اتوبار

اتوبار

حمل بار و حمل کالا و حمل اثاثیه منزل از تهران و داخل تهران به صورت اتوبار تحت پوشش کامل بیمه ایران به شما عزیزان ارائه می دهیم.

 

شرکت حمل و نقل میثم لواسان نازل ترین نرخ کرایه حمل را در اختیار شما عزیزان می گذارد. بیش از 40 سال است که در حوزه حمل خدمات رسانی انجام می دهیم.

 

شرکت حمل و نقل و باربری میثم لواسان در مقاله زیر سعی دارد شما کاربران و مشتریان گرامی را با معنای کلمه اتوبار و باربری و تفاوت این دو آشنا کند.

 

انواع وسایل حمل با اتوبار

وسایل مختلفی برای باربری و جابه‌جایی از آن ‌ها استفاده شده که در نهایت شامل انواع و اقسام کامیون ها، قطار و کشتی و هواپیما و غیره بود. اتوبار و باربری تحولی اساسی در صنعت حمل‌ و نقل ایجاد کردند.

 

لازم است تناسب بین بار و خودرو توسط اتوبار رعایت شود. زیرا ماشین باربری از محموله و کالا در مسیر حمل از خطرات مراقبت می کند و مانع ورود آسیب می شود.

 

به همین دلیل باید مراقبت کنید تا از اتوبارهای معتبر برای حمل بار به شهرستان انتقال کالای خود استفاده کنید تا سلامت بار به خطر نیافتد.

 

خودروی باربری تهران شهرستان نیسان

اتوبارها از نیسان برای حمل انواع بار تا 2 تن استفاده می کنند. این خودروی باربری بسیار سریع است و منع ترددی ندارد.

 

برای ارسال انواع بار می توان از این خودروی باربری استفاده کرد و محدودیتی جز وزن و حجم محموله وجود ندارد.

 

کرایه نیسان تهران شهرستان بر اساس وزن باری که انتقال می دهد مورد محاسبه قرار می گیرد. برای آگاهی بیشتر با اتوبارها تماس بگیرید.

 

خودروی باربری تهران شهرستان خاور

بارها تا وزن 4 تن را با خاور می توان انتقال داد. اگر بار خرده اثاث باشد یا لوازم اداری می توان از مسقف نیز استفاده کرد.

 

خاور روباز را می توان در باربری و اتوبار شهری و بین شهری به کار گرفت. کرایه باربری با اتوبار بستگی به وزن و حجم بار دارد.

 

برای دریافت خدمات باربری با انواع خاور لازم است با اتوبار مربوطه تماس بگیرید و نوع بار خود را اعلام کنید. پس از ثبت سفارش اقدامات انجام می شوند.

 

خودروی باربری تهران به شهرستان تریلی

اگر حجم بارهای ارسالی بالای 15 تا 24 تن بود می توان از انواع تریلی استفاده کرد. این خودرو نیز مناسب باربری شهری، بین شهری و حتی بین المللی است.

 

خدمات باربری تهران به شهرستان اتوبار برای تریلی در سریع ترین زمان انجام می شود. کفی، لبه دار و ترانزیت از انواع پرکاربرد تریلی در باربری و اتوبار است.

 

اتوبار از انواع تریلی برای ارسال محموله های سنگین از تهران بای شهرستان استفاده می کنند. این خودرو طراحی شده برای باربری داخلی و خارجی است.

 

 • کفی حمل تهران شهرستان
 • لبه دار حمل تهران شهرستان
 • ترانزیت حمل تهران شهرستان

 

کلمه اتوبار چیست؟ 

کلمه اتوبار یکی از واژه‌های مطرح مورد استفاده در حمل و جابه‌ جایی بار به‌ صورت زمینی است و از اینکه این واژه از چه زمانی وارد فرهنگ واژگان فارسی شده است.

 

اطلاعات دقیق و مشخصی در دست نیست. اما آنچه مسلم است اصطلاحی است که به شرکت‌های باربری زمینی اطلاق می‌شود.

 

بخش اول کلمه اتوبار از واژه اتو که از ابتدای حرف اتومبیل گرفته‌ شده است. بخش دوم آن یعنی بار از ابتدای کلمه باربری گرفته ‌شده است و به مفهوم حمل بار زمینی و از طریق اتومبیل ( انواع ماشین‌های حمل بار ) می‌باشد.

 

عامه مردم از کلمه اتوبار یا باربری به ‌جای هم استفاده می‌کنند. این در صورتی است که اگر نگاهی دقیق داشته باشیم این دو واژه باهم دارای تفاوت‌هایی هستند.

 

به‌طور عمومی از کلمه اتوبار بیشتر برای شرکت‌هایی با زمینه فعالیت در حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه ( منزل – اداری ) اطلاق می شود.

 

معمولا به سایر شرکت‌ ها که توانایی و امکانات جابجایی هر گونه باری را دارا هستند با واژه باربری نام ‌برده می‌شوند. باربری ها ا جمله شرکت های خدماتی هستند.

 

خدمات اتوبار چیست؟

امروزه شرکت‌های باربری و اتوبار متعددی درزمینه باربری ( شهری و بین ‌شهری و حتی بین‌ المللی ) مشغول فعالیت هستند که از آن‌ها تحت عنوان کلمه اتوبار یاد می‌شود.

 

وظیفه اصلی این شرکت‌ها جابجایی بار از نقطه‌ای به نقطه دیگر است. با توجه به تنوع بار و مسیر ماشین های متفاوتی جهت جابجایی بهتر آن ‌ها تولیدشده است.

 

به‌عنوان‌ مثال نمی‌توان حمل مواد غذایی که شرایط خاصی را برای نگهداری و جابجایی طلب می‌کنند. با همان ماشین‌های حمل شن و ماسه انجام داد از این‌ رو امروزه شرکت‌های حمل و نقل نیز بسیار تخصصی‌شده‌اند.

 

امروزه اوضاع و شرایط بسیار متفاوت است و تنها حمل بار بر عهده شرکت حمل و نقل نیست. افراد تنها به دنبال انتقال وسایل یا بار خود در هر شرایطی نیستند.

 

اینجا است که صحبت از گزینه‌هایی همچون انتخاب بهترین باربری و بهترین اتوبار، یا ویژگی های خوب و مسائلی ازاین‌ دست پیش میاید!

 

اتوبار
اتوبار

 

شرکت حمل و نقل میثم لواسان

شرکت حمل و نقل میثم لواسان مفتخر است. با تیم منسجم کاربلد تمامی خدمات خود را در زمینه اتوبار و باربری در یک شرکت واحد به هموطنان عزیز از مبدا تهران به تمام شهرستان ها با بهترین کیفیت و دقت ارایه نماید.

 

اتوبار و باربری شرکت حمل و نقل میثم لواسان با مشاوره رایگان در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. ما معتبرترین باربری در تهران با بیش از 40 سال تجربه هستیم.

 

میثم لواسان با سال ها سابقه ی درخشان در حمل و نقل و جابجایی بار آماده ارائه خدمات به تمام هم میهنان عزیزمان می باشد.

 

خودروهای باربری تهران به شهرستان میثم لواسان

 

 • 608 باربری دربستی برای شهرستان از سراسر تهران
 • خاور باربری دربستی برای شهرستان از سراسر تهران
 • تریلی باربری دربستی برای شهرستان از سراسر تهران
 • لبه دار باربری دربستی برای شهرستان از سراسر تهران
 • ترانزیت باربری دربستی برای شهرستان از سراسر تهران
 • نیم لبه باربری دربستی برای شهرستان از سراسر تهران
 • کفی باربری دربستی برای شهرستان از سراسر تهران
 • مسقف باربری دربستی برای شهرستان از سراسر تهران

 

خدمت گزاران شما در شرکت حمل میثم لواسان با بهره گیری از تجربیات خویش آماده اند تا آنچه را شما از یک شرکت حمل و نقل انتظار دارید به شما هدیه دهند. 

 

شما هموطنان عزیز با تکیه بر رزومه قابل اطمینان گروه اجرایی فعال در میثم لواسان می توانید به تجربه ی باورنکردنی جابه جایی بار دست یابید.

 

به عنوان خاطره ای شیرین در آینده از آن یاد کنید. میثم لواسان با مسئولیت پذیری در قبال شما، خود را موظف می داند که بهترین ها را ارائه دهد. اتوبار، حمل بار بین شهری، حمل اسباب به شهرستان تنها بخشی جزئی از خدمات اتوبار و شرکت میثم لواسان است.

 

با یک بار تماس با ما نه برای یک بار، بلکه برای همیشه با ما خواهید بود. با مناسب ترین هزینه و کرایه حمل تحت پوشش کامل بیمه ایران و 30 میلیون تومان بیمه رایگان از طرف شرکت ما باربری را تجربه کنید.

 

مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کنیم. هر روزه می توانید از خدمات ما برای ارسا انواع بار و اسباب کشی به شهرستان بهره مند شوید:

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
تماس سریع