حمل-بار-به-اردستان

حمل بار به اردستان

اردستان یکی از شهرستان های واقع شده در اصفهان است. دارای 3 بخش و 3 شهر است. دارای جاذبه گردشگری بسیار بالایی است. کارخانه فولاد اردستان که تولید کننده لوله های فولادی است در این منطقه استقرار دارد. اردستان به دلیل اینکه سر جاده تهران- بندر عباس است در صنعت حمل و نقل نقش مهمی ایفا میکند.

حمل بار از اردستان به تهران همه روزه توسط باربری ها انجام میشود. به طور کلی حمل بار به اصفهان به دلیل ماهیت صنعتی آن، پیوسته مورد توجه خاص قرار داشته است و روز به روز گستردگی می یابد. اکثر شهرهای اصفهان مورد توجه خاص باربری ها قرار دارند و بازار رقابت بسیار گرم است. میثم لواسان نیز با بیش از چند دهه سابقه در زمینه حمل و نقل، تخصص کافی را کسب و تمایل دارد آن را در اختیار شما بگذارد.

حمل بار دربستی به اردستان

دو روش حمل بار به اردستان وجود دارد. اولین روش، خرده بار است. خرده بار به این معنا است: صاحب بار چند بسته دارد که قصد دارد به شهرستان ارسال کند. وزن بار به اندازه ای نیست که بتوان از خاور یا کامیون برای آن استفاده کرد. باربری ها در این زمان اقدام به جمع آوری خرده بار های متعدد می نمایند تا زمانی که به ظرفیت یک خودروی حمل برسد. بعد از تکمیل ظرفیت اقدام به ارسال میکنند. این روش هزینه تمام شده کمی داردو به نفع صاحبان بار است. ارسال آن به صورت و به راحتی انجام میگیرد.

حمل بار بصورت دربستی به روشی اطلاق میشود که یک وسیله نقلیه باری صرفا برای حمل بار شما در نظر گرفته میشود. راننده حق توقف میان راهی ندارد و باید در زمان مقرر در مقصد تخلیه نماید. هزینه حمل بار در این روش بیشتر است. شرکت حمل بار میثم لواسان فقط به صورت دربستی اقدام به حمل بار می نماید و خرده بار ندارد. ما همه روزه حاضریم تا برای حمل بار دربستی به اردستان از تهران همراهیتان کنیم.

تعرفه حمل بار به اردستان

هزینه باربری برای حمل بار به اردستان تعرفه مصوب شده اتحادیه است. این نرخ ثابت نیست و به طور پیوسته در حال تغییر است. برای تعیین دقیق آن باید عوامل زیادی بررسی شود. در ابتدا باید مشخص شود کالا و باری که قصد ارسال آن را دارید چه وزنی دارد. حجم آن نیز مشخص گردد. بعد تعیین این مورد کارشناسان بررسی میکنند چه خودروی حملی برای بار شما خوب و مناسب است. وسیله های نقلیه بسیار متنوع اند و هر کدام قیمت متفاوتی دارند. با توجه به تجهیزاتی که لازم است نیز به هزینه حمل اضافه میگردد.

بعد مکان هم از عناصر تاثیر گذار است. مسافت اگر طولانی باشد نرخ هزینه بالا میرود چون سوخت بیشتری نیاز دارد. اما اگر مسافت کم باشد هزینه نیز به تناسب آن پایین می آید. همانطور که ملاحظه میکنید باید جمیع موارد فوق محرز و مشخص گردد تا بتوان نرخ حمل را اعلام کرد. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا هزینه حمل بار به اردستان را به شما اعلام کنند.

خودروی حمل بار به اردستان

برای حمل در ابتدا باید اقدام به تعیین وسیله باری نمود. بهترین راه این است که با کارشناسان حمل در این زمینه مشورت کنید. اما برای آگاهی شما در این مقاله توضیحاتی ارائه میدهیم.برای ارسال به شهرستان ها میتوان از انواع کامیون ها و نیسان و وانت استفاده کرد. به این منظور باید مواردی را رعایت کرد تا بار ایمن به مقصد برسد.

حمل بار به اردستان با کامیون

کامیون تشکیل شده از یک شاسی و یک موتور است. از جهات مختلف میتوان کامیون ها را تقسیم کرد. از نظر محدوده فعالیتی(جاده رو یا بیرون جاده ای)، سوخت مصرفی، تعداد محور ها و دیفرانسیل، ویژگی های موتور، توانایی و ظرفیت حمل بار. برای جا به جایی بار های سنگین باید از انواع کامیون ها استفاده کرد. هر کامیونی توانایی حمل بار با وزن به خصوصی را دارد. به طور مثال کامیونت توانایی حمل بار از 3 تن تا 6 تن را دارا می باشد.

تریلی برای حمل بار هایی با