کفی تهران اهواز

میثم لواسان صفر تا صد باربری به اهواز را به شما عزیران ارائه می دهد و با پایین ترین نرخ کرایه باربری تریلی کفی فعال در خط تخصصی تهران به اهواز را در اختیارتان قرار می دهد.

 

کفی ها یکی از پرکاربرد ترین تریلی ها هستند که برای حمل بارهای شهری و بین شهری مورد استفاده قرار می گیرند.

 

اگر برای ارسال بار از تهران به شهرستان، تریلی کفی مورد نیاز شما است، با ما در این مقاله همراه باشید. ارازن ترین تعرفه باربری کفی حمل بار به اهواز را از ما بخواهید.

 

میثم لواسان نام آشناترین سامانه حمل و نقل شهری و بین شهری در تهران است. میثم لواسان متخصص در حمل بار با تریلی کفی از تهران به شهرستان ها است.

 

باربری سریع با کفی تهران اهواز

تریلی کفی جزو ماشین های باری سنگین است که عموما برای حمل بارهایی چون آهن آلات، پالت و کیسه مواد مناسب است.

 

شرکت حمل و نقل میثم لواسان با دسترسی به بزرگترین سامانه حمل و نقل و باربری کشور، در سریع ترین زمان ممکن می تواند کفی حمل بار به اهواز را در اختیارتان قرار دهد.

 

باربری تهران به اهواز با پایین ترین نرخ کرایه، کفی حمل بار به اهواز را در اختیارتان قرار می دهد. ارسال بار در کوتاه ترین زمان برای اهواز انجام می شود.

 

باربری با کفی تهران اهواز از بازار آهن 

انواع تریلی کفی را در سریع ترین زمان ممکن برای حمل بار از بازار آهن برای اهواز در اختیارتان قرار خواهیم داد. میثم لواسان نزدیک ترین باربری در نزدیکی بازار های آهن تهران است.

 

شاد آباد، آهن مکان، خلازیر، خیابان ستاره، شورآباد، رجایی، ترانسفور، مهدی آباد، شمس آباد و آسیاب قرمز.

 

 • حمل دربستی انواع بار به اهواز با تریلی کفی
 • ارسال دربستی آهن آلات به اهواز با تریلی کفی
 • حمل دربستی میلگرد و تیرآهن و نبشی و ناودانی
 • ارسال دربستی دکل و تیر برق به اهواز با تریلی کفی
 • حمل دربستی ورق و لوله به اهواز با تریلی کفی
 • ارسال دربستی کیسه مواد و کیسه جانبو ( جانبو بگ ) به اهواز با تریلی کفی
 • حمل دربستی پالت به اهواز با تریلی کفی

 

آشنایی با کفی تهران اهواز 

برای آشنایی با انواع تریلی ها و از جمله تریلی کفی برای ارسال بار به اهواز با مشاوران با تجربه میثم لواسان در تماس باشید.

 

سامانه حمل و نقل و باربری میثم لواسان ( ارائه دهنده انواع تریلی کفی برای اهواز ) با افتخار اعلام می کند که بیش از سی سال است که در زمینه حمل و جابه جایی بار از تهران به شهرستان ها فعالیت می کند.

 

انواع تریلی کفی باربری به اهواز را با کم ترین نرخ کرایه باربری در اختیارتان قرار می دهد. میثم لواسان دارنده بزرگترین ناوگان باربری محدوده شرق تهران است.

 

حمل بار با انواع کفی از تهران

محموله های مختلفی هر روزه از تهران برای اهواز با جفت ارسال می شود. جفت ظرفیت باربری تا 15 تن را دارد و در باربری شهری و بین شهری به کار گرفته می شود.

 

تریلی ( کفی 18 چرخ ) یکی از کامیون های کشنده موردنیاز در صنعت حمل و نقل می باشد. مشخصات کلی کفی ها به شرح زیر است:

 

 • طول: 12/20 متر
 • عرض: 2/45 متر
 • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 22 تن

 

کفی ها عموما دارای 2 نوع کشنده هستند که متناسب با طول بار شما می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تریلر کفی 18 چرخ از طول 12/20 الی 13/60 موجود می باشد.

 

پس برای اعلام بار و درخواست کفی باربری برای اهواز لازم است طول بار را در اختیار کارشناسان حمل قرار دهید تا بتوانند متناسب با نوع بار کفی موردنیاز را در اختیار شما قرار دهد. کفی ها برای حمل بار تا ظرفیت 22 تن به اهواز مناسب است.

 

تریلی کفی تهران اهواز با بیمه نامه معتبر

کفی باربری شما را تحت پوشش بیمه باربری، بیمه ایران قرار خواهم داد. بیمه باربری برای اهواز با کفی به صورت حداکثری است و تمامی خسارات احتمالی به صورت تمام و کمال جبران خواهد کرد.

 

میثم لواسان بیمه نامه معتبر قانون تجارت را با پوشش حداکثری تعهدات برای شما در نظر دارد. این بیمه نامه معادل ارزش مالی بار در صورت ورود خسارت را به قیمت می پردازد.

 

برای دریافت خدمات باربری تهران اهواز به صورت ایمن و مطمئن با ما تماس بگیرید. ما بهترین خدمات باربری تهران اهواز را برای شما در نظر داریم.

 

بارنامه دولتی کفی تهران اهواز

در باربری بین شهری با کفی لازم است که بارنامه دولتی صادر شود. این سند دولتی است و شرکت های حمل از طرف وزارت راهداری مکلف به صدور آن هستند.

 

میثم لواسان برای تسریع در امر باربری تهران اهواز بارنامه دولتی را به صورت الکترونیکی صادر می کند. ما تمام تلاش خود را می کنیم که در سریع ترین زمان انواع محموله را از تهران برای شهرستان انتقال دهیم.

 

برای ثبت سفارش فقط کافی است نوع و مشخصات بار خود را به کارشناسان اعلام کنید تا اقدامات لازم را برای شما انجام دهند. هر روزه برای خدمت رسانی به شما عزیزان آمادگی داریم.

 

 • باربری تهران شاهرود
 • حمل بار به فارس
 • باربری تهران سیرجان
 • حمل بار به سروستان

 

باربری دربستی با کفی تهران اهواز

حمل بار با تریلی کفی از تهران اهواز را از ما بخواهید. ارسال بار در سریع ترین زمان با بهترین امکانات انجام می شود.

 

باربری دربستی اینگونه است که شما خوودروی کفی را اختصاصی در اختیار دارید و می توانید انواع بار را تا 23 تن با این خودرو حمل کنید.

 

این روش بسیار ایمن است و باربری به اهواز را سرعت می بخشد. ما کلیه خدمات ارسال بار دربستی را با نازل ترین کرائه ارائه می دهیم.

سبد خرید
تماس سریع