ترانزیت-تهران-اهواز

ترانزیت تهران اهواز

ترانزیت تهران اهواز خود را از میثم لواسان بخواهید. حمل و نقل و باربری با ترانزیت تهران اهواز از ارکان اساسی تجارت و صنعت و حتی اقتصاد در یک کشور است و همه روزه نیاز به ترانزیت اهواز برای حمل انواع بار از تهران به اهواز احساس می شود.

ترانزیت تهران اهواز مورد نیاز خود را از سامانه حمل بار اینترنتی میثم لواسان درخواست کنید تا در سریع ترین زمان آن را برای شما ارسال کنیم.

شرکت حمل ونقل میثم لواسان سال هاست که از سیستم حمل و نقل و باربری سنتی فاصله گرفته و خدمات خود را به صورت به روز و مدرن به شما عزیزان ارائه می کند.

سامانه حمل بار اینترنتی میثم لواسان بزرگترین و اولین سامانه هوشمند باربری در ایران است. برای درخواست انواع ترانزیت و تریلی چادری جهت حمل بار از تهران به اهواز، تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در انتها همین مقاله، درخواست خود را ثبت کنید.

کارشناسان حمل بار میثم لواسان در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را پیگیری خواهند کرد و ترانزیت مورد نیاز شما را به مبدا بارگیریتان ارسال خواهند کرد.

ارسال بار با ترانزیت تهران اهواز 

خدمات باربری میثم لواسان، تنها از مبدا تهران ارائه می شود، این بدان معنا است که برای حمل بار از سایر شهرستان ها سرویس نداریم.

اگر باری در تهران دارید که در حد ظرفیت یک ترانزیت است و می خواهید آن را با ترانزیت به اهواز ارسال کنید، با میثم لواسان تماس بگیرید.

میثم لواسان پیشرو در ارائه خدمات حمل و نقل و باربری از تهران به شهرستانها و به ویژه اهواز است. شرکت حمل و نقل میثم لواسان بیش از سی سال است که در زمینه حمل بار به اهواز فعالیت می کند.

به جرات میتوان گفت که میثم لواسان متخصص حمل بار با ترانزیت به اهواز است. حمل بار به اهواز را به میثم لواسان بسپارید.

باربری با ترانزیت تهران اهواز 

تریلی چادری ( ترانزیت ) یکی از کامیون های کشنده مورد نیاز در صنعت حمل و نقل می باشد و برای حمل انواع کالاهی تجاری و بارهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

ترانزیت ها بیشتر برای حمل بار هایی که برای بنادر و لنگرگاه ها و نقاط صفر مرزی ارسال می شوند، مورد استفاده قرار می گیرند.

چرا که از بین تمام انواع تریلی ها، تنها ترانزیت است که قابلیت پلمپ دارد. برای حمل بار به اهواز لازم است ترانزیت مورد نیاز خود را از یک شرکت حمل و نقل معتبر در تهران درخواست کنید.

مجوزهای باربری با ترانزیت 

عموما بارهایی که با ترانزیت حمل می شود از ارزش مالی بالایی برخوردار است و باید در باربری و اخذ مجوز های مربوط به باربری آن حساسیت زیادی به خرج دهید.

توصیه اکید ما به شما برای ارسال بار به شهرستان ها ( اهواز ) این است که بدون بار نامه تمبر دار و بیمه نامه معتبر اقدام به بارگیری نکنید و از یک شرکت حمل و نقل معتبر بخواهید که ترانزیت باربری را با تمامی مجوز های مورد نیاز در اختیار شما قرار دهند.

درباره ترانزیت بیشتر بخوانیم 

ترانزیت چادری 18 چرخ از طول 12/20 الی 13/60 و با ارتفاع 2/80 موجود می باشد. کشنده آن می تواند تا 22 تن بار را جا به جا کند.

  • طول: 12/20 متر
  • عرض: 2/5 متر
  • حد اکثر مقدار تناژ قابل حمل: 22تن

ترانزیت تهران اهواز با بیمه نامه

میثم لواسان تمام مجوزهای لازم برای حمل بار با ترانزیت به اهواز را فراهم می کند. ازجمله این مجوزها بارنامه و بیمه نامه است.

بیمه باربری میثم لواسان بیمه ایران است و بارنامه از طرف وزارت راه صادر شده و دارای کدرهگیری منحصر به فرد است.

ما برای باربری به اهواز از خودروی نیسان نیز استفاده می کنیم که می توانید به مقاله زیر برای آگاهی از خدمات ما مراجعه کنید.

بارنامه اصلی ترانزیت تهران اهواز

ارسال انواع بار با ترانزیت با بارنامه دولتی انجام می شود. ما با کادری مجرب خدمات حمل بار به اهواز از تهران را را ارائه می دهیم.

بارنامه دولتی مجوز عبور و مرور ماشین باربری است و سندی است که می توانید با آن روند حمل بار با ترانزیت را پیگیری کنید.

باربری دربستی با ترانزیت تهران اهواز

هر نوع باری که خودروی ترانزیت لازم دارد به صورت دربستی انتقال می شود. باربری دربستی بسیار امن است و ارسال در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

میثم لواسان کلیه خدمات حمل بار دربستی تهران اهواز را با کرایه ارزان توسط کارشناسان مجرب با ترانزیت چادری ارائه می دهد.

سبد خرید
تماس سریع