نحوه محاسبه نرخ کرایه حمل بار

نحوه محاسبه نرخ کرایه حمل بار

بیشترین سوال افراد هنگام انجام باربری این است: به چه نحوه نرخ کرایه حمل بار محاسبه می شود؟ برای پاسخ به این سوال ما در این مقاله نحوه محاسبه نرخ کرایه حمل بار را شرح می دهیم. با توجه به اینکه خودروهای حمل بار دارای انواع گوناگونی هستند و ماشین باربری باید متناسب با نوع بار انتخاب شود، کرایه وسایل حمل نیز با توجه به عللی مختلف است.

شرکت های باربری بعد از ثبت سفارش برای انجام باربری به شهرستان ها باید با توجه به آنچه توسط مرجع مربوطه به تصویب رسیده است نرخ کرایه را اعلام نمایند. کرایه صرفا هزینه خودروی حمل بار است و با نرخ باربری متفاوت است. نرخ باربری شامل کرایه، کمیسیون، حق بیمه و دیگر موارد لازم می باشد.

چیزی که به صاحبان بار اعلام می شود هزینه حمل بار است. لذا برای دسترسی به قیمت نهایی بهترین راه ارتباط با کادر کارشناسی باربری میثم لواسان است. زیرا این افراد وظیفه قیمت گذاری را دارند و می توانند به طور کامل شما را راهنمایی نمایند. انواع حمل و نقل را با کرایه مناسب ارائه می دهیم.

در سریع ترین زمان قیمت باربری را محاسبه می کنیم. هر روزه می توانید برای استعلام کرایه حمل بار با ما در ارتباط باشید. ما با ارزان ترین تعرفه خدمات حمل بار تهران شهرستان را برای شما در نظر می گیریم.


برای استعلام کرایه حمل بار با شماره های ذیل تماس بگیرید:

02133864006


استعلام کرایه حمل بار تهران شهرستان

میثم لواسان ارائه دهنده بهترین و ارزان ترین خدمات باربری از تهران برای تمام شهرستان ها است. ما با مجهزترین خودروها انواع کالا را تحت پوشش کامل و با بارنامه دولتی از پایتخت ارسال می کنیم. برای آگاهی از کرایه حمل بار با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست محاسبه کنید. در سریع ترین زمان تعرفه کرایه حمل بار را برای شما بررسی و اعلام می کنند.

محاسبه کرایه حمل بار از تهران به شهرهای شمالی

ارسال انواع بار از تهران به شهرهای شمالی توسط کادری مجرب در مجموعه میثم لواسان ارائه می گردد. کرایه حمل بار تحت تاثیر علل مختلفی است که باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. مثلا کدام شهر محل تخلیه است و بار چند تن است.

 • حمل بار به رشت از سراسر تهران با ارزان ترین تعرفه
 • ارسال بار به ساری از سراسر تهران با ارزان ترین تعرفه
 • حمل بار به گرگان از سراسر تهران با ارزان ترین تعرفه

محاسبه کرایه حمل بار از تهران به شهرهای جنوبی

مسافت تهران تا شهرهای جنوبی زیاد است و باربری به این منطقه شرایط خاصی دارد. ما از نیسان تا انواع تریلی را برای شما با کرایه ارزان فراهم می کنیم و کامل ترین بیمه نامه را داریم. هر روزه انواع بار از تهران به شهرهای جنوبی در حال ارسال است که می توانید برای دریافت خدمات و آگاهی از کرایه حمل بار با ما تماس بگیرید.

 • باربری تهران به بوشهر در سریع ترین زمان ممکن با بارنامه اصلی قانونی
 • حمل بار به اهواز در سریع ترین زمان ممکن با بارنامه اصلی قانونی
 • باربری تهران به شیراز در سریع ترین زمان ممکن با بارنامه اصلی قانونی
 • حمل بار به کرمان در سریع ترین زمان ممکن با بارنامه اصلی قانونی

محاسبه کرایه حمل بار از تهران به شهرهای شرقی

برای دریافت خدمات باربری تهران به شهرهای شرقی و آگاهی از تعرفه کرایه حمل بار با ما تماس بگیرید و ثبت سفارش کنید. ما با کادری مجرب کلیه اقدامات لازم را برای ارسال محموله شما از تهران برای شهرهای شرقی ایران را انجام می دهیم.

