حمل-بار-به-ارومیه

حمل بار به ارومیه

خدمات حمل بار از تهران به ارومیه با بالاترین سطح کیفی ارائه می شود. در سریع ترین زمان توسط کادری مجرب و متخصص انواع محموله را ارسال می کنیم.

مجهزترین خودروهای حمل بار به ارومیه را در دسترس شما قرار می دهیم. کلیه مجوزات قانونی از قبیل بارنامه الکترونیکی و بیمه نامه معتبر در اختنیار شما قرار می گیرد.

ارزان ترین تعرفه را بپرازید و بهترین خدمات باربری را دریافت کنید. هروزه می توانید تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی ما بهره مند شوید.

باربری تهران به ارومیه

تهران به عنوان مرکزیت ایران همواره در حوزه باربری مورد توجه قرار دارد. شهرستان ها هروزه بارهای زیادی را از تهران خریداری می کنند. لذا خودروی حمل بهتر است که از تهران کرایه شود و محموله را به شهرستان انتقال دهد.

زیرا هزینه باربری کاهش پیدا کرده و امر باربری سریعتر انجام میشود. میثم لواسان به عنوان باربری تهران به ارومیه انتخاب بسیار مناسبی است و ارزان ترین کرایه حمل را نیز دارد. مجموعه ما فقط برای جلب رضایت شما تلاش می کند و قصد داریم همواره شما را در دسته مشتریان دائم خود ببینیم.

از تمام مناطق شمال تهران، مرکز تهران، جنوب تهران، شرق تهران و غرب تهران ارسال بار را انجام می دهیم و حمل به همه شهرستان های کشور داریم. با یک تماس سفارش خود را ثبت کنید و ما بقی اقدامات را به ما واگذار کنید.

شماره تماس ما:

 • 021-33332425
 • 021-33864006

حمل اثاثیه منزل از تهران به ارومیه 

اسباب منزل در باربری دارای اهمیت خاصی می باشد و باید با دقت به انجام برسد تا بار به سلامت در محل تخلیه تحویل داده شود. خصوصا به دلیل ماهیت شکستنی بودن بسیار آسیب پذیر است و نیازمند مراقبت بیشتر می باشد.

حمل اثاثیه از تهران به ارومیه با خودروهای مسقف یا نیسان انجام میشود. کامیون های مسقف بهترین گزینه هستند زیرا سقف دارند و مجهز به ضربه گیر هستند. اثاثیه باید به خوبی بسته بندی شوند و در کارتن های سفت قرار بگیرند.

بهتر است کارگران کاربلد برای حمل استخدام شوند زیرا تجربه کافی دارند و با سرعت بیشتر فرآیند باربری را انجام می دهند. مسقف تهران ارومیه با ارزان ترین تعرفه باربری و بیمه نامه کامل برای شما کرایه می شود.

ماشین های حمل بار به ارومیه

چه ماشینی برای حمل بار به ارومیه لازم دارید؟ آیا می دانید از چه وسیله ای برای باربری تهران ارومیه باید استفاده کنید؟ با ما همراه باشید تا توضیحات لازم را برای شما شرح دهیم.

در ابتدا نکته مهمی وجود دارد و آن این است که وزن و حجم بار شما تعیین کننده نوع خودروی حمل بار به ارومیه است. یعنی ماشین باید کاملا محموله شما را تحت پوشش قرار بدهد تا در مسیر دچار ریزش و واژگونی نشود. کرایه هر خودرو نیز متناسب با وزن بار است.

فرض کنید شما می خواهید باری که ارتفاع غیر استاندارد دارد و وزن آن 16 تن است را از تهران به ارومیه انتقال دهید. با توجه به وزن بار شما باید از انواع تریلی برای باربری به ارومیه انتخاب کنید.

برای بارهایی که ارتفاع استاندارد ندارد باید از کفی استفاده شود زیرا دیواره ندارد و توانایی حمل این چنین باری را دارد. ارشناسان ما در انتخاب خودروی حمل بار به ارومیه شما را کمک می کنند می توانید با میثم لواسان تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی و رایگان نیز بهره مند شوید.

باربری از تهران به ارومیه با نیسان

هر خودروی حمل باری ظرفیت باربری متفاوتی دارد مثلا نیسان مناسب حمل بار تا 2 تن و کمتر از آن است. انواع بار شهری و بین شهری را می توان با نیسان از تهران به ارومیه انتقال داد.

نیسان تهران ارومیه در سریعترین زمان بار را به مقصد می رساند زیرا محدودیت ترافیکی ندارد. حمل بار به ارومیه تعرفه مشخصی ندارد و باید با اعلام مشخصات بار، از کارشناسان استعلام بگیرید.

باربری از تهران به ارومیه با خاور

حمل بار به ارومیه با خاور یکی از خدمات باربری میثم لواسان است که بیش از 50 سال سابقه و تجربه در این حوزه دارد.

خاور توانایی حمل بار تا 4 تن را دارد و در ارسال بار شهری و بین شهری می توان آن را به کار گرفت. خاور انواع مختلفی دارد و می توان از هریک برای انتقال محموله خاص استفاده کرد.

مثلا برای ارسال اثاثیه از تهران به ارومیه از مسقف استفاده کرد و برای ارسال انواع بار مانند آهن آلات و لوازم اداری خاور روباز را به کار گرفت. مشخصات و حجم بار شماست که نوع خاور را مشخص می کند.

باربری از تهران به ارومیه با تک 

خودروی باربری تک همان ماشین 6 چرخ است که انواع بار را از تهران به ارومیه انتقال می دهد. این وسیله باربری می تواند محموله هایی تا 10 تن را از تهران به ارومیه ارسال کنید. باربری به ارومیه با تک تخصص میثم لواسان است که در کوتاه ترین زمان برای شما انجام می شود.

تک تهران ارومیه با ارزان ترین کرایه برای شما فراهم میشود و تمام بار شما بیمه خواهد شد. تک انواع بار و کالا را از مبدا تا مقصد جابه جا می کند: آهن آلات، مواد غذایی، مواد دارویی، مواد شیمیایی، سنگ، گچ، اثاثیه، لوازم التحریر، شن و ماسه.

باربری از تهران به ارومیه با جفت

برای انتقال بارهایی که وزن آن 15 تن باشد می توان از جفت استفاده کرد. بارهایی نظیر: آهن، لوله، قوطی، مواد خوراکی، خشکبار، مواد آرایشی و دارویی که حجم آن با خودروی باربری تناسب دارد.

کرایه باربری از تهران به ارومیه بر اساس وزن و حجم بار شما مورد محاسبه قرار می گیرد. ما کلیه امکانات لازم را برای شما فراهم می کنیم تا یک باربری خوب را تجزبه کنید.

باربری از تهران به ارومیه با کفی

میثم لواسان ارائه دهنده خدمات باربری با کفی از تهران به ارومیه است. کفی می تواند بارهایی مانند ماشین آلات صنعتی، آهن و خودرو را که وزن آن 15 تا 2 تن است را جابه جایی کند.

ارسال انواع بار از تهران به ارومیه با کمترین کرایه باربری انجام می شود و خدمات ما در سطح کیفی بالایی قرار دارد. در اسرع وقت محموله شما از تهران به ارومیه انتقال داده می شود.

برای برقراری ارتباط با ما در تماس باشید و از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید. لازم به ذکر است که باربری با بارنامه دولتی ارائه می شود تا خودرو در مسیر با موانع عبور و مرور مواجه نگردد.

باربری از تهران به ارومیه با لبه دار

خدمات باربری تهران ارومیه با لبه ار به صورت کاملا تخصصی ارائه می شود. میثم لواسان بیش از 50 سال سابقه در حوزه باربری دارد و می تواند یک باربری معتبر را برای شما فراهم سازد.

برای جابه جایی بارهایی که 15 تا 23 تن وزن دارند می توان از این ماشین حمل استفاده کرد. لبه دار بغل بازشو است و مناسب جابه جایی بارهایی است که بسته بندی شده اند.

هر باری که دارید و باید از لبه دار برای ارسال آن به ارومیه استفاده کنید، همین حالا تماس بگیرید و از ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات ما بهره مند شوید.

باربری از تهران به ارومیه با ترانزیت

برای حمل بارهای 24 تنی از تهران به ارومیه می توان از ترانزیت استفاده کرد. این تریلی می تواند در باربری بین المللی نیز به کار گرفته شود و مناسب بارهای حساس و مهم است.

کرایه ترانزیت باربری تهران ارومیه مناسب با وزن بار و طول مسیر مورد محاسبه قرار می گیرد. برای دریافت خدمات باربری از تهران به ارومیه با ما تماس بگیرید و نوع بار خود را اعلام کنید.

هزینه حمل بار از تهران به ارومیه

کرایه ها ثابت نیستند و دائما در حال تغییر هستند و به دلیل نوسانات کاهش یا افزایش می یابند. نرخ باربری تهران به ارومیه به دلایل زیادی بستگی دارد که تک به تک باید مورد بررسی قرار بگیرند تا بتوان نرخ باربری را معین کرد.

کارشناسان حمل بار به ارومیه این وظیفه را به عهده دارند و به طور دقیق با توجه به وزن، حجم و ابعاد بار برای شما مشخص می کنند که چه مبلغی باید پرداخت شود. هزینه حمل بار به ارومیه با انواع کامیون متناسب با وزن بار و مسیر حمل از مبدا تا مقصد است.

نرخ دقیقی را نمی توان برای حمل بار به شهرستان اعلام کرد همه شرایط باید مورد توجه قرار بگیرند هم چنین باید متذکر شویم نرخ ها به روز هستند. فقط یک بار تماس بگیرید تا از صفر تا صد فرآیند باربری به ارومیه مطلع شوید.

علل موثر در نرخ باربری به ارومیه

لازم است بدانید که حمل بار به ارومیه هزینه هایی دارد که باید توسط صاحب بار پرداخت شود. این مبالغ برای استفاده از خدمات پرداخته می شود که در ادامه به آن ه می پردازیم.

بعد از ثبت سفارش باید خودروی حمل مناسب فراهم شود. نرخ باربری به ارومیه با هر خودرویی کرایه خود را دارد که بر اساس وزن بار مشخص می شود.

کیلومتری که از تهران به ارومیه طی می شود نیز بر تعرفه باربری تاثیر دارد و مورد توجه قرار می گیرد. بعضی مسیرها دورتر یا دشوارتر هستند که به دلیل مصرف سوخت بیشتر کرایه بیشتری نیز باید پرداخت. موارد دیگری نیز باید مورد بررسی قرار بگیرند که عبارتند از:

 • فصل باربری
 • هزینه بارنامه و بیمه نامه
 • خدمات کارگری
 • نرخ دلار
 • ساعت بارگیری

نرخ باربری به ارومیه با تریلی

تریلی انواع مختلفی دارد که هر یک مناسب برای حمل باری است. مثلا کفی نوعی تریلی است که می تواند اجسام با شکل غیر عادی را حمل کند. لبه به دلیل داشتن دیواره بغل بازشو برای جابه جایی بسته ها بسیار مناسب است.

انتقال مواد غذایی و فاسد شدنی توسط تریلی یخچالدار انجام می شود. میکسر برای ارسال بتن کاربرد دارد زیرا دارای مخزن مخلوط کن است.

همانطور که ملاحظه می کنید بارها ویژگی های خاص خود را دارند و خودروی حمل بار مناسب لازم است. تعرفه حمل بار تهران به ارومیه وابسته به وزن کالایی است که حمل می شود.

نرخ باربری به ارومیه با نیسان

نیسان باربری به ارومیه توانایی این را دارد که بار تا 2 تن یا کمتر را از تهران انتقال دهد. سرعت نیسان حمل بار در باربری بسیار مورد توجه قرار دارد و ممنوعیت ترددی برای نیسان وجود ندارد.

نرخ کرایه نیسان تهران به ارومیه ارزان تر از خاور است اما تا حد زیادی به مسافت و مشخصات بار دارد. مزایای این خودروی حمل بسیار زیاد است و در باربری شهری و بین شهری پر کاربرد است.

نیسان تهران ارومیه را با کمترین کرایه حمل از میثم لواسان بخواهید تا در اسرع وقت محموله به مقصد ارسال شود.

محاسبه کرایه نیسان تهران ارومیه مناسب با وزن باری است که حمل می کند و کیلومتری است که طی می شود. برای دریافت خدمات نیسان تهران ارومیه فقط کافی است با کارشناسان باربری تماس بگیرید.

نرخ باربری به ارومیه با خاور

خاور اواع مختلفی دارد و هر کدام می تواند نوع خاصی از محموله و کالاها را انتقال دهد. نرخ باربری به ارومیه با خاور متناسب با باری است که جابه جا می کند.

قیمت حمل بار به ارومیه ثابت نیست و به خاطر نوسانات بازار همواره در حال تغییر است. به همین دلیل نمی توان عدد مشخصی را به عنوان تعرفه باربری اعلام کرد.

با شماره های ما تماس بگیرید تا کارشناسان با اطلاعاتی که در اختیارشان قرار می دهید برای شما نرخ باربری به ارومیه را  محاسبه کنند.

شماره تماس ما:

 • 021-33332425
 • 021-33864006

حمل انواع بار از تهران به ارومیه

تنوع بارهای ارسالی بسیار بالاست و ما تا کنون انواع زیادی از کالاها و محموله ها را انتقال داده ایم. برای حمل انواع بار باید از خودروی مناسب استفاده کرد و وسیله ای انتخاب کرد که حجم و وزن بار را به طور کامل پوشش دهد.

باربری تهران به ارومیه خود را به ما واگذار کنید و دیگر نگران نباشید. ما بهترین خدمات و خودروهای باربری را برای شما در نظر داریم. نمونه بارهایی که میثم لواسان از تهران به ارومیه انتقال داده است از قبیل ذیل هستند:

 • حمل آهن آلات به ارومیه
 • ارسال مواد پلاستیک به ارومیه
 • حمل مواد شوینده به ارومیه
 • ارسال پارچه به ارومیه
 • حمل میلگرد به ارومیه
 • ارسال پالت به ارومیه
 • حمل دستگاه صنعتی به ارومیه
 • ارسال چوب به ارومیه
 • حمل ورق به ارومیه
 • ارسال مواد دارویی به ارومیه
 • حمل ماده شیمیایی به ارومیه

ارسال فوری بار از تهران به ارومیه

یکی از خدمات ویزه میثم لواسان ارائه خدمات باربری به ارومیه در کمترین زمان ممکن است. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بار در موعدی که مقرر شده از مبدا تهران به مقصد ارومیه ارسال شود.

ما برای انجام اقدامات باربری کادری مجرب و متخصص را به کار می گیریم تا بتوانند امر حمل را تسهیل بخشند. ارسال فوری بار از تهران به ارومیه با خدمات ویژه و با کیفیت ارائه داده می شود.

یک باربری خوب ارسال بار به ارومیه را با خدمات با کیفیت انجام می دهد. خودروهایی را برای باربری انتخاب می کند که تجهیزات کامل را دارد و با بار تناسب دارد. ما با انواع خودروی حمل بارهای مختلفی را از تهران به ارومیه انتقال می دهیم.

با ارزان ترین کرایه و هزینه حمل منصف ترین شرکت حمل در پایتخت هستیم. به ا اعتماد کنید تا کلیه فرآیند باربری به ارومیه را برای شما انجام دهیم. ما تخصص داریم و خدمات ویژه ای را در باربری به شهرستان ارائه می دهیم.

با ما تماس بگیرید و اعلام بار نمایید تا ما مناسب ترین خودروی باربری تهران به شهرستان را در کمترین زمان برای شما کرایه کنیم.

باربری دربستی به ارومیه از تهران

خدمات دربستی اینگونه است که بار شما حجم یک خودروی حمل را پر می کند. مثلا شما باری دارید که وزن آن 9 تن است در این صورت باید یک خودروی تک بار را از تهران به ارومیه انتقال دهد. این روش بسیار ایمن است و سلامت بار شما محافظت می شود و ریسک خطر پایین است.

هزینه باربری دربستی به ارومیه از تهران متناسب با وزن و حجم بار و نوع خودرویی که نیاز است محاسبه می گردد. اطلاعات کامل و جامع را در خصوص خدمات باربری تهران ارومیه از کادر کارشناسی میثم لواسان دریافت کنید.

خدمات ویژه حمل بار به ارومیه 

باربری به ارومیه از تهران شامل مجموع عملیاتی است که از زمان بارگیری شروع شده و تا زمان تخلیه ادامه دار است. به اختصار می توان گفت هماهنگی با رانندگان و ارسال آن ها به محل بارگیری و تخلیه بار در مقصد کلیت کار است که باید با سرعت انجام شود تا پروسه حمل به خوبی انجام شود.

هم چنین صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر از ضروریات و وظایف باربری هاست. بارنامه دولتی به نحوی مجوز عبور و مرور است و بیمه نامه سند ضمانت تحویل بار است. کارشناسان حمل تمام مراحل ارسال و انتقال بار را انجام داده و نتیجه را به شما اعلام می کنند.

در انتخاب وسیله باری نیز می توانید از کارشناسان حمل راهنمایی بخواهید. مشاوره و پشتیبانی نیز از جمله خدمات ویژه است که باربری ها در حیطه حمل ارائه می دهند و برای این منظور تیمی مجرب و متخصص تعلیم داده می شود که صفر تا صد حمل و نقل را مدیریت کرده و اقدام به هدایت صاحبان بار و رانندگان نمایند.

مواردی که ممکن است برای شما مفید باشید برای آگاهی از خدمات حمل بار به شهرهای زیر کلیک کنید.

برای حمل بار به ارومیه از شهرک های صنعتی اقدام به حمل بار میکنید؟

ما برای حمل بار به ارومیه از تمام مناطق تهران و شهرک های صنعتی اقدام به حمل انواع بار با خودرو های باری مختلف می نماییم و هیچ محدودیتی در این خصوص نداریم.

برای حمل بار به ارومیه کدام بیمه نامه معتبر است؟

بیمه نامه ای معتبر است که حداکثر تعهدات را پوشش دهد و معادل ارزش مالی بار مورد بیمه قرار گیرد لذا ما برای حمل بار به ارومیه بیمه قانون تجارت ایران را با سقف حداکثری تعهدات انتخاب کردیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع