حمل-بار-به-اهر

حمل بار به اهر

اهر یکی از مهمترین شهرستان های واقع شده در شمال شرق آذربایجان است. اهر کوهستانی است و رودخانه هایی از وسط این شهر می گذرند. به دلیل سرما یه گذاری در این منطقه و گسترش صنایع و معادن حمل بار به اهر در کان توجه باربری ها قرار گرفته و دامنه فعالیت شرکت های حمل بسط یافته است. از دیگر نکات مهم در خصوص اهر، می توان به این مورد اشاره کرد که به دلیل نزدیکی به تبریز اهمیت این شهرستان پر رنگ تر شده است.

خدمات باربری ها برای حمل بار به تبریز به مرکزیت آذربایجان شرقی و هم چنین اهر در رقابت است چرا که این مناطق از جمله شهرهای صنعت خیز هستند و به نواحی مرزی قابلیت دسترسی دارند. شرکت حمل و نقل میثم لواسان، به عنوان یکی از بهترین و با سابقه ترین باربری های در سطح تهران، جهت آسان کردن فرآیند حمل بار شما پا به میدان گذاشته و با تبعیت از اصول اولیه و اساسی رضایت مشتریان خود را به همراه دارد. در صورت نیاز به متخصص امر حمل با ما تماس بگیرید.

خودروهای باربری به اهر کدام اند؟

برای انتخاب درست خودرو در درجه اول بهترین کار این است که به کارشناسان حمل رجوع کنید. زیرا این افراد آموزش لازم را برای راهنمایی شما دیده اند و می توانند در انتخاب مناسب ترین ماشین باری کمک حالتان باشند. این سریعترین راه است اما اگر تمایل دارید آگاهی نسبی داشته باشید ما در این مقاله برای شما شرح می دهیم.

نیسان حمل بار به اهر

خودروی نیسان بسیار مقبول است زیرا سرعت بالایی برای حمل دارد و به راحتی می تواند تردد کند و محدودیت ترافیکی ندارد. این وسیله قادر است بار هایی با وزن حداکثر 2 تن را جا به جا کند و برای حمل اثاثیه منزل و لوازمات اداری بسیار مناسب است. کرایه آن نیز نسبت به سایر خودرو های حمل ارزانتر است.

تریلی حمل بار به اهر

برای حمل جاده ای در سطح داخلی و بین الملل، تریلی بهترین انتخاب ممکن است. دیزاین خاصی که این خودرو دارد محبوبیت بیش از حدی برای آن ایجاد کرده است و این وسیله برای حمل بار های سنگین بالای 15 تن تا 24 درخور است. تریلی ها بسیار مدرن و پیشرفته هستند و تجهیزاتشان کامل است. خودروی تریلی انواع متعددی دارد که هر کدام ویژگی خاصی دارد که برای ارسال و انتقال نوع خاصی از بار ها در نظر گرفته می شود. در این مقاله ما در خصوص سه نوع پر کاربرد تریلی به بحث می پردازیم.

تریلی کفی

تریلی در دسته کامیون ها جای دارد و کامیون کفی در قسمت بار دیواره ندارد. کف آن از چوب ضد آب ساخته شده است. برای حمل هر باری( به طور مثال بار هایی که بسته بندی شده اند )نمی توان مورد استفاده قرار داد چون ممکن است ریزش کند. این ماشین توانایی حمل بار تا 24 تن را دارد. طول کفی متغیر است و تا حدود 13.50 می باشد. عرض این خودرو 2.5 است. برای حمل بار هایی از قبیل پالت، کیسه جامبو، دستگاه صنعتی، میلگرد، رول ورق و … از این نوع تریلی استفاده می شود.

تریلی بغلدار

این نوع خودرو از دو طرف باز شده و دارای دیواره هایی با ارتفاع 2.5 است. ظرفیت حمل بار تا 22 تن را دارد از دو قسمت کله و بارگیر متشکل شده است. کف آن چوب یا آهن است که متناسب با بار انتخاب می شود.

تریلی چادری(ترانزیت)

این خودرو تریلی اتاقدار نیز نامیده می شود و تا 23 تن را می تواند حمل کند. اتاق های بزرگی دارد که برای حمل بار های سنگین بسیار پر کاربرد است. برای حمل لوازمات، میوه جات، ملزومات پلاستیکی، دوچرخه، منسوجات اصولا این خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.

تک حمل بار به اهر

حمل بار با تک مناسب بارهایی است که تا 10 تن وزن دارند. در نوع بار محدودیتی وجود ندارد و امکان ارسال هر باری وجود دارد. در باربری چه شهری و چه بین شهری می توان از خودروی تک استفاده کرد. در حمل بار به اهر ر ببا تک بیمه نامه معتبر قانون تجارت و بارنامه دولتی صادر و کلیه اقدامات با کیفیت عالی انجام میشوند. همین حالا تماس بگیرید و سفارش باربری تهران اهر با تک را ثبت کنید.

جفت حمل بار به اهر

بارهایی که 15 تن وزن دارند با جفت از تهران به اهر ارسال می شوند. انواع محموله ها در حمل بار به اهر با جفت قابل انتقال است و محدودیتی وجود ندارد. از این ماشین باربری می توان برای حمل در داخل شهر و خارج شهر استفاده کرد. خدمات حمل بار به اهر توسط کادری مجرب و متخصص انجام میشود. ارسال به صورت دربستی و با کمترین تعرفه است.

کرایه حمل بار از تهران به اهر چطور محاسبه می گردد؟

کلیه مبالغ مربوط به حمل بار توسط مجمع و اتحادیه باربری تهران معین و به تصویب می رسد. به تمام باربری ها ابلاغ می شود تا نرخ مصوبه را برای باربری به اهر اعلام و دریافت کنند. در این خصوص بهترین و سریعترین راه این است که از کادر کارشناسی کمک بخواهید. اما لازم است اشاره شود که برای حمل بار پروسه ای انجام می شود که هزینه دار است. بر فرض مثال زمانی که اقدام به ثبت درخواست می نمایید، کارشناس حمل اقدام به کرایه وسیله باری می نماید. برای این منظور بار شما از نظر حجم و وزن سنجیده می شود.

ماشین های باری نرخ های متفاوتی در کرایه دارند و بر اساس تنا بار نوع خودرو معین می شود. زمانی که تعداد وسیله حمل کم باشد رانندگان کرایه را بالا برده و مبلغ بیشتری دریافت می کنند. وضعیت آب و هوایی به خاطر دشواری در تردد و گاها نیاز به تجهیزات بیشتر از دیگر عوامل تعیین کننده هزینه باربری است. هر چه مسیر طولانی تر باشد کرایه نیز به تناسب آن افزایش یافته چرا که سوخت بیشتری نیاز دارد. تمامی این موارد منجر می شود تا اتحادیه نرخی را برای ارسال و جا به جایی بار در نظر بگیرد که ثابت نیست و به دلایل مطروحه همواره در حال تغییر است.

ما نیز مام طول مدت فعالیتی خود همواره نرخ مصوبه را دریافت کردیم و تخلفی از آن ننموده ایم. حسن سابقه ما نشانگر پایبندی به اصول و مقررات است که بر آن اصرار می ورزیم.

باربری تهران به اهر

مرکز اصلی شرکت حمل بار میثم لواسان در تهران تاسیس شده و مرکز مهم امور نیز در تهران است. مبدا باربری ما از مرکز ایران به کلیه شهرستان است. با برای اینکه متمرکز باشیم حیطه فعالیت خود را محدود به تهران نموده تا بتوانیم تخصصی تر کار کنیم. باربری تهران میثم لواسان مهارت بسیار بالایی برای حمل بار به اهر و سایر شهر ها دارد.

مقصد هر کجا باشد ما برایتان باربری می کنیم و به شما آسودگی خاطر می دهیم که محموله شما در زمانی که می خواهید با سلامت کامل تحویل داده خواهد شد. افراد کارآزموده ما همواره و همه روزه در تلاش برای هدایت و راهنمایی شما هستند تا با خیالی آسوده  حمل بار به آذربایجان شرقی و اهر را تجربه کنید.

حمل بار در اسرع وقت از تهران به اهر

مدیریت زمان از پارامتر های مهم در امر حمل و نقل است و خواسته بسیاری از صاحبان بار. زمان تحویل و تخلیه می تواند عواقب زیادی در بر داشته باشد. بطور مثال بار هایی که تاریخ انقضای چند روزه دارند و اگر با تاخیر برسند فاسد می شوند و بار اتلاف می شود.

یا به دلیل نوسانات اقتصادی که ثبات وجود ندارد، ممکن است قیمت بار دچار تزلزل شود و کاهش یابد. پس مهم است که بار در زمان معین شده به مقصد برسد. پس لازم است کادر باربری کلیه عملیات باربری را در اسرع وقت بدون فوت زمان انجام دهند تا آسیبی به محموله وارد نشود. از ابتدا تا انتهای پروسه حمل، کارشناسان حمل بار میثم لواسان سرعت عمل را دستور کار خود قرار داده اند و اولویت اصلی آن ها تحویل بار در صحت و سلامت در زمان مقرر است.

چه مدت طول می کشد تا بار به اهر حمل شود؟

حمل بار به اهر زمان دقیقی ندارد و باید از کارشناسان حمل اطلاعات بگیرید آن ها با دریافت اطلاعات لازم به شما می گویند چه مدت زمان طول می کشد تا بار در مقصد تحویل داده شود.

باربری تهران مورد اعتماد برای حمل بار به اهر کدام است؟

ویژگی باربری معتبر به سابقه و پیشینه آن بر میگردد چرا که تجربیات کافی را برای حمل بار به اهر کسب کرده و خدمات خود را ارتقا داده و می داند چه باری با چه خودرویی باید حمل شود همچنین پشتیبانی همه روزه برای خدمات خود ارائه می دهد.

سبد خرید
تماس سریع