 • ارسال بار از تهران به بیرجند
 • حمل بار به مشهد از تهران
 • ارسال بار به بجنورد از تهران
 • حمل بار به زاهدان از تهران

اطلاعات لازم برای استعلام کرایه حمل بار 

کرایه خودروها بر اساس علل و عواملی معین می گردد که باید بررسی شوند. باربری ها با در نظر گرفتن ویژگی های محموله و کالا هم چنین نوع خودروی باربری اقدام به قیمت دهی می کنند. برای محاسبه نرخ کرایه حمل بار باید طول مسافت حمل بار را نیز در نظر داشت.

زیرا در مسافت های طولانی و صعب العبور به دلیل مصرف سوخت بیشتر و نیاز به تجهیزات کرایه افزایش می یابد. در ذیل به شرح موارد موثر در تعیین نرخ کرایه می پردازیم. استعلام کرایه حمل بار در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. فقط کافی است مشخصات بار خود را اعلام کنید تا کادر میثم لواسان اقدام به محاسبه نمایند.

استعلام کرایه حمل بار بر اساس نوع کامیون

کامیون های حمل بار ظرفیت جابه جایی بار از 2 تن تا 24 تن را دارند. این تنوع کمک شایانی به امر باربری کرده زیرا هر نوع باری را می توان به راحتی ارسال کرد. انواع کامیون عبارتند از: خاور، تک و جفت، تریلی، مسقف و روباز. خودروی خاور برای حمل بار داخل شهر و خارج شهر بسیار کاربرد دارد.

به دلیل مناسب بودن برای حمل و انتقال اسباب منزل، خصوصا خاور مسقف، بسیار مورد اتوبار و باربری ها می باشد. خودروی تک که توانایی حمل بار تا وزن 10 تن را دارد، قادر است هر نوع باری را از مبدا تا مقصد انتقال دهد. ماشین باربری جفت نیز ظرفیت انتقال بار تا 15 تن را دارد.

انواع تریلی ها برای حمل بارهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. تریلی کفی می تواند بار و کالاهایی که شکل و اندازه استانداردی ندارند را جابه جا کند. بغلدار متناسب برای ارسال بارهای دسته بندی شده می باشد. برای حمل بار مهم و حساس ترانزیت چادری گزینه مناسبی است.

اما خودروی روباز فاقد سقف بوده و برای حمل هر باری به کار گرفته می شود. برای استعلام هزینه باربری با کارشناسان میثم لواسان تماس بگیرید. کرایه حمل بار هر یک از خودروها بر اساس تناژی است که از تهران برای شهرستان انتقال داده می شود.

 • محاسبه نرخ کرایه حمل بار با نیسان
 • تعرفه باربری با تریلی تهران شهرستان
 • محاسبه نرخ کرایه حمل بار با وانت
 • هزینه باربری با تریلی تهران خاور

استعلام کرایه حمل انواع بار

با توجه به گسترش نیاز جوامع بشری بارها نیز دارای تنوع بیشتری هستند. هر شهر و کشوری برای تامین نیازهای ضروری و اولیه خود به اجبار باید از اطراف این نیاز را برطرف نماید. مواد غذایی، آهن آلات، لوله و قوطی، چوب، دیوارپوش و کف پوش، پارکت، پالت، گچ، سنگ، شن و ماسه نمونه ای از بارهایی هستند که همه روزه درحال ارسال به شهرستان ها هستند.

