حمل-بار-به-آذرشهر

حمل بار به آذرشهر

آذرشهر، شهرستانی است که در آذربایجان شرقی قرار دارد. شهری است قدیمی در شمال غرب ایران، که نام تاریخی آن ده نخوارگان است. شهرک صنعتی سلیمی که کارخانه و کار گاه های زیادی از قبیل فولاد سازی، صنعت های تبدیلی و خودرو سازی است در این شهرستان واقع شده و تولید سیر و سنجد این منطقه ممتاز است. حمل بار به آذرشهر به دلیل وجود منابع فوق و معادن متعدد در توجه خاصی قرار گرفته است.

از دیرباز حمل بار به تبریز به خاطر مرکزیت آذربایجان شرقی، و هم چنین آذرشهر به صورت مداوم صورت می گرفته و به دلیل وفور صنایع نفوذ باربری ها به این منطقه گسترش یافته است. در ایام هفته خودرو های حمل بار متعددی از تهران به سمت آذرشهر روانه می شوند و موجبات رونق اقتصادی این ناحیه را مهیا ساخته است.

باربی تهران میثم لواسان سالیان سال است که در این شهرستان به فعالیت پرداخته و از غافله عقب نمانده است. در این راستا تجربیات بسیاری را کسب کرده که حاضر است آن ها را در اختیار شما قرار دهد. با ما باربری متفاوتی را احساس خواهید کرد. ما هر آنچه برای حمل بار به شهرستان های آذربایجان شرقی و تبریز و آذرشهر لازم است را تخصصی انجام می دهیم.

ارزانترین باربری به آذرشهر

از آنجایی که ارقام و اعداد هزینه حمل دارای اهمیت بسیار است و تحت نظارت اتحادیه می باشد، نرخی که به عنوان هزینه حمل دریافت می شود باید مظابقت کامل با آنچه در این خصوص به تصویب رسده را داشته باشد. این نرخ دولتی است و در صورت مشاهده هر نوع مغایرت بایستس در مراجع صالحه اقدام به اعتراض نمایید.

باربری ارزان یک شعار است برای جذب درآمد بیشتر و پشتوانه آن فریب و کذب است. با توجه به افزایش روز افزون هزینه ها چطور می توان با پایین آوردن هزینه حمل خدمات با کیفیتی ارائه داد؟ تنها چاره کاستن از کیفیت آن است و راه حل دیگری ندارد. توجه داشته باشید بارتان دارای ارزش است و هر گونه کم و کاست در نهایت منجر به آسیب رسیدن به محموله خواهد شد.

حالت دیگری نیز متصور است که شما در ابتدا یک مبلغی را پرداخت می کنید و فکر می کنید نرخ نهایی است و دیگر نیاز به پرداخت مبلغ دیگری نیست اما بعد از اینکه درخواست خود را اعلام کردید و بیعانه را پرداختید، از سمت باربری با مطالبه مبالغ دیگری به بهانه های مختلف می شوید. میبینید که ارزان ترین باربری تبدیل به گرانترین آن شد!

شما می توانید با کمی تحقیق از خدمات یک باربری خوب بهره مند شوید و هزینه مقرون به صرفه که همان نرخ اتحادیه هست را پرداخت نمایید. میثم لواسان با داشتن بیش از نیم قرن تجربه و سابقه آمادگی راهنمایی شما را جهت باربری آسان و کم هزینه را دارد. و شما می توانید با برقراری تماس از مجموعه ما مشاوره بگیرید.

حمل انواع بار از تهران به آذرشهر

با توجه به گستردگی خودرو های حمل دیگر محدودیتی در خصوص ارسال انواع بار وجود ندارد و هر روزه بار های مختلف از سبک گرفته تا سنگین در جاده تهران به آذرشهر در حال عبور و مرور هستند. از خوراکی گرفته تا آهن و فولاد و لوله، قابل انتقال از تهران به سرتاسر ایران است. خودرو ها بسیار پیشرفته شده و زمینه جا به جایی بار ها را فراهم آورده است.

بارها وزن های متفاوتی دارند و متناسب با آن ها خودرو های باری انتخاب میشوند. از وانت تا تریلی تناژ متفاوتی داشته و ظرفیت مشخصی دارد که کارشناسان در صورت نیاز به شما می گویند کدام ماشین حمل برایتان مناسب است.

میثم لواسان با دسترسی به انواع وسایل باری از نیسان تا اقسام تریلی می تواند همه نوع بار را از تهران به آذرشهر برای شما حمل کند. بدون هیچگونه نگرانی باربری خود را به ما سپرده تا ما بهترین خدمات را برای شما ارائه دهیم و محموله شما را در زمان کوتاه به مقصد برسانیم.

بیمه معتبر برای باربری به آذرشهر

قرارداد بیمه فی ما بین صاحب بار و شرکت بیمه به انعقاد می رسد و طرفین متعهدند کار هایی را انجام دهند. آنچه توافق میشود این است که بیمه گر در صورت ورود آسیب به بار حمل شده، اقدام به جبران خسارت موضوع قرارداد نماید و بیمه شونده مبلغی را بابت این اقدامات به بیمه کننده پرداخت کند.

