کفی-تهران-رشت

کفی تهران رشت

باربری با انواع تریلی 18 چرخ به رشت و کفی تهران رشت یکی از متداول ترین راه ها برای ارسال انواع بار و باربری حمل بار به رشت است.

 

شرکت حمل و نقل میثم لواسان متخصص در ارائه کفی تهران رشت، با پائین ترین نرخ کرایه، خدمات حمل بار به رشت را در اختیارتان قرار می دهد.

 

میثم لواسان با سابقه ترین شرکت حمل و نقل در تهران است و خدمات خود را به صورت اینترنتی ارائه می دهد. سامانه حمل بار اینترنتی میثم لواسان پیشرو در حمل بار اینترنتی است.

 

حمل بار با کفی تهران رشت 

اگر قصد حمل بار با تریلی کفی از تهران به رشت را دارید با میثم لواسان تماس بگیرید. میثم لواسان خدمات باربری به رشت با تریلی کفی را به صورت همه روزه ارائه می دهد.

 

تریلی کفی جزو ماشین های باری سنگین است که عموما برای حمل بارهایی چون آهن آلات، پالت و کیسه مواد مناسب است.

 

میثم لواسان آماده است تا تریلی کفی را برای حمل بار، برای تمام نقاط تهران ارسال کند. برای درخواست تریلی کفی در تهران، تنها کافی است با سامانه حمل میثم لواسان تماس بگیرید.

 

درخواست خود را در سامانه حمل بار اینترنتی میثم لواسان ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست برای حمل بار با تریلی کفی به رشت، کارشناسان حمل در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

حمل بار با کفی تهران رشت از بازار آهن

بار آهن آلات از جمله بارهایی است که برای ارسال به رشت نیاز به تریلی کفی دارد. بازارهای آهن تهران از مهمترین مبداها بارگیری برای ارسال آهن آلات به رشت هستند.

 

میثم لواسان همه روزه برای ارسال بار از بازارها آهن تهران سرویس دارد. برای حمل بار از بازارهای آهن، شاد آباد، آهن مکان، خلازیر، خیابان ستاره، شورآباد، رجایی، ترانسفور، مهدی آباد، شمس آباد و آسیاب قرمز به رشت با میثم لواسان تماس بگیرید.

 

ارسال دربستی انواع بار با کفی تهران رشت

خدمات باربری میثم لواسان به صورت حمل بار دربستی به رشت بوده است. یعنی کامیون باربری فقط محموله و کالای شما را انتقال می دهد.

 

حمل بار دربستی با تریلی کفی به این صورت است که ما یک دستگاه تریلی کفی را به صورت دربستی برای حمل بار از مبدا تهران به رشت در اختیار شما صاحبین بار عزیز قرار خواهیم داد.

 

برای حمل بارهایی که طول زیادی دارند ازجمله میلگرد و تیرآهن و لوله تریلی کفی بهترین انتخاب خواهد بود.

 

همچنین تریلی کفی برای ارسال بارهایی که بسته بندی آنها به صورت کیسه جانبو و پالتی است، مناسب است.

 

حمل بار با انواع کفی از تهران 

تریلی کفی خودروی باربری پرکاربرد است که دیواره ندارد. کف این خودروی حمل از جنس چوب و فلز است که مشخصات کلی کفی ها به شرح زیر است:

 

 • طول: 12/20 متر
 • عرض: 2/45 متر
 • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 22 تن
 • کشنده با طول 12.20 و 13.20

 

هر کدام از کشنده ها ممکن است متناسب با بار شما در اختیارتان قرار گیرد. پس برای اعلام بار و درخواست کفی باربری برای رشت لازم است طول بار را در اختیار کارشناسان حمل قرار دهید تا بتوانند متناسب با نوع بار کفی موردنیاز را در اختیار شما قرار دهد.

 

 • باربری تهران به یزد با کامیون
 • حمل بار به شیراز با کامیون
 • باربری تهران به قشم با کامیون
 • حمل بار به کرمان با کامیون
 • باربری تهران به ساری با کامیون
 • حمل بار به یاسوج با کامیون

 

تریلی کفی تهران رشت با بیمه نامه معتبر

بیمه باربری و بارنامه دولتی و تمبردار از مهمترین مجوزهایی هستند که میثم لواسان برای تمامی سرویس های حمل بار شهری و بین شهری ازجمله تریلی کفی حمل بار به رشت ارائه می دهد.

 

کفی باربری شما را تحت پوشش بیمه باربری، بیمه ایران قرار خواهم داد. بیمه باربری میثم لواسان تحت پوشش بیمه ایران است. باربری ارزان تهران به رشت با بیمه تخصص میثم لواسان است.

 

بیمه نامه به منزله ضمانت اجرای سلامت بار در مسیر حمل است. اگر خسارتی وارد شود معادل ارزش مالی آن پرداخت می شود.

 

برای دریافت خدمات باربری با بیمه نامه معتبر از تهران برای رشت میثم لواسان می تواند با ارزان ترین کرایه کفی مورد نظر را در اختیارتان قرار دهد.

 

نرخ کفی باربری تهران رشت

ارسال انواع بار 15 تا 23 تنی از تهران برای رشت با کفی امکان پذیر است. کرایه کفی متناسب با وزن و حجم بار محاسبه می شود.

 

کلیه عوامل موثر توسط کارشناسان بررسی می شود و در نهایت نرخ دقیق باربری تهران رشت با کفی بطور دقیق به شما اعلام می شود.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی سریع تر از نرخ باربری با ما تماس بگیرید. ارزان ترین کرایه کفی تهران رشت را به شما ارائه می دهیم.

 

باربری دربستی با کفی تهران رشت

یکی از خدمات حمل بار میثم لواسان ارسال انواع بار با کفی به صورت دربستی است. این خودرو می تواند انواع بار از 15 تا 24 تن را جابه جا کند.

 

خودرو در اختیار شما است و فقط محموله شما را از تهران برای رشت ارسال می کند. خدمات کفی به بهترین نحو ممکن با ارزان ترین کرایه انجام می شود.

 

کرایه تریلی تا حد زیادی به وزن بار و طول مسافت تهران رشت بستگی دارد. ما با کرایه مناسب مجهزترین خودروهای کفی را برای شما فراهم می کنیم.

 

باربری دربستی تهران رشت تخصص میثم لواسان است. ما بیش از 30 سال سابقه و تجربه داریم که امر باربری را تسریع می بخشیم.

 

میثم لواسان ارائه دهنده خدمات باربری با انواع کامیون و نیسان از تهران برای رشت است. چنانچه برای یاربری خودروهای زیر را لازم دارید با ما تماس بگیرید:

 

 • حمل بار با نیسان به رشت
 • باربری تهران رشت با تک
 • حمل بار با جفت به رشت
 • باربری تهران به رشت با انواع تریلی
 • حمل بار با مسقف و روباز به رشت
سبد خرید
تماس سریع