمل بار مانند : تریلیبغلدار و تریلی کفی، خاور روباز و خاور مسقف، نیسان و … برای جابه جایی آهن میتوان استفاده کرد  تنها نکته ای که باید به آن توجه کرد حجم و وزن بار است که رعایت تناسب بین آن ها حفظ گردد. انواع آهن آلات عبارتند از :میلگرد، لوله، کلاف، قوطی، تیرآهن، ورق، ماشین آلات صنعتی.

میثم لواسان نیز در شهرک صنعتی بزرگ شادآباد با سابقه و به نام است. در خصوص هزینه حمل نیز تعرفه اتحادیه تهران ملاک است اما میثم لواسان تحت شرایطی اقدام به کاهش هزینه کرایه مینماید که میتوانید برای آگاهی از آن با کارشناسان مربوطه در تماس باشید.

 

باربری برای شادآباد

با توجه به پیشرفت های عدیده و گستردگی شاخه های فعالیت در زمینه حمل و نقل، شرکت های باربری بسیاری روی کار آمده انداز یک رو دامنه انتخاب بسیار گستره شده اما از روی دیگر انتخاب و گزینش باربری مطمئن و منصف با دشواری رو به رو گردیده است و موجب سردرگمی میباشد. حال این سوال مطرح میشود چگونه یک باربری خوب و مطمئن را میتوان پیدا کرد؟

برای تعیین باربری خوب عوامل زیادی وجود دارد که به آن ها اشاره میکنیم. در ابتدا باید سابقه و شهرت یک باربری بررسی گردد. حسن سابقه و طول فعالیت باربری میتواند دلیل بر اعتبار آن باشد. آگاهی از نحوه ارائه خدمات نیز میتواند نشانه خوبی باشد هرچه سطح کیفیت خدمات شرکت حمل بالا و کامل باشد نشان دهنده تخصص و تجرب شرکت حمل بار است.همچنین میتوان به تبلیغات کلامی هم استناد کرد. با افرادی که اقدام به حمل بار کرده اند مشورت کنید تا از تجربیات آن ها استفاده کنید.

باربری تهران میثم لواسان با بیش از نیم قرن سابقه در حوزه حمل، یکی از تخصصی ترین شرکت های حمل و نقل می باشد. ما برای سهولت جابه جایی بارها خدمات ویژه ای در نظر داریم که به سرعت در ارسال بار، نازلترین نرخ کرایه، کادری آموزش دیده و بسیار خدمات دیگر میتوان اشاره کرد. ما همه روزه برای پاسخگویی به شما عزیزان حاضریم.

 

ارزانترین باربری برای شادآباد

لازم به ذکر است که نرخ کرایه ها طبق قوانین مربوطه با در نظر گرفتن شرایط خاصی تصویب شده است. هیچ شرکت حمل باری حق اضافه کردن به نرخ مصوبه را ندارد در غیر این صورت تخلف محسوب و در مراجع ذی صلاح قابل پیگرد می باشد. حال اگر یک باربری ادعای ارزان بودن کرایه خود را دارد باید بیان کرد که این باربری ها با پایین آوردن سطح خدمات استاندارد حمل بار اقدام به کاهش نرخ کرایه ها مینمایند. اینگونه اقدام به تقلب و فریب افراد مینمایند.

ارزان ترین شرکت، شرکت حمل باری است که با حفظ کیفیت خدمات طبق تعرفه کرایه را اعلام و دریافت میکند. حال شرکت هایی هستند که برای جلب و حفظ رضایت مشتریان خدمات بیشتری ارائه میدهند. بطور مثال شرکت باربری میثم لواسان برای حمل بار از شهرک صنعتی شادآباد به سرتاسر ایران تخفیفاتی در نظردارد که به شما پیشنهاد میکنیم برای یک تجربه شیرین، باربری میثم لواسان را انتخاب کنید.

 

حمل سریع بار از شادآباد

همانطور که گفته شد در شهرک صنعتی شاد آباد خرید و فروش آهن انجام میشود. میدانید که قیمت آهن روز به روز در حال افزایش است و ارزش مالی بالایی دارد. برای همین زمان بارگیری و تخلیه آن برای افراد مهم است. به عبارت دیگر سرعت در فرآیند حمل بار از قبیل صدور به موقع بارنامه برای سرویس های حمل و صدور بیمه نامه جهت تضمین سلامت بار درجه اهمیت بالایی دارد.

شرکت های باربری برای تسریع در امر حمل و نقل بایستی تیمی حرفه ای را آموزش دادهتا بدون فوت وقت کلیه اقدامات حمل بار را از ابتدا تا انتها با حفظ کیفیت آن انجام دهند و مشتریان را همراهی کنند. میثم لواسان نیز همواره تلاش خود را برای سرعت بخشیدن به جریان حمل بار نموده و خوشبختانه مفتخر است رضایت کامل مشتریان خود را به همراه دارد.

 

مشاوره رایگان

برای انجام هر کاری در هر حوزه ای قطعا سوالات متعددی برایتان پیش می آید. بهترین و مرسوم ترین راه برای دسترسی به جواب آن رجوع به متخصص است. چرا که برای این کار آموزش دیده تا انجام امور مشتریان تسهیل یابد. حوزه حمل و نقل نیز از این قاعده مستنی نبوده و قطعا در این زمینه نیز نیاز به راهنمایی و مشورت احساس میشود. باربری ها برای این منظور قسمت کارشناسان را تشکیل و فعال نموده تا در صورت وجود سوال یا ابهام برای کمک همراه شما باشند.

برای دریافت مشاوره های رایگان حمل بار از شهرک صنعتی شادآباد میثم لواسان، کافیست با شماره های ذیل تماس گرفته و خواسته خود را اعلام کنید.

سبد خرید
تماس سریع