حمل بار از شهرک صنعتی زاگرس

حمل بار از شهرک صنعتی زاگرس

شهرک صنعتی زاگرس، بزرگترین منطقه صنعتی واقع در جنوب شهر قدس است. هم چنین از فعال ترین مناطق صنعتی تهران بزرگ به حساب می آید. مازاد بر 700 واحد در این منطقه در حال فعالیت هستند و تاسیس این شهرک فرصت طلایی برای ایجاد اشتغال و گسترش فعالیت باربری ها در زمینه حمل بار از شهرک صنعتی زاگرس گردید.

هم چنین دارای کارگاه و کارخانه های متعدد و متنوع می باشد. مشتری های ثابت این شهرک از برندهای قدیمی و به نام هستند که میتوان به نساجی، صنایع غذایی، چرم، سلولزی، صنایع کشاورزی اشاره کرد.

باربری ها میتوانند در زمینه حمل به سه فعالیت بپردازند: 1- حمل کالا و محصولاتی که کارخانه ها می سازند یا تولید میکنند. 2- کالاهایی که بسته بندی شده و نیاز به جابه جایی دارند. 3- اثاثیه منزل و لوازم اداری را جابه جا کنند. برای انجام موارد فوق شرکت های حمل بار شیوه خاص خود را اعمال و متدهای مختلفی را به کار میبرند.

 

تک و جفت حمل بار از شهرک صنعتی زاگرس

انتخاب مناسبترین خودرو ی حمل همواره تاکید میگردد چرا که از ضروریات است. تنوع وسیله نقلیه موجب تسهیل امر باربری و کاهش هزینه ها گردیده است. وسیله نقلیه حمل بار به سه دسته سبک، نیمه سنگین و سنگین تقسیم میگردد. هر کدام از این خودرو ها مناسب برای حمل بار خاصی مورد استفاده قرار میگیرد.

کامیون به دو دسته جفت و تک تقسیم میگردد. کامیون تک، همان 6 چرخ است که برای حمل بار ها با ظرفیت 10 تن مورد استفاده قرار میگیرند. جفت، یا همان 10 چرخ که برای جا به جایی بار هایی با وزن 15 تن کاربرد دارد.

میثم لواسان، به عنوان یکی از بهترین شرکت های حمل بار از شهرک صنعتی زاگرس در تهران، انواع کامیون تک و جفت را همه روزه در اختیار شما قرار میدهد. برای آگاهی و  دریافت خدمات ویژه میثم لواسان با شماره های ذیل تماس بگیرید.

 

باربری معتبر حمل بار از شهرک صنعتی زاگرس 

در هر زمینه ای باید کار را به متخصص آن واگذار کرد تا دیگر جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد. اصول اولیه در هر حوزه این است که تیمی را برای انجام صحیح امور آموزش دهند. که قادر باشند فعالیت مورد نظر را به درست ترین شکل ممکن به انجام برسانند. در حیطه حمل نیز، باربری ها مکلف اند کادری برای فرآیند حمل بار ترتیب دهند و دوره های آموزشی برای آن ها برگزار کنند تا بتوانند صاحبان بار را هدایت کنند.

اعتبار یک باربری تا حد زیادی به سابقه و تجربه آن باربری بستگی دارد. سابقه، نشانگر تجربه و تخصص است. با استفاده از این تجربیات در مواقع ضروری و مواقعی که مانعی بر سر راه حمل بار ایجاد میگردد، به راحتی راه حل آن را پیدا میکنند.

سطح کیفیتی خدمات نیز میتواند دلیلی بر اعتبار یک شرکت حمل بار باشد. خدمات باعث جذب افراد به شرکت های حمل و نقل می باشد. هرچه دایره خدمات بیشتر و کاربردی تر باشد اعتبار بیشتری به ارمغان می آورد. انتخاب مناسبترین وسیله باربری که تناسب با بار دارد، سرعت در ارسال بار و تخلیه در موعد مقرر، پشتیبانی و نظارت بر چرخه حمل و … نمونه ای از وظایف شرکت ها حمل بار می باشد.

میثم لواسان همواره در تلاش است در حمل بار از شهرک صنعتی زاگرس، برای جلب رضایت مشتریان عزیز، وظایف خود را به درستی انجام داده و طبق اصول پیش رود.

 

مشاوره رایگان حمل بار

ارائه مشاوره در زمینه حمل بسیار اهمیت دارد چرا که افراد اطلاعات کامل و جامعی در حوزه حمل و نقل ندارند و از این جهت ممکن دست به انتخاب اشتباه بزنند. لذا باربری ها واحد مشاوره را تشکیل داده تا همه روزه برای پاسخگویی به سوالات صاحبان بار آماده باشند. در هر زمینه ای میتوانید از خدمات مشاوره ای بهره مند شوید.

قسمت مشاوره حمل بار از شهرک صنعتی زاگرس میثم لواسان، شما را برای انتخاب آگاهانه راهنمایی میکنند به صورتی که ضریب خطا به صفر برسد. کافیست به ما اعتماد کنید تا به شما تفاوت را اثبات کنیم.

 

هزینه حمل بار از شهرک صنعتی زاگرس

قبل از هز چیز باید یادآوری کنیم نرخ کرایه همواره توسط اتحادیه باربری تهران معین و به شرکت های حمل و نقل ابلاغ میگردد و  مازاد بر این مبلغ نمیتوان دریافت کرد. برای تعیین هزینه باربری عوامل متعددی را باید بررسی کرد که در این مقاله به آن ها اشاره میکنیم.

در ابتدا باید نوع بار شما و وزن و حجم آن به طور دقیق معین گردد تا بر اساس اطلاعات داده شده کارشناسان مناسبترین نوع خودروی باری را انتخاب کنند. اینکه خودروی مورد نیاز سبک باشد یا نیمه سنگین یا سنگین، نرخ کرایه متفاوت است.

هم چنین محل تخلیه باید مشخص گردد. مسافتی که برای حمل طی میشود در تعیین نرخ کرایه حائز اهمیت است. هر چه مسافت طولانی تر باشد کرایه بیشتر خواهد بود.

تجهیزاتی که برای حمل بار در نظر گرفته میشود از دیگر عوامل تاثیر گذار در هزینه حمل میباشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر ما را همراهی کنید.

 

حمل بار از شهرک صنعتی زاگرس به تمام نقاط ایران

باربری ها، شرکتی خدماتی محسوب میگردند. در ازای دریافت کمیسیون اقدام به جابه جایی محصولات و کالاها، انتقال بارهای بسته بندی شده و حمل اثاثیه منزل مینمایند. هر باربری شیوه های خاص خود را دارد.

در خصوص حمل و نقل شرکت هایی وجود دارند که از تمام شهرهای ایران ارسال دارند. برخی فقط از یک شهر خاص اقدام به ارسال بار میکنند. شرکت حمل بار میثم لواسان از این دسته شرکت های حمل بار است که فقط از تهران اقدام به ارسال بار می نماید. بصورت تخصصی از مبدا تهران به سرتاسر ایران امر حمل را انجام میدهد و همه روزه آماده خدمت رسانی می باشد.

شهرک های صنعتی از دیر باز جز حوزه فعالیتی میثم لواسان بوده و هست. چرا که همه روزه بار های عدیده ای از این شهرک ها به تمام نقاط ایران ارسال میگردد و ما با سابقه درخشانی که در این زمینه به دست آورده ایم، بر آنیم از مهارت و تجربه خود برای کمک و راهنمایی شما عزیزان جهت تسهیل در امر حمل بار از شهرک صنعتی زاگرس استفاده کرده تا بتوانید با خیالی آسوده بارتان را ارسال کنید.

سبد خرید
تماس سریع