ترانزیت-تهران-آبادان

ترانزیت تهران آبادان

حمل و نقل و باربری از ارکان اساسی تجارت و صنعت و حتی اقتصاد در یک کشور است و همه روزه نیاز به ترانزیت تهران آبادان برای حمل انواع بار از تهران به آبادان احساس می شود.

ترانزیت تهران آبادان مورد نیاز خود را از سامانه حمل بار اینترنتی میثم لواسان درخواست کنید تا در سریع ترین زمان آن را برای شما ارسال کنیم.

باربری میثم لواسان با تکیه بر بیش از سی سال سابقه در زمینه حمل و نقل و باربری کلیه خدمات باربری با انواع کامیون ها به ویژه ترانزیت تهران به شهرستان ها را به شما ارائه می دهد.

ارسال با از تهران به آبادان، تریلی حمل بار به آبادان را از میثم لواسان بخواهید. سامانه حمل بار اینترنتی میثم لواسان بزرگترین و اولین سامانه هوشمند باربری در ایران است.

برای درخواست انواع ترانزیت و تریلی چادری جهت حمل بار از تهران به آبادان تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در انتها همین مقاله، درخواست خود را ثبت کنید.

کارشناسان حمل بار میثم لواسان در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را پیگیری خواهند کرد و ترانزیت مورد نیاز شما را به مبدا بارگیریتان ارسال خواهند کرد.

ارسال بار با ترانزیت تهران آبادان 

خدمات باربری میثم لواسان تنها از مبدا تهران ارائه می شود، این بدان معناست که برای حمل بار از سایر شهرستان ها سرویس نداریم.

اگر باری در تهران دارید که در حد ظرفیت یک ترانزیت است و می خواهید آن را با ترانزیت به آبادان ارسال کنید، با میثم لواسان تماس بگیرید.

میثم لواسان پیشرو در ارائه خدمات حمل و نقل و باربری از تهران به شهرستانها و به ویژه آبادان است. شرکت حمل و نقل میثم لواسان بیش از سی سال است که در زمینه حمل بار به آبادان فعالیت می کند. به جرات میتوان گفت که میثم لواسان متخصص حمل بار با ترانزیت به آبادان است.

باربری با ترانزیت تهران آبادان 

تریلی چادری ( ترانزیت ) یکی از کامیون های کشنده مورد نیاز در صنعت حمل و نقل می باشد و برای حمل انواع کالاهی تجاری و بارهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

ترانزیت ها بیشتر برای حمل بار هایی که برای بنادر و لنگرگاه ها و نقاط صفر مرزی ارسال می شوند، مورد استفاده قرار می گیرند.

چرا که از بین تمام انواع تریلی ها، تنها ترانزیت است که قابلیت پلمپ دارد. برای حمل بار به آبادان لازم است ترانزیت مورد نیاز خود را از یک شرکت حمل و نقل معتبر در تهران درخواست کنید.

مجوز های باربری با ترانزیت 

عموما بارهایی که با ترانزیت حمل می شود از ارزش مالی بالایی برخوردار است و باید در باربری و اخذ مجوز های مربوط به باربری آن حساسیت زیادی به خرج دهید.

توصیه اکید ما به شما برای ارسال بار به شهرستان ها ( آبادان ) این است که بدون بار نامه تمبردار و بیمه نامه معتبر اقدام به بارگیری نکنید و از یک شرکت حمل و نقل معتبر بخواهید که ترانزیت باربری را با تمامی مجوز های مورد نیاز در اختیار شما قرار دهند.

درباره ترانزیت بیشتر بخوانیم 

ترانزیت چادری 18 چرخ از طول 12/20 الی 13/60 و با ارتفاع 2/80 موجود می باشد. کشنده آن می تواند تا 22 تن بار را جابه جا کند.

  • طول: 12/20 متر
  • عرض: 2/5 متر
  • حد اکثر مقدار تناژ قابل حمل: 22تن

باربری ارزان تهران به آبادان با انواع ترانزیت را به میثم لواسان بسپارید.

ترانزیت تهران آبادان با بیمه نامه و بارنامه تمبردار

میثم لواسان تمام مجوز های لازم برای حمل بار با ترانزیت به آبادان را فراهم می کند. از جمله این مجوز ها بارنامه و بیمه نامه است.

بیمه باربری میثم لواسان بیمه ایران است و بارنامه از طرف وزارت راه صادر شده و دارای کدرهگیری منحصر به فرد است.

حمل بار ارزان به آبادان با بارنامه و بیمه نامه معتبر را از میثم لواسان بخواهید.

سبد خرید
تماس سریع