انتقال-بار

انتقال بار

برای انتقال بار از تهران به تمام نقاط کشور باربری انتقال بار میثم لواسان تحت پوشش کامل بیمه ایران با نازل ترین کرایه در خدمت شما دوستان می باشد. برای حمل بار با ماشین باربری با کرایه ارزان با ما تماس بگیرید همه روزه در خدمت شما عزیزان هستیم. حمل بار با میثم لواسان به طور کاملا تخصصی انجام می شود. حمل و انتقال انواع کالا وسایل صنعتی لوازم منزل و اسباب کشی با کارگران حرفه ای و ماشین های باربری و رانندگان تخصصی انجام می شود.

انتقال بار از تهران به شهرستان

تهران با توجه به موقعیت سیاسی و جغرافیایی که دارد همواره تجار که به دنبال باربری می گردند به خود جذب کرده است. پیدا کردن شرکت حملی که بتواند حمل بار و حمل کالا و حمل اثاثیه منزل را از تهران به تمام نقاط کشور انجام دهد دشوار است. باربری و شرکت حمل و نقل میثم لواسان این مهم را برای شما به حقیقت می رساند.

انتقال بار به تمام نقاط کشور 

برای حمل بار به شهرستان های کشور ایران به صورت دربستی و با کرایه پایین با ما تماس بگیرید. شرکت حمل میثم لواسان با کمترین نرخ باربری در خدمت شما عزیزان است. انتقال بار با انواع کامیون باربری برای شما به بهترین نحو انجام می شود. بدون هیچ گونه نگرانی انتقال هرنوع بار خود را به ما بسپارید مشاوران و کارشناسان ما همه روزه برای پاسخگویی در خدمت شما عزیزان هستند.

انتقال کالا به شهرستان

میثم لواسان با بیش از سی سال سابقه در صنعت باربری کشور از بزرگترین، شناخته ترین و معتبرترین شرکت ها در تهران می باشد. شما عزیزان با تماس با ما نه برای یک بار بلکه برای همیشه با ما خواهید بود. میثم لواسان با داشتن شعبات مختلف در تهران و همچنین متصدیان کاربلد و رانندگان با تجربه و دلسوز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

خودروهای انتقال بار به شهرستان

برای ارسال بار از تهران به شهرستان مناسب ترین خودروهای حمل بار را در اختیارتان قرار می دهیم. مثلا اگر بار شما 2 تن است نیسان، اگر 4 تن است خاور و اگر بالای 15 تن باشد انواع تریلی برای شما در نظر گرفته می شود. شما باید اطلاعات بار خود را به ما بدهید تا با توجه به وزن و حجم نوع خودروی باربری مشخص شود. کارشناسان می توانند اطلاعات خوبی را در حیطه حمل بار به شهرستان با انواع ماشین های باربری در اختیار شما قرار دهند.

انتقال بار با نیسان از تهران

خودروی نیسان می تواند بارهای 2 تنی را از تهران به شهرستان انتقال دهد. سرعت این خودرو زیاد است و هیچ گونه محدودیت ترددی ندارد. کرایه نیسان برای ارسال محموله از تهران بستگی به وزن بار و طوبل مسیر دارد. برای آگاهی از نرخ دقیق باید با کارشناسان میثم لواسان تماس بگیرید.

انتقال بار با خاور از تهران

 بارهایی که 4 تن وزن دارند می توان با خاور جابه جا کرد. خاور باربری می تواند در داخل شهر نیز به کار گرفته شود و انواع بار را از تهران برای شهرستان انتقال دهد. خدمات خاور با کمترین تعرفه در سریع ترین زمان توسط کادر باربری انجام می شود. تخفیفات خوبی نیز داریم که در زمان ثبت برای شما در نظر می گیریم.

انتقال بار با تریلی از تهران

تریلی دارای انواع مختلفی است که هر یک ظرفیت انتقال بار تا وزن مشخصی را دارند. این خودرو طراحی شده برای محموله های سنگین است و در باربری بین المللی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. کفی، لبه دار و ترانزیت پر کاربردترین انواع تریلی هستند که کرایه هریک بر اساس وزنی است که حمل می کنند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و نرخ کرایه تریلی با ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
تماس سریع