همان طور که می دانید این بارها نه وزن یکسانی دارند و نه حجم یکسان، برخی سبک هستند و برخی سنگین. به همین منظور باید خودروی مناسب با این مشخصات برای باربری انتخاب شود. شما باید اطلاعات راجبه بار را به طور کامل و دقیق اعلام کنید تا باربری ها مناسب ترین نوع خودروی حمل را انتخاب کنند.

خودروی باربری تهران شهرستان بسیار مهم است زیرا باید بار توسط ماشین حمل بار به طور کامل پوشش داده شود. کارشناسان علل موثر بر نرخ باربری را کامل و دقیق بررسی و در زمان استعلام کرایه حمل بار به شما اعلام می کنند.

تاثیر مسافت مبدا تا مقصد بر کرایه حمل بار

دو حالت وجود دارد اولین حالت باربری از یک منطقه در یک شهر به منطقه دیگر است. مثلا از شرق تهران اقدام به باربری به شمال تهران می کنید. حالت دوم این گونه است که از تهران به اهواز حمل بار دارید. طول مسیر در حالت دوم بیشتر از حالت اول است طبیعی است نرخ کرایه آن نیز بیشتر است.

برای محاسبه نرخ کرایه حمل بار طول مسافت از تهران برای شهرستان باید مورد محاسبه قرار بگیرد. ما ارزان ترین کرایه حمل بار را در پایتخت ارائه می دهیم. تمام عوامل باید کاملا مورد بررسی قرار بگیرند تا نرخ دقیق حمل بار با انواع خودرو از قبیل نیسان، وانت و تریلی ها مشخص شود.

 

نحوه محاسبه نرخ کرایه حمل بار
نحوه محاسبه نرخ کرایه حمل بار

 

روش های محاسبه نرخ کرایه حمل بار 

برای احتساب کرایه حمل بار دو روش وجود دارد. در اصل باربری ها باید بر اساس آنچه اتحادیه اعلام می کند کرایه را مشخص نمایند اما با توجه به مجوز ماده 10 قانون مدنی افراد می توانند توافق کنند. توافقی که خلاف قانون نباشد. در برخی مواقع که خودروی باربری کم است راننده ها کرایه بیشتری مطالبه می کنند و این هزینه را به دلخواه افزایش می دهند.

صاحب بار نیز که چاره ای ندارد این کرایه را قبول می کند. اما زمانی که بار کم است برای جذب بار کرایه حمل بار را پایین می آورند. ما کلیات نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری را برای شما شرح می دهیم با ما تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

محاسبه نرخ کرایه حمل بار بر اساس تن بر کیلومتر

نرخ تن بر کیلومتر، نرخ دولتی است. در این روش هر چه وزن بار و طول مسافت بیشتر شود به نسبت آن کرایه حمل بار نیز بالا می رود. در این حالت فرمول تن بر کیلومتر کاربردی دارد.

این روش باعث شده رانندگان کرایه عادلانه و معقول تری را دریافت کنند و رضایت بیشتری داشته باشند. این فرمول این گونه است: فاصله مبدا تا مقصد + وزن محموله به تن + کرایه یک تن بار در یک کیلومتر = کرایه حمل بار.

محاسبه آنلاین نرخ کرایه حمل بار بر اساس توافق با راننده

در برخی موارد با راننده بر سر کرایه کامیون بین شهری توافق می شود. با این حالت هرچه کادر کارشناسی مجرب تر باشند می توانند کرایه حمل بار را کاهش دهند. در این روش راننده با توجه به وزن و حجم بار و مسیری که باید طی شود نرخ خود را پیشنهاد می دهد.

در صورت قبول صاحب بار توافق حاصل شده و اقدامات باربری شروع می شود. استعلام کرایه حمل بار هر روزه امکان پذیر است. برای آگاهی بیشتر فقط کافی است تماس بگیرید.


برای استعلام کرایه حمل بار با شماره های ذیل تماس بگیرید:

02133864006


محاسبه نرخ کرایه حمل بار نیسان

خودروی نیسان ظرفیت حمل بار تا 2 تن را دارد. از نیسان می توان برای حمل انواع بار استفاده کرد. در باربری بین شهری و درون شهری نیز از این ماشین باربری استفاده می شود. کرایه حمل بار با نیسان کمتر از دیگر خودروهای باربری است.

حمل بار خود را با نیسان به ما واگذار کنید تا در اسرع وقت مناسب ترین آن را برای شما در نظر بگیریم. محاسبه نرخ کرایه حمل بار نیسان متناسب با وزن و حجم بار، طول مسافت باربری و دیگر عوامل موثر به عمل می آید.

محاسبه نرخ کرایه حمل بار با نیسان دربستی

کلیه خدمات باربری تهران به شهرستان میثم لواسان به صورت دربستی است. به این صورت که نیسان فقط بار و کالای شما انتقال می دهد. کرایه حمل بار با نیسان دربستی باید مورد محاسبه قرار بگیرد. برای آگاهی از نحوه محاسبه نرخ کرایه حمل بار با نیسان کارشناسان مرجع مناسبی هستند. مشخصات بار خود را اعلام کنید تا کرایه حمل بار مشخص شود.

محاسبه نرخ کرایه حمل بار با وانت 

از وانت نیز می توان برای حمل انواع بار استفاده کرد. وانت و نیسان کرایه یکسانی دارند اما نیسان ظرفیت باربری بیشتری را دارد. اگر برای ارسال بار خود از تهران به شهرستان ها نیاز به خودروهای ذکر شده دارید، کارشناسان با محاسبه دقیق نرخ کرایه حمل بار نیسان و وانت قیمت قطعی را به شما اعلام می کنند.

محاسبه نرخ کرایه حمل بار تریلی

همان طور که می دانید تریلی مناسب ارسال محموله های سنگین از 15 تن تا 24 تن است. این کامیون مناسب باربری داخلی و خارجی است و هر نوع آن برای انتقال باری مورد استفاده قرار می گیرد.

برای آگاهی از نرخ کرایه حمل بار تریلی از تهران به شهرستان کارشناسان میثم لواسان ارائه دهنده بهترین خدمات و ارزان ترین تعرفه می باشند. برای دریافت تخفیفات ویژه با ما تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام کنید.

استعلام کرایه حمل بار 

برای آگاهی از کرایه حمل بار از تهران برای شهرستان فقط کافی است با ما تماس بگیرید. میثم لواسان با کادری مجرب به طور دقیق نرخ حمل بار را برای شما محاسبه می کند. ما با تخفیفاتی که ارائه می دهیم ارزان ترین و منصف ترین شرکت حمل بار تهران شهرستان هستیم.

خدمات باکیفیت، مجهزترین خودروها و معتبرترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار می دهیم. برای آگاهی سریع از نرخ باربری با واحد استعلام کرایه حمل بار میثم لواسان تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام کنید. برای آگاهی بیشتر از نرخ باربری با ما تماس بگیرید.

 • محاسبه آنلاین نرخ کرایه حمل بار با نیسان
 • احتساب هزینه باربری تهران شهرستان با خاور
 • محاسبه آنلاین نرخ کرایه حمل بار با وانت
 • احتساب هزینه باربری تهران شهرستان با تریلی
 • پس کرایه چیست؟

کرایه حمل بار به چه نحو محاسبه می شود؟

با احتساب وزن و حجم بار - طول مسیر حمل - خودروی های باربری - فصل حمل بار - شرایط اقتصادی و بالا رفتن نرخ هزینه می توان کرایه باربری به شهرستان را معین کرد.

آیا نوع خودرو در محاسبه کرایه حمل بار تاثیر دارد؟

بله زیرا تنوع خودرو ها زیاد است و هر کدام توانایی حمل بار تا وزن مشخصی را دارند پس باید بار خود را اعلام کنید تا بتوانیم خودروی مناسب را انتخاب کنیم و کرایه آن را معین نماییم.

سبد خرید
تماس سریع