خطرات همیشه در کمین اند و ممکن است در طول حمل و نقل به صورت ناگهانی اتفاق بیافتند. لذا همیشه باید به شیوه ای اقدامات لازم را جهت رویارویی به عمل آورد. بیمه کردن بار تضمین خوبی است که می توان از آن بهره جست. وقتی تصمیم به حمل بار دارید دو حالت ممکن است: اولین حالت حمل بار در درون شهر است.

اگر داخل یک شهر اقدام به باربری نمایید، می توانید از بیمه کردن بار صرفنظر کنید و با صدور بیجک، ارسال را انجام دهید. الزامی به بیمه کردن در این حالت وجود ندارد و با حواله فرآیند حمل و نقل سپری می شود. اما حالت دوم حمل بیرون شهری است که صدور بیمه نامه از اجبار برخوردار است و نمی توان از آن امتناع ورزید.

لذا باربری تکلیف دارد در این خصوص بیمه نامه را حتی در صورت عدم تمایل صاحب بار، صادر نماید. در کل بیمه فواید زیادی دارد که مهمترین آن این است که تهدیدات احتمالی را دفع می کند و معادل ارزش پولی بار شما را تحت پوشش قرار می دهد.

میثم لواسان برای آسودگی خاطر شما عزیزان با انتخاب بیمه قانون تجارت ایران، همواره در تلاش است تا حمل بار به آذرشهر با ایمنی کامل تجربه شیرین باربری را برای شما به ارمغان آورد. شرکت بیمه طرف قرارداد ما تا سقف حداکثری تعهدات را حمایت می کند و می توان گفت یکی از بهترین شرکت های بیمه می باشد.

حمل بار به آذرشهر با انواع تریلی

همانطور که در قبل نیز گفته شد، ماشین های باری ظرفیت های مختلفی دارند و هر کدام برای حمل بار با تن های خاصی برای حمل بار به آذرشهر ساخته شده است. یکی از پر کاربرد ترین خودرو های حمل انواع تریلی است که مناسب ترین خودرو ها برای حمل بار جاده ای و هم چنین در سطح بین المللی است. اقسام تریلی عبارتند از کفی، بغلدار، کمپرسی، یخچالدار، بوژی، کمرشکن و … می باشد.

به طور کلی از تزیلی برای حمل بار های سنگین و مسافت های طولانی به دلیل پیشرفتگی هایی که دارد، استفاده میشود و توانایی جا به جایی آهن آلات، فولاد، سنگ، اقلام فله ای، کانتینر، حبوبات، تیغه،مواد شیمیایی، دستگاه، خودرو، شن و ماسه، اتصالات و به عبارتی بار هایی که بالای 15 تن تا 24 تن وزن دارند، با تریلی انتقال داده می شوند.

ما نیز به روز ترین تریلی ها را برای ارسال بار های شما از تهران به تمام نقاط ایران داریم و برای هر باری مناسب ترین نوع تریلی را برای شما اختصاص می دهیم. هم چنین اگر برای حمل بار به آذربایجان شرقی به تریلی نیاز دارید می توانید از ما بخواهید تا در اختیارتان قرار بدهیم.

حمل بار به آذرشهر با نیسان

میثم لواسان با دسترسی به مجهزترین خودروهای حمل بار به آذرشهر در سریع ترین زمان محموله شما را از تهران ارسال می کند. نیسان تهران به آذرشهر می توانتد تا 2 تن بار را جابه جا کند و محدودیتی در نوع بار نیست. حمل بار به آذرشهر با نیسان بسیار سریع است و کرایه آن نسبت به دیگر ماشین های حمل ارزان تر است. خدمات حمل بار با نیسان با تخفیفات ویژه برای شما در نظر گرفته میشود. لازم است بدانید که کرایه نیسان تا حد زیادی بستگی به وزن و حجم بار شما دارد. اگر برای باربری به آذرشهر به دنبال شرکت حمل ارزان و معتبر هستید می توانید میثم لواسان را انتخاب کنید. کادر کارشناسی کلیه اقدامات لازم را برای شما انجام می دهد. همچنین هروزه می توانید از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.

تریلی چند تن بار به آذرشهر می تواند حمل کند؟

انواع تریلی مناسب برای حمل بار با تناژ خاص از تهران به آذرشهر است که اصولا حمل بار های سنگین در سطح داخلی و بین المللی را به وسیله تریلی انجام می دهند به طور کل می تواند از 15 تن تا 24 تن را جا به جا کند.

آیا شما از تهران به آذرشهر آهن نیز حمل می کنید؟

بله مبدا فعالیت حمل و نقل ما تهران است که برای سرتاسر شهرستان های ایران اقدام به باربری می نماییم حمل انواع بار به صورت دربستی از تهران به آذرشهر در سریعترین زمان ممکن به عمل خواهد آمد.

سبد خرید
تماس سریع