حمل-بار-به-مرز-خسروی

حمل بار به مرز خسروی

خدمات حمل بار به مرز خسروی با بیمه نامه معتبر و کامل از تهران ارائه داده می شود. باربری به مرز خسروی بسیار تخصصی و با تجهیزات کامل انجام می شود.

 

ما مناسب ترین خودروهای باربری را از تهران برای مرز خسروی در دسترس داریم. کمترین کرایه را بپردازید و بهترین خدمات حمل بار به مرز خسروی را دریافت کنید.

 

حمل بار به مرز خسروی از تهران

ما از سرتاسر تهران ( شمال – جنوب – مرکز – شرق – غرب ) باربری تهران به مرز خسروی را انجام می دهیم. ارسال در کم ترین زمان ممکن توسط کادری مجرب و متخصص انجام می شود.

 

هر روزه انواع بار با مناسب ترین خودروی از تهران برای مرز خسروی در حال ارسال است. ما با بهترین و با کیفیت ترین خدمات صفر تا صد باربری تهران به مرز خسروی را ارائه می دهیم.

 

کامیون حمل بار به مرز خسروی

میثم لواسان انواع خودروهای حمل بار را در باربری به مرز خسروی در اختیار شما قرار می دهد. مناسب با محموله ارسالی خودرو را برای شما فراهم می کنیم.

 

اگر اطلاعات دقیقی برای انتخاب ماشین حمل بار به کرمانشاه و شهرستان ها ندارید می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

 

نیسان حمل بار به مرز خسروی

برای ارسال انواع بار تا وزن 2 تن به مرز خسروی نیسان بسیار مناسب است. در باربری بین شهری برای حمل بار با نیسان بارنامه و بیمه نامه صادر می گردد.

 

خاور حمل بار به مرز خسروی

ماشین باربری خاور توانایی حمل بار تا 4 تن را دارد و در باربری شهری و بین شهری کاربرد دارد. برای ارسال انواع بار به مرز خسروی می توان از خاور استفاده کرد.

 

حمل بار با کامیون انجام می شود فقط کافی است نوع بار خود را اعلام کنید تا کارشناسان به شما در انتخاب خودرو کمک کنند.

 

تریلی حمل بار به مرز خسروی

برای جابه جایی بارهای سنگین از انواع تریلی استفاده می شود. کفی، لبه دار و ترانزیت پرکاربردترین نوع تریلی ها هستند که هر کدام ظرفیت خاص خود را دارند. برای ارسال بار از 15 تا 24 تن از تریلی استفاده می شود.

 

 

حمل-بار-به-مرز-خسروی-از-تهران
حمل بار به مرز خسروی

 

بارنامه دولتی باربری تهران به مرز خسروی

وزارت راهداری در باربری بین شهری صدور بارنامه دولتی را اجباری کرده است. سندی که نشانگر مالکیت صاحب بار است بارنامه نام دارد که اطلاعات ذیل به طور کامل در آن درج شده است:

 

  • مشخصات کامل بار
  • آدرس مبدا و مقصد
  • مشخصات خودروی باربری
  • کدرهگیری
  • مشخصات صاحب بار

 

باربری به مرز خسروی با بیمه نامه

ما در ارسال بار به مرز خسروی معتبرترین بیمه نامه را ارائه می دهیم. بیمه نامه قانون تجارت ایران تا سقف حداکثری تعهدات را در بر می گیرد و از زمان بارگیری تا تخلیه خسارات را پرداخت می کند.

 

برابر ارزش مالی بار شما بیمه می شود و اگر آسیبی به بار وارد شد قیمت آن پرداخت می شود. حمل بار ایمن و تضمینی را برای شما در نظر داریم و می خواهیم یک باربری بی دردسر را تجربه کنید.

 

هزینه حمل بار به مرز خسروی

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
تماس سریع