حمل بار از شهرک صنعتی شورآباد

شورآباد واقع در جنوب تهران و از توابع کهریزک می باشد. به دلیل وجود کارخانه های صنعتی بسیار در این منطقه، به یکی از قطب های صنعتی در تهران تبدیل شده است.

به دلیل اهمیت داشتن در چرخه اقتصادی، حمل و نقل در دنیای امروزی مورد توجه بسیار قرار دارد. شرکت های باربری متعددی  در زمینه حمل بار در حال فعالیت می باشند و نحوه ارائه و نوع خدمات هریک متفاوت است.

چگونگی ارائه خدمات حائز اهمیت است. میثم لواسان با بیش از چند دهه سابقه در حمل بار از شهرک صنعتی شورآباد و دارا بودن کارشناسان آموزش دیده و مجرب در زمینه حمل، همواره برای خدمت رسانی به شما آماده است.

حمل بار از شهرک صنعتی شور‌آباد با بیمه نامه معتبر

بیمه باربری ، به بیمه ای اطلاق میشود که بیمه گر در برابر دریافت حق بیمه از بیمه گذار ، متعهد میشود در صورت بروز حادثه در طول مسیر جابه جایی، طبق مندرجات بیمه خسارات وارده را جبران یا وجه معینی را بپردازد.

بیمه نامه معتبر یکی از مهمترین موارد در زمینه حمل بار است. از آنجایی که حمل بار انواع مختلفی دارد و به این ترتیب وسایل حمل نیز متفاوت است،

بیمه حمل نقل به سه بخش عمده تقسیم می شود: بیمه حمل و نقل زمینی، بیمه حمل و نقل هوایی، بیمه حمل و نقل دریایی.

تعهدات بیمه گر از زمان حمل بار شروع و تا رسیدن به مقصد ادامه دارد. در مواقعی در بیمه نامه قید میگردد که از وسایل حمل متفاوت مثل کشتی، کامیون و قطار استفاده می گردد. این بیمه نامه برای متصدیان حمل محبوب است.

حمل بار ارزان

ارزان ترین نرخ کرایه زمانی مفید است که کیفیت خدمات را پایین نیاورد. در تعیین هزینه حمل بار عوامل متعددی تاثیر دارد.

قبل از هر چیزی بایستی با مشاوران حمل بار تماس حاصل نمائید و مشخصات بار خود مقصد و تمامی اطلاعات لازم را در اختیار کارشناسان قرار دهید تا با بررسی شرایط نرخ کرایه را به شما اعلام نمایند.

نرخ اعلام شده قطعی است و هیچگونه اضافه قیمت نداریم. میثم لواسان نازل ترین قیمت کرایه را ارائه می دهد همچنین همواره تخفیفات ویژه ای نیز در نظر دارد که میتوانید از آن ها برخوردار شوید.

حمل سریع بار از شهرک صنعتی شورآباد

ارسال بار در سریعترین زمان ممکن یکی از مهمترین و اساسی ترین خدمات شرکت های باربری می باشد. بار باید در کمترین زمان ممکن با حفظ ایمنی حمل شود.

امروزه با پیشرفت هایی که در حیطه صنعت حمل و نقل به وجود آمده خودروهای متعددی ساخته شده که کمک به تسریع حمل بار کرده است. سرعت در انجام پروسه حمل نیازمند مهارت است که میثم لواسان با توجه به سابقه و کادر آموزش دیده متخصص این امر است.

خودروهای حمل بار از شهرک صنعتی شورآباد

در تعیین نوع خودرو حمل بار باید به چند نکته توجه کرد از جمله : نوع و وزن بار ، مسیری که بار باید طی کند و محل تخلیه خودرو های حمل بار به سه دسته کوچک و نیمه سبک، نیمه سنگین، سنگیم تقسیم می شوند.

برای انتخاب مناسبترین خودروی حمل بار از شهرک صنعتی شور آباد با کارشناسان حمل بار میثم لواسان تماس حاصل بفرمائید تا اطلاعات لازم در اختیار شما قرار بگیرد.

حمل بار با تریلی از شهرک صنعتی شورآباد

یکی از انواع خودروی حمل بار ، تریلی است . تریلی برای حمل انواع بار سبک و سنگین مناسب است تریلی دو نوع دارد:

تریلی کفی برای حمل بار هایی با وزن 23-24 تن و تریلی بغلدار که دارای دیواره هایی با ابعاد 80 تا 120 سانت می باشد.

برای حمل بار از شهرک صنعتی شورآباد میثم لواسان دارای انواع تریلی می باشد که می تواند در اختیارتان قرار دهد.

حمل بار با خاور از شهرک صنعتی شورآباد

برای حمل بار هایی با وزن 2 الی 3 تن خودروی حمل بار خاور بسیار کاربردی است که دو نوع دارد:

1-خاور روباز را برای حمل بار هایی از قبیل مصالحات و فلزات مورد استفاده قرار می گیرد.

2- خاور مسقف سر پوشیده می باشد و برای حمل بار هایی که حساسیت دارند از این نوع خودرو استفاده می شود.

ما خاور مورد نیاز شما را با نازلترین نرخ کرایه در اختیار شما قرار می دهیم. اگر قصد حمل بار از شهرک صنعتی شورآباد را دارید میثم لواسان انتخاب مناسبی است.

حمل بار با نیسان از شهرک صنعتی شورآباد

نیسان، یکی از پرکاربردترین خودرو های حمل بار خصوصا برای حمل اثاثیه منزل و ملزومات اداری و هم چنین برای بار هایی با وزن 2 تن می باشد.

همچنین برای حمل بار از شهرک صنعتی شورآباد به دلیل سرعت حمل، استفاده از خودروی نیسان بسیار مورد توجه قرار دارد. از لحاظ هزینه حمل نیز لازم به ذکر است که بسیار به صرفه است.

معتبرترین باربری حمل بار

بارهایی که از شهرک صنعتی شورآباد حمل می شوند به دلیل بالا بودن ارزش و قیمت آن از حساسیت زیادی برخوردار هستند و نیازمند تخصص و تجهیزات می باشد.

میثم لواسان با رعایت کلیه نکات ایمنی به شما اطمینان می دهد که این وظیفه را به نحو احسنت برای شما انجام می دهد.

مشاوره رایگان حمل بار از شهرک صنعتی شورآباد

یکی از خدمات ویژه حمل بار میثم لواسان ارائه مشاوره های رایگان در زمینه حمل بار می باشد چرا که تیمی آموزش دیده برای این امر اختصاص داده شده است.

قبل از اینکه کاری در خصوص حمل انجام دهید بهتر است با کارشناسان حمل بار از شهرک صنعتی شورآباد مشورت نمائید تا بتوانید با کمترین نرخ کرایه و در سریعترین زمان ممکن اقدام به حمل بار نمائید. با برقراری تماس می توانید از صفرتاصد حمل بار مطلع شوید.

راه های ارتباطی با میثم لواسان

برای ارتباط با شرکت حمل بار میثم لواسان می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل نمائید یا از طریق پیام رسان واتساپ، پیام دهید. پشتیبانی میثم لواسان در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.

سبد خرید
تماس سریع