باربری-حمل-پارچه

باربری حمل پارچه

باربری حمل پارچه را به شرکت حمل و نقل درون شهری و برون شهری میثم لواسان بسپارید باربری حمل پارچه نیازمند تخصص و تجربه کافی می باشد میثم لواسان با داشتن تخصص و اطلاعات کافی و نیم قرن تجربه در حمل و نقل توانسته باربری بازار پارچه فروشان از آن خود کند.

باربری تخصصی حمل پارچه 

شرکت حمل و نقل میثم لواسان خدمات انتقال پارچه را با توجه به حساس بودن پارچه ها در هنگام جا به جایی انجام می دهد.

میثم لواسان بیش از سی سال است که درصنعت حمل و نقل کشور فعالیت می کند و در این زمینه حمل  پارچه دست بسیاری از شرکت های حمل بار را از پشت بسته است.

شرکت حمل و نقل ما با صنایع مختلف، در زمینه باربری همکاری دارد از پارچه و منسوجات گرفته تا حمل اهن و میلگرد و پروفیل، باربری حمل ورق، باربری حمل میلگرد، وباربری هر آنچه که مد نظر شماست.

میثم لواسان پیشتاز در حمل پارچه برای صنایع مختلف و تمامی نقاط کشور رزومه و تاریخچه خدمت ما به صنایع کشور را می توانید از شرکت های مختلف که در زمینه باربری با همکاری داشته اند جویا شوید.

صنایع نساجی و پارچه درواقع یکی از صد ها صنایعی می باشند که میثم لواسان خدمات باربری مربوط به آن را انجام میدهد.

میثم لواسان نامی آشنا در صنعت حمل و نقل کشور

شرکت حمل و نقل میثم لواسان نامی است آشنا برای واحد های حمل و نقل شرکت ها و صنایع ، کمتر صنعتی است که نام مارا نشنیده باشد. 

آماده همکاری با شرکت های تولید کننده پارچه به منظور ارائه خدمات حمل و نقل پارچه هستیم. دید  شرکت حمل و نقل میثم لواسان به باربری و حمل و نقل یک دید حرفه ای و تخصصی می باشد.

هرگز به باربری حمل منسوجات به عنوان یک کار روتین و غیر حرفه ای نگاه نمیکند بلکه در برخورد با آن کاملا دقیق و حرفه ای است و حمل و جابه جایی پارچه را به رانندگان متخصص و با سابقه واگذار می کند.

باربری حمل پارچه به سراسر کشور با بیمه ایران

دفنر مرکزی ما در تهران می باشد و ما آماده ارائه خدمات حمل و جابه جایی پارچه به تمام نقاط ایران حتی مناطق مرزی می باشیم.

باربری حمل پارچه تحت پوشش بیمه ایران حساسیت پارچه ایجاب می کند که باربری آن را تحت پوشش کامل بیمه قرار دهیم تا اگر خسارت احتمالی به آن وارد شد بتوانیم جلوگیری کنیم و تمام خسارات را تمام و کمال پرداخت می کند.

حمل بار پارچه با ماشین مناسب باربری و کمترین کرایه 

میثم لواسان باربری پارچه شما را با ماشین مسقف و مناسب انجام می دهد. حمل بار پارچه به دلیل حساس بودن پارچه نیاز به محافظت دارد.

به همین دلیل میثم لواسان مناسب ترین ماشین باربری را برای شما ارسال می کند. حمل بار پارچه با خاور مسقف را برای شما با ارزانترین و نازلترین کرایه انجام می دهیم. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع