حمل-بار-از-شهرک-صنعتی-قلعه-میر

حمل بار از شهرک صنعتی قلعه میر

شهرک صنعتی قلعه میر جز شهرک های صنعتی تهران است که در شهرستان بهارستان در بخش گلستان قراردارد. این شهرک نیز مانند شهرک های دیگر دارای واحد های زیادی در زمینه های گوناگون است. حمل بار از شهرک صنعتی قلعه میر به دلیل وجود فعالیت های صنعتی، رو به گسترش است.

سازه سازان امید تهران، که به طراحی و ساخت پالت های فلزی می پردازند، واحدهایی که به ساخت انواع درب های بطری اشتغال دارند، کارخانه هایی که اقدام به تولیددستگاه های پشمک سازی می نمایند، از این قبیل اند.

باربری ها به دلیل وجود و وفور فعالیت های صنعتی، در شهرک صنعتی قلعه میر ورود کرده و جابه جایی و حمل دستگاه های ساخته شده و محصولات بسته بندی شده را تسهیل میبخشند. در این راستا شرکت حمل و نقل میثم لواسان با کسب تخصص لازم در طی سال های فعالیت خود، برای حمل بار از شهرک صنعتی قلعه میر، خدمات ویژه ای را ارائه میدهد که میتوانید برای دریافت آن با ما ارتباط برقرار نمائید.

 

هزینه حمل بار از شهرک صنعتی قلعه میر

مشکلات اقتصادی موجود و افزایش صعودی قیمت ها، بر همه جنبه ها تاثیر گذار بوده و در حوزه حمل بار نیز موثر واقع گردیده است. همه افراد به دنبال کاهش هزینه های خود هستند و به همین دلیل برخی از باربری ها از این موضوع به نفع خود استفاده میکنند و با شعار ارزان قیمت بودن، اقدام به جذب مشتریان بیشتر میکنند.

لازم به ذکر است که نرخ کرایه از پیش تعیین شده است و باربری ها حق کاهش یا افزایش ندارند. نرخی که توسط اتحادیه باربری تهران معین میگردد متناسب با سطح خاصی از خدمات است که شرکت های باربری باید انجام دهند. برخی باربری ها با کاهش سطح خدمات استاندارد، کرایه را نیز کاهش میدهند.

صاحبان بار که اطلاعات زیادی در این خصوص ندارند، تصور میکنند ارزان بودن نرخ کرایه به نفع آن هاست. لذا متذکر میشویم این کرایه های پایین صرفا جهت بازار گرمی بوده و باید مراقب باشید تا خسارت و آسیبی از این حیث به شما وارد نشود.

شما میتوانید برای آگاهی کامل از شرایطی که در میزان هزینه مصوب اتحادیه، موثر است با کارشناسان میثم لواسان تماس بگیرید. کارشناسان ما همه روزه اقدام به ارائه مشاوره بصورت رایگان می نمایند.

 

تریلی حمل بار از شهرک صنعتی قلعه میر

وسیله های حمل بار از تعدد و تنوع بالایی برخوردار هستند و هر کدام مناسب برای حمل باری طراحی شده اند. ظرفیت و توان هر کدام نیز متفاوت است. برای انتخاب نوع خودرو باید شرایطی از قبیل وزن بار، مسافت حمل، وضعیت آب و هوایی و … را مورد بررسی قرار داد. یکی از پرکاردبرد ترین آن ها تریلی است.

تریلی در دسته خودروی حمل بار سنگین است. در حمل  بار جاده ای بسیار پر کاربرد است. برای حمل بار های بالای 15 تن تا نهایت 22 تن استفاده میشود. تریلی اقسام مختلفی دارد که در ذیل به معرفی آن ها میپردازیم. با ما همراه باشید.

تریلی کفی

نوعی تریلی است که دیواره ندارد و کف پوشیده ای چوبی دارد. برای حمل طیف زیادی از کالاها و بار ها مناسب است. حمل سنگ، پالت، محموله هایی که ارتفاع استاندارد ندارند ، کیسه های جامبو و خودرو های سنگین مورد استفاده قرار میگیرد.

تریلی ترانزیت یا چادری

این نوع تریلی برای جابه جایی و حمل بارهای صادراتی و گمرکی مناسب است. بارکش این خودروی باری توسط برزنت پوشیده شده است. تریلی چادری دو نوع هستند یا دو محورند یا سه محور. چادر ها نیز یا ثابت هستند یا کشویی.

تریلی کانتینر

این نوع برای حمل کانتینر آب و امثال آن مورد استفاده قرار میگیرد. سبک ترین نوع تریلی است.

تریلی بغلدار

اطراف این تریلی دیواره دارد. دیواره ها متحرک هستند. برای بارهایی که نمیتوان آن ها را روی هم قرار داد بسیار مناسب هستند. هم چنین در خصوص بار هایی که بارگیری آن ها به وسیله لیفتراک انجام میشود از این وسیله باری استفاده میگردد.

باربری میثم لواسان در طول مدت فعالیت حمل بار از شهرک صنعتی قلعه میر با رانندگان بسیاری همکاری میکند و از این جهت انواع تریلی ها را در دسترس دارد و قادر است با توجه به نیاز شما آن ها را در اختیارتان قرار دهد.

 

سریع ترین باربری حمل بار از شهرک صنعتی قلعه میر

همه افراد تمایل دارند حمل بار آن ها در سریع ترین زمان ممکن و به نحو احسنت انجام شود. مدیریت زمان در عرصه حمل و نقل بسیار مهم است. برای نیل به این هدف، در همین ابتدا توصیه میشود بدون فوت وقت با دپارتمان مشاوره باربری ها تماس حاصل نمایید. چرا که این افراد متخصص در این امر هستند و راهنمای خوبی به حساب می آیند. به صورت مختصر فرآیند حمل بار را برای شما بیان میکنیم تا اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

تیم های اختصاص داده شده برای حمل، مهم ترین عامل سرعت دادن به این امر هستند. از ابتدا تا انتهای کار بر عهده این تیم قرار دارد. پس از دریافت سفارش حمل و دریافت کامل اطلاعات، اقدام به ثبت سفارش می نمایند. سپس با رانندگان هماهنگی می نمایند، نوع بار و کرایه مقرر را اعلام میکنند و پس از دریافت تایید آن ها، بارنامه و بیمه نامه صادر میگردد.

رانندگان را به محل بارگیری هدایت میکنند و پیگیری های لازم را انجام میدهند تا بار در زمان مقرر و در صحت و سلامت به مقصد رسیده و تخلیه گردد. پس از تحویل بار، کار باربری به پایان میرسد.

ما نیز در حمل بار میثم لواسان تیمی را به این موضوع اختصاص داده ایم و همواره دوره های آموزشی برگزار میکنیم تا به مسائل مختلف آگاه باشند و اطلاعاتی به روز داشته باشند. ما همواره در خدمت رسانی پیش قدم هستیم.

 

حمل بار با بیمه از شهرک صنعتی قلعه میر

شرکت های باربری در ازای کمیسیونی که دریافت میکنند تعهداتی در برابر صاحبان بار دارند. مهم ترین آن صدور بیمه نامه معتبر است. بیمه نوعی تضمین به حساب می آید. باری که برای حمل به باربری سپرده میشود دارای ارزش مالی بسیار است. معقول است که برای آن ضمانت در نظر گرفته شود.

شرکت های بیمه تعدد و تنوع بالایی دارند. باید هوشمندانه دست به انتخاب زد. طبق قراردادی که منعقد میگردد، شرکت بیمه متعهد میگردد برابر ارزش مالی بار، در تمام مواردی که در موضوع بیمه قید گردید اقدام به جبران آن نماید و چنانچه زیانی به بار وارد شد، خسارت مقرر را بپردازد. بیمه برای آسودگی خاطر صاحبان بار است.

شرکت باربری تهران میثم لواسان با بررسی های بسیار معتبر ترین نوع بیمه را برای شما انتخاب کرده و با انعقاد قراردادی، بیمه قانون تجارت ایران را با حداکثر تعهدات در اختیار شما قرار میدهد.

سبد خرید
تماس سریع