خاور-تهران-مشهد

خاور تهران مشهد

شرکت حمل و نقل میثم لواسان بزرگ ترین ناوگان حمل و نقل و باربری شهری و بین شهری است و بیش از سی سال است که در خط تخصصی تهران به مشهد فعالیت دارد، انواع کامیون تهران مشهد را از سامانه حمل میثم لواسان درخواست کنید.

 

اگر محموله و کالای شما تا 4 تن وزن دارد خاور گزینه مناسبی است. خاورها انواع مختلی دارد که هر کدام برای حمل بار با ظرفیت های مشخص شده ای مناسب است:

 

 • مسقف برای مشهد از تهران
 • روباز برای مشهد از تهران
 • 808 برای مشهد  از تهران
 • 608 برای مشهد از تهران
 • مبلی برای مشهد از تهران

 

انواع خاورها را برای ارسال بار از تهران به شهرستان ها در اختیارتان قرار خواهیم داد. برای ثبت سفارش می توانید هر روزه با ما تماس بگیرید. باربری خوب میثم لواسان خدمت گذار شما عزیزان است.

 

باربری معتبر خاور تهران مشهد

برای باربری با خاور از تهران، انواع خاور را از سامانه حمل و نقل میثم لواسان بخواهید. ما در سریع ترین زمان مجهزترین خاورهای تهران مشهد را برای شما فراهم می کنیم.

 

ارسال از سراسر تهران برای مشهد داریم و انواع بار را با تجهیزات کامل ارسال می کنیم. کارشناسان ما بهترین خدمات را با ارزان ترین تعرفه به شما ارائه می دهند.

 

باربری ارزان با خاور تهران مشهد

ارزان ترین نرخ کرایه را با بهترین کیفیت برای باربری از تهران به مشهد در اختیارتان قرار خواهیم داد. ما ارزان ترین تعرفه باربری تهران مشهد را داریم زیرا بر اساس مصوبات اتحادیه باربری کرایه ها را مورد محاسبه قرار می دهیم.

 

اگر به دنبال یک باربری ارزان برای انتقال محموله های خود از تهران برای مشهد هستید میثم لواسان گزینه مناسبی است. ما در ازای ارزان بودن خدمات حمل بار به شهرستان را با کیفیت عالی نیز انجام می دهیم.

 

انواع خاور تهران مشهد با کرایه ارزان

همان طور که می دانید خاور تنوع بالایی دارد و هریک مناسب برای ارسال محموله ای خاص به کار گرفته می شوند. این خودرو ظرفیت باربری تا 4 تن را از تهران برای مشهد دارد.

 

هر روزه می توانید برای دریافت خدمات حمل بار ارزان تهران مشهد با کارشناسان ما تماس بگیرید. کادر تهران مشهد در سریع ترین زمان کلیه اقدامات لازم را برای انتقال انواع محموله اعمال می کنند.

 

میثم لواسان یک باربری معتبر در سطح تهران است که می تواند با خدمات ویژه بارهای شما را از تهران برای شهرستان ها حمل کند.

 

خاور مبلی باربری به مشهد 

خودروی خاور مبلی یا سایر کامیونت هایی که دارای سقف می باشند چه به صورت فلزی و چه به صورت چادری می باشند و فضای بارگیری آنها دارای سقف می باشد و به خاور مسقف هم معروف هستند.

 

خاور ارزان حمل مبل را در سریع ترین زمان ممکن برای باربری تهران به مشهد در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 

خاور مبلی نام دیگر همان خاور مسقف می باشند و چون برای حمل مبلمان هم از آن استفاده می شود، به مبلی هم از آن نام می برند.

 

مبل به دلیل فضای وسیعی که اشغال می کند نیازمند فضای بارگیری وسیع می باشد که این نوع از کامیونت آن را تامین می کند.

 

خاور مسقف باربری به مشهد 

خودروی خاور مسقف یکی از انواع خاورها است که بیشتر برای حمل بارهای حساس به کار می رود. خاور مسقف حمل اثاثیه منزل با قیمت مناسب را از میثم لواسان بخواهید.

 

با ارزان ترین کرایه بهترین خدمات اسباب کشی تهران مشهد را دریافت می کنید. ما کادری مجرب داریم که تسریع کننده روتد باربری هستند.

 

برای دریافت خدمات حمل بار ارزان تهران مشهد با خاور مسقف فقط کافی است با ما در تماس باشید. ما هر روزه برای خدمت رسانی به شما عزیزان آمادگی داریم.

 

حمل بار به مشهد با خاور 808 

خدمات باربری تهران مشهد با 808 در سریع ترین زمان ممکن توسط کادری مجرب ارائه می گردد. مشخصات خاور 808 به شرح زیر است:

 

 • طول: 4 متر
 • عرض: 2 متر
 • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 4 تن

 

توانایی حمل بار و کالا تا 4 تن را دارند که از می توانند از انواع شرکت های کامیونت سازی باشند که نام آشناترین آنها در تهران بنز هشتصد و هشت می باشد.

 

حمل بار به مشهد با خاور 608

608 از انواع خاور است که کاربردهای فراوانی دارد. ما با ارزان ترین تعرفه بهترین خاور 608 را برای شما فراهم می کنیم. مشخصات خاور 608 به شرح زیر است:

 • طول بارگیر: 4 متر
 • عرض بارگیر: 2 متر
 • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 3 تن

 

توانایی حمل بار تا 3 تن را دارند که از می توانند از انواع شرکت های کامیونت سازی باشند همانند ایسوزو و هیوندای و جک.

 

حمل بار سریع با خاور تهران مشهد

حمل بار با خاور از تهران برای مشهد تخصص میثم لواسان است. ما با کادری مجرب روند باربری تهران مشهد را سرعت می بخشیم.

 

میثم لواسان یک باربری معتبر در تهران است که بیش از 30 سال سابقه و تخصص دارد. برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص حمل بار ارزن تهران مشهد با ما تماس بگیرید.

 

ما بارهای مختلفی را از تهران برای مشهد با کرایه ارزان تاکنون انتقال داده ایم. هر باری با مناسب ترین خودروها ارسال و در سلامت کامل تحویل داده می شوند.

 

نمونه کالا و بارهایی که میثم لواسان در طول سال های فعالیتی خود از تهران برای مشهد انتقال داده است در ذیل به آن اشاره می کنیم:

 

 • لوازم منزل و لوازم اداری
 • آهن آلات با طول کم
 • مبلمان و لوازم چوبی
 • پالت و لوله
 • کیسه مواد
 • لوازم پلاستیکی

 

خاور تهران مشهد با بیمه نامه و بارنامه معتبر 

کلیه خدمات باربری برای مشهد و حمل بار به مشهد در شرکت حمل و نقل میثم لواسان با بارنامه و بیمه نامه به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

 

بیمه باربری میثم لواسان برای انواع خاورها تحت پوشش بیمه معتبر و نام آشنا بیمه ایران است. بیمه نامه قانون تجارت ایران تا سقف حداکثری تعهدات را پوشش می دهد.

 

میثم لواسان یک باربری ایمن و معتبر است که به سلامت محموله و کالای شما اهمیت می دهد. با ما تجربه دیگری در حمل بار تهران برای مشهد کسب می کنید.

 

در باربری تهران مشهد بارنامه دولتی نیز صادر می گردد تا در مسیر حمل خاور با موانع مواجه نگردد. ما بهترین و کامل ترین خدمات را برای شما در نظر داریم.

 

مقالات مرتبط:

سبد خرید
تماس سریع