حمل-بار-به-هریس

حمل بار به هریس

هریس در شرق آذربایجان شرقی واقع شده است. این شهرستان از غرب با تبریز همسایه است. شهر زرنق، قطب صنعتی هریس است. به این دلیل حمل بار به هریس مورد توجه شرکت های حمل قرار گرفته و این منطقه را نیز تحت پوشش خود قرار داده است. مردمان این شهر به قالی بافی اشتغال دارند.

نیروگاه سیکل ترکیبی از منابع انرژی است که در این شهرستان احداث شده است. به طور شهر های شمال غربی کشور به دلیا جغرافیای خاصی که دارند بسیار موقعیت خوبی برای حمل و نقل به حساب می آیند.

از این رو باربری ها تمرکز بیشتری روی این نواحی می گذارند و همه روزه اقدام به باربری در این مناطق می کنند. در این مقاله سعی داریم شما را با فرآیند حمل بار به شهرستان آشنا کنیم و از صفر تا صد آن را بازگو کنیم.

در خصوص کرایه حمل، انواع خودروی باربری و خدمات حمل و نقل هر چه لازم باشد برای شما شرح می دهیم. اگر سوال یا ابهامی داشتید کارشناسان ما در ایام هفته برای پاسخگویی به شما خدمت رسانی می کنند.

سریع ترین باربری تهران به هریس کدام است؟

این کارشناسان حمل بار هستند که زمان باربری را مدیریت می کنند. کلیه اقدامات لازم از ابتدا تا انتها توسط این افراد به عمل می آید.

از ثبت سفارش تا صدور بارنامه و پیگیری های لازم جهت تخلیه بار در مقصد. پس باید آموزش های لازم را ببینند تا بتواند با سرعت پروسه حمل و نقل را انجام دهند.

کاری که باید انجام شود این است که پس از درخواست حمل، باید فورا اعلام بار شود تا راننده با نوع خودروی مناسب انتخاب شود.

پس از توافق، بیمه نامه و بارنامه صادر شود و در اختیار راننده قرار داده شود تا بتواند به محل رفته و اقدام به بارگیری نماید. پس از اتمام به سمت محل تخلیه روانه شود.

رانندگان نباید بدون وجود شرایط اضطرار در مسیر توقف کنند باید بدون فوت وقت در مقد حاضر شوند. زیرا در اکثر مواقع موعد معین شده شرط توافق می باشد. تاخیر ممکن است موجب کاهش ارزش بار یا اتلاف آن شود.

به هر حال کل این فرآیند باید در کوتاه ترین زمان انجام شود. گاهی ممکن است به دلیل اطلاعات نادرست صاحب بار، بار با تاخیر برسد در این حالت مسئولیت با مشتری است.

اما اگر تقصیر از باربری باشد و ماشین حمل به خواب بخورد، راسا باید خسارت وارده را جبران نماید. ما در مجموعه خود تلاش کرده ایم از افراد آموزش دیده استفاده کنیم تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن اقدام به تحویل بار نماییم.

حتی در خصوص انتخاب راننده نیز حساسیت به خرج می دهیم تا افرادی را برای حمل در نظر بگیریم که راه شناس هستند و راه های فرعی را می شناسند.

اگر در جستجوی باربری سریع تهران برای حمل بار به تبریز و هریس هستید و می خواهید بارتان در کمترین زمان ممکن ارسال شود، همین حالا با ما تماس بگیرید و سفارش خود را برای باربری اعلام کنید.

چه ماشین های باری برای حمل بار به هریس دارید؟

هر باری خودروی مخصوص خود را می خواهد. باید تطابق در عرض و طول و حجم بار با ماشین باربری حتما رعایت شود. خودروهای مختلفی ساخته شده که می توان بارهایی با تناژ 24 تن را حمل کرد. این خودرو ها دارای ویژگی هایی هستند که می توانند انواع بار را جابه جا کنند.

عامل تعیین کننده نوع خودروی باربری ماهیت و چیستی بار شما است. برای حمل بار ها تا 2 تن با وجود جمیع شرایط نیسان، حمل بار 3 تا 10 تن با کامیون تک، تا 15 تن کامیون جفت و بیشتر از 15 تن تا 24 تن از انواع تریلی می توان استفاده کرد.

اگر بار شما اثاث و لوازم منزل باشد، خودروی مسقف پیشنهاد می شود زیرا ضد ضربه هستند. به دلیل داشتن سقف از بار در برابر گرد و غبار و برف و باران محافظت می شود. میثم لواسان برای ارائه خدمات باربری از خودرو های ذیل استفاده می کند:

 • باربری به شهرستان با نیسان
 • حمل به شهرستان با خاور 608 و 808
 • باربری به شهرستان با خودروهای مسقف و روباز
 • حمل به شهرستان با تریلی کفی
 • باربری به شهرستان با تریلی بغلدار
 • حمل به شهرستان با تریلی ترانزیت چادری

برای باربری به هریس از تهران با خودرو های فوق با ما تماس بگیرید تا با مناسب ترین قیمت کرایه و خدمات ویژه، امر حمل و نقل محموله شما را انجام دهیم. هم چنین تخفیفاتی در نظر داریم که در صورت داشتن شرایط می توانید از آن بهره مند شوید.

میثم لواسان یک باربری ارزان تهران به تبریز و هریس و دیگر شهرستان های آذربایجان شرقی است که بیش از 30 سال سابقه دارد و کاملا تخصصی خدمات باربری را ارائه می دهد.

حمل بار به هریس با نیسان

ارسال بارهای 2 تنی از تهران به هریس با خودروی باریری نیسان انجام می شود. خودروی نیسان بسیار سریع است و در سریع ترین زمان محموله شما را از مبدا به مقصد انتقال می دهد.

این خودروی حمل بار به هریس هیچگونه محدودیت ترددی ندارد و می تواند داخل شهر و بین شهر به راحتی عبور و مرور کند.

کلیه بار شما بیمه می شود و برای تردد مجاز در مسیر حمل بارنامه دولتی ارائه می گردد. کمترین تعرفه باربری تهران هریس را از میثم لواسان بخواهید.

چرا باید بار خود را برای حمل به هریس بیمه کرد؟ 

محموله ارسالی از تهران به شهرستان ها دارای ارزش مالی هستند. به همین دلیل باید ملاحظاتی را برای ایمنی بار در نظر گرفته شود.

اتحادیه باربری تهران به این منظور باربری ها را ملزم می کند تا بار ها را بیمه کنند. تا اگر در طول باربری آسیبی به کالا و اثاث وارد شد بتوان به راحتی برای جبران آن اقدام کرد.

در خصوص اجبار و اختیار بیمه کردن باید گفت اگر بار شما در داخل یک شهر باید حمل شود، می توانید با مسئولیت خود از بیمه کردن صرف نظر کنید و با حواله محموله را جا به جا کنید.

اما اگر ارسال از یک شهر به شهر دیگری باشد چون باید بارنامه دولتی صادر شود بیمه نامه ضروری است. اما در کل به دلیل وجود خطرات غیر قابل پیش بینی بهتر است بار بیمه شود.

بیمه نامه نوعی ضمانت برای بار است که بتوان در صورت ورود آسیب قیمت آن را مطالبه کرد. خطراتی مانند واژگونی خودرو، ریزش بار در جاده و تصادف همواره تهدید کننده هستند.

ما برای حمل بار شما بیمه قانون تجارت ایران را انتخاب کرده ایم که سقف تعهدی آن تا حداکثر است. و برابر با ارزش پولی و مالی بار شما تحت پوشش قرار می گیرد.

چه بارهایی از تهران به هریس حمل می کنید؟

بارها وزن های متفاوتی دارند. حتی در خصوص جم نیز یکسان نیستند. برخی بارها فاسد شدنی هستند و تاریخ انقضا دارند. باید برای هر نوع بار، خودروی مناسب آن موجود باشد.

به طور مثال خودروی مسقف برای حمل بارهای حساس و شکستنی، خودروی یخچال دار برای حمل مواد غذایی که نیاز به سرد خانه دارند، خودروهای سنگین برای حمل آهن آلات و دستگاه های صنعتی.

همانطور که می دانید صنعت خودروسازی دارای پیشرفت های بسیار است و برای هر باری ماشین حمل بار مناسب تولید شده است.

برخی از بارهایی که میثم لواسان اقدام به ارسال آن از تهران به هریس می نماید عبارتند از: مواد خوراکی – دارو – مواد شیمیایی – پالت – آهن آلات – لوازم الکترونیکی – لوازمات اداری – اسباب منزل – قوطی و لوله – کود های شیمیایی – ورق – رک و… .

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید تا شما را برای باربری خوب از تهران به شهرستان ها راهنمایی کنیم.

هزینه حمل بار به هریس

تعرفه باربری تهران هریس نرخ ثابتی ندارد و دائما در حال تغییر است. قیمت باربری بر اساس علل مختلفی مورد محاسبه قرار گرفته و به شما اعلام می شود.

کارشناسان باربری میثم لواسان نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری را به شما اعلام می کنند. فقط کافی است با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

ما حمل بار به هریس را با ارزان ترین تعرفه ها انجام می دهیم و بهترین خدمات را داریم. میثم لواسان نامی آشنا در صنعت حمل و نقل کشور با بیش از 30 سال سابقه است.

به کدام شهرستان آذربایجان شرقی خدمات باربری ارائه می دهید؟

ما از تهران به همه شهرستان ها و شهر های ایران باربری داریم. استان های شمالی، جنوبی، مرکزی، شرقی و غربی ایران را در زمینه حمل و نقل پوشش می دهیم.

حمل بار به آذربایجان شرقی به دلیل موقعیتی که دارد همواره مورد توجه ما بوده و فعالیت های باربری خود را در این منطقه گسترش داده ایم.

کلیه شهرستان های ایران تحت پوشش خدمات ما است. فعالیت میثم لواسان در خصوص شهرستان های آذربایجان شرقی از این قرار است:

 • ارسال بار به تبریز
 • حمل بار به جلفا
 • ارسال بار به مرند 
 • حمل بار به اهر
 • ارسال بار به بناب
 • حمل بار به اسکو

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات مشاوره ای ما به صورت رایگان بهره مند شوید و ابهامات خود را مرتفع سازید. کادر پشتیبانی و مشاوره ما هروزه آماده خدمت رسانی می باشند.

بیمه کردن بار برای حمل به هریس اجباری است؟

در حمل بار از تهران به هریس بله الزام به بیمه کردن وجود دارد زیرا باربری از یک شهر به شهر دیگر است که نیازمند صدور بارنامه است به همین دلیل بیمه نامه باید صادر شود.

برای حمل باری مانند اثاثیه منزل به هریس چه خودرویی پیشنهاد می شود؟

اگر بار شما اثاث منزل است و می خواهید از تهران به هریس حمل کنید خودروی مناسب خودرو های مسقف هستند چرا که از ورود ضربه به خاطر تجهیزات داخلی جلوگیری کرده و به دلیل داشتن سقف از خیس شدن وسایل محافظت می کند.

سبد خرید
تماس سریع