حمل-بار-از-شهرک-صنعتی-احمد-آباد-کهریزک

حمل بار از شهرک صنعتی احمد آباد کهریزک

شهرک صنعتی کهریزک، در خیابان آوینی استقرار دارد. راه های دسترسی اتوبان تهران قم است. واحدهای مختلفی در این منطقه استقرار دارد که میتوان از : کارخانه های تولید کننده دستگاه های انار دون کن ، سفره یکبار مصرف، کیسه زباله، هم چنین چاپ و ساخت نایلون و نایلکس نام برد. حمل بار از شهرک صنعتی احمد آباد کهریزک نیز به دلیل ماهیت صنعتی داشتن مورد توجه باربری های مختلف قرار دارد.

فعالیت هایی که در این منطقه دایر است به دلیل داشتن ارزش اقتصادی، جاذبه بیشتری برای این شهرک به ثمر آورده است. نگاه تیز باربری ها این ناحیه را احاطه کرده و شرکت ها حضورشان را در این منطقه گسترش داده اند. روزانه وسایل باربری زیادی از این شهرک در حال حمل بار به شهرستان ها هستند.

میثم لواسان نیز با سابقه درخشان خود در حیطه حمل، اعلام میکند برای خدمت رسانی آماده و پیشگام است.

 

کامیون جفت و تک حمل بار از شهرک صنعتی احمد آباد کهریزک

برای جابه جایی بار از انواع کامیون ها میتوان استفاده کرد. کامیون وسیله باری است که فسمت بارگیر آن به کشنده متصل است و برای حمل بار ها با ظرفیت زیاد و سنگین طراحی شده است. به طور متوسط میتوان گفت کامیون ها برای حمل بار هایی بین 6 تا 40 تن تولید شده اند. تحت شرایطی میتوان از کامیون ها برای حمل بارها در سطح بین المللی نیز استفاده کرد.

در این مقاله قصد داریم در خصوص کامیون تک و جفت به بحث بپردازیم و شما را با این قسم از کامیون آشنا نماییم.

کامیون تک

این نوع کامیون حمل بار دارای ساخت فنی بسیار خوبی است. از بهترین خودرو های حمل بار محسوب میگردد. محصول شرکت بنز است. اصولا روباز هستند و در شرایط اضطراری میتوان برای مراقبت بیشتر از چادر و نایلون استفاده کرد.

کامیون تک یا همان 6 چرخ برای حمل بار هایی تا وزن 10 تن مناسب است. حدود طول این خودرو 5.5 است و حدود عرض آن 2.5 می باشد. برای حمل بار هایی مانند آرد، برنج، انواع مواد غذایی، انواع میوه جات، سیمان و … مورد استفاده قرار میگیرند.

 

کامیون جفت

کامیون جفت یا همان 10 چرخ نیز از کاربردی ترین خودرو های حمل بار است که دارای سه اکسل است(اکسل قطعه ای ثابت در خودرو است که یک محور اصلی برای نصب چرخ ها محسوب میگردد.) معروف ترین کامیون جفت ولوو اف ام 460 است. توان حمل بار با ظرفیت 15 تن را دارد.

باربری ها برای حمل آهن آلات، لوازم صنعتی، سازه ها، آسانسور ها از این وسیله استفاده میکنند. ابعاد کامیون جفت به طول تقریبی 7 متر و عرض 2.45 است.

میثم لواسان برای حمل بار از شهرک صنعتی تجریشی همه روز انواع تک و جفت را با مناسبترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

 

باربری ارزان تهران

همان طور که میدانید برای تعیین قیمت حمل بار، موارد بسیاری وجود دارد که با بررسی آن ها توسط تیم کارشناسان این مبلغ اعلام میگردد. تعرفه ای از پیش تعیین شده که مازاد بر آن نمیتوان مبلغی دریافت کرد. ادعای ارزان بودن ادعایی بی اساس است. این صفت نشانگر بی تجربگی و کم سابقه بودن یک باربری است.

جرا که نرخ تصویب شده باربری تهران با در نظر گرفتن هزینه هایی است که برای ارائه خدمات باید در نظر گرفت. باربری هایی که اقدام به کاهش هزینه حمل مینمایند برای جبران خلا بوجود آمده اقدام به استخدام کارگران موقتی که هیچ تخصصی ندارند می نمایند. از خودرو های فرسوده استفاده میکنند. در نهایت هم که نمیتوانند از پس هزینه های اضافی برآیند اقدام به زخمی کردن مینمایند و قیمت را بالا میبرند.

یک باربری خوب نرخ مصوبه را اعلام میکند و خدمات مناسبی ارائه میدهد. اگر قصد دارد کاهش هزینه ای داشته باشد تا وضعیت اقتصادی مشتریان را درک کند اقدام به ارائه تعهدات اضافی می نماید.

حمل بار میثم لواسان همواره طبق اصول پیش رفته و تخطی نکرده است. برای حمل بار از شهرک صنعتی احمد آباد کهریزک بطور ایمن با ما همراه باشید.

 

بیمه نامه معتبر حمل بار از شهرک صنعتی احمد آباد کهریزک

صاحبان بار همواره برای سلامت بار خود به دنبال دریافت ضمانت هستند. این تضمین باید از سمت باربری ها داده شود. این امر جز وظایف آن ها به حساب می آید. شرکت های حمل و نقل باید با بررسی های لازم یک شرکت بیمه ای معتبر را انتخاب کنند.

قرار داد بیمه بین بیمه گر و شرکت بیمه منعقد میشود که بر اساس آن، شرکت بیمه مکلف است طبق موضوع بیمه کلیه خسارات معین شده را تا ارزش مالی بار بپردازد. و در ازا مبلغی را به عنوان حق بیمه دریافت میکنند. به این تربیت خیال صاحبان بار آسوده میگردد تا اگر خسارتی وارد گردد جبران آن به راحتی میسر میگردد.

شرکت حمل و نقل میثم لواسان برای تضمین حمل بار از شهرک صنعتی احمد آباد کهریزک شما بیمه قاون تجارت ایران را برگزیده و با صدور بیمه نامه معبر وظیفه اصلی خود را انجام میدهد. برای برخورداری از تعهدات در سطوح بالا باربری میثم لواسان انتخاب مناسبی است.

 

خدمات باربری از شهرک صنعتی احمد آباد کهریزک

در خصوص خدمات باربری ها باید اذعان داشت ارتباط زیادی با سابقه یک شرکت حمل دارد. هر چه سابقه بیشتر باشد به دلیل رویایی با شرایط مختلف دامنه خدمات نیز گسترده تر میشود. خدمات شرکت ها متنوع و مختلف است. کارهایی که یک باربری برای حمل باید انجام دهداز قرار ذیل است.

زمانی که صاحب بار برای ثبت سفارش تماس میگیرند، کادر حمل باید اطلاعات ضروری در خصوص نوع بار و مشخصات آن، شهر مقصد و زمان تحویل بار را دریافت نمایند. با توجه به موارد ذکر شده در نظر بگیرند چه وسیله نقلیه باری مناسب است و چه تجهیزاتی باید داشته باشد.

بعد از ثبت سفارش با رانندگان حمل بار هماهنگ کنند که در اولین زمان ممکن در محل حاضر شوند و اقدام به بارگیری نمایند. همچنین پیگیر باشند تا به موقع در مقصد حاضر باشند و بار را تخلیه کنند.

همچنین باید اقدام به صدور بار نامه و بیمه نامه معتبر نمایند تا در صورت ورود هر نوع اختلال، صاحبان بار و رانندگان از خدمات مربوطه برخوردار گردند. میثم لواسان با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص آمادگی خود را برای همراهی شما و تسریع و تسهیل حمل بار از شهرک صنعتی احمد آباد کهریزک شما اعلام میدارد.

 

مشاوره رایگان

در هر باربری واحد مشاوره ای قرارداده شده است که همه روزه حاضرند تا اطلاعات مورد نیاز در خصوص حمل را از آن ها دریافت نمائید. این تیم آموزش های لازمه را دیده اند و به ، به روزترین اطلاعیه ها دسترسی دارند. شما میتوانید از ابتدا تا انتهای فرآیند حمل بار را مطلع گردید و ابهامات خود را رفع کنید.

برای خدمت رسانی به شما عزیزان میثم لواسان مشاورانی را برای کمک رسانی به شما آموزش داده است. برای برخورداری از خدمات مشاوره ای در خصوص حمل بار از شهرک صنعتی احمد آباد کهریزک با شماره های ذیل تماس بگیرید یا در واتساپ پیام دهید.

سبد خرید
تماس سریع