حمل بار با کامیون جفت (15تن) از تهران

حمل بار با کامیون جفت (15تن) از تهران و حمل بار با کامیون بنز جفت پانزده تن به شهرستان خود را با باربری حمل بار با کامیون جفت (15تن) از تهران میثم لواسان بخواهید.

 

تا مناسب ترین و کم ترین و نازل ترین هزینه و کرایه حمل بار به شهرستان را از سراسر تهران خودروی باربری جفت در اختیار بگیرید.

 

حمل بار سریع با کامیون جفت (15تن)

کامیون ده چرخ 15 تن برای حمل بارهایی تا وزن 15 تن مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین کالاهایی که طول آنها تا 6 متر است و می خواهند درب کامیون بسته شود.

 

معمولا برای حمل بار با وزن بیشتر از 10 تن تا 15 تن از کامیون جفت استفاده می شود. انواع کالاهای تجاری و بار و آهن آلات و مواد غذایی با آن حمل می شود.

 

صاحبان کالا و تجار همواره برای حمل بار 15 تنی با کامیون ده چرخ از تهران به شهرستان نیاز به استعلام نرخ کرایه کامیون دارند که به واسطه آن حمل بار با کامیون جفت (15) از تهران خود را انجام دهند.

 

اینجا است که باربری منصف و مطمئن که بتواند در اسرع وقت کامیون پانزده تنی را با حداکثر کرایه جذب نماید حرف اول را می زند.

 

حمل انواع بار با کامبون جفت (15تن) به شهرستان 

تقریبا می توان گف همه نوع باری را می توان با جفت رد کرد به شرط آن که از نظر ظرفیت و ابعاد با کامیون جفت 15 تنی توازن داشته باشد. از جمله بار هایی که میثم لواسان در حمل بار به شهرستان با جفت رد کرده است به شرح زیر می باشد:

 

 • ارسال انواع آهن آلات با جفت از تهران به شهرستان
 • حمل اانواع دستگاه و لوازم کارگاهی و کارخانه ای با جفت از تهران به شهرستان
 • ارسال انواع مواد غذایی، بهداشتی، دارویی، پلاستیکی با جفت از تهران به شهرستان
 • حمل انواع پوشاک، کیف و کفش، پارچه و لباس با جفت از تهران به شهرستان
 • ارسال انواع کابینت، کمد، ام دی اف با جفت از تهران به شهرستان
 • حمل انواع لوله، ورق و میلگرد با جفت از تهران به شهرستان
 • ارسال انواع پک و پالت با جفت از تهران به شهرستان
 • حمل انواع  لوازم منزل و جهیزیه با جفت از تهران به شهرستان
 • ارسال انواع ماشین آلات کشاورزی، راه سازی و صنعتی با جفت از تهران به شهرستان
 • حمل انواع پشم سنگ و پشم شیشه با جفت از تهران به شهرستان
 • ارسال  انواع کیسه مواد با جفت از تهران به شهرستان
 • حمل انواع کف پوش و دیوار پوش با جفت از تهران به شهرستان

 

باربری حمل بار با کامیون جفت (15تن)

شرکت حمل و نقل میثم لواسان متخصص در حمل بار با کامیون ده چرخ می باشد. باربری میثم لواسان با توجه به وسعت فضای کاری که در اختیار دارد و در اختیار داشتن کامیون های ده چرخ که به تمام نقاط کشور می روند.

 

حرف اول را در زمینه حمل کالا با کامیون 15 تن می زند. شما عزیزان با تماس با ما و اعلام بار به متصدیان شرکت حمل و نقل میثم لواسان می توانید استعلام نرخ و هزینه کرایه کامیون ده چرخ از تهران به شهرستان را بگیرید. مطمئن باشید که نازل ترین مبلغ کرایه را از ما خواهید شنید.

 

باربری با کامیون جفت از تهران به شهرستان ها

میثم لواسان انواع بار را از تهران به شهرستان ها انتقال می دهد و کم ترین تعرفه باربری را دارد. محل بارگیری محموله شما می تواند هر منطقه ای از تهران باشد و برای هر شهری ارسال داریم.

 

ما مجهزترین کامیون های جفت را در کوتاه زمان برای شما فراهم می سازیم. ارسال از پایتخت برای شهرهای زیر با خدمات ویژه ارائه داده می شود:

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
تماس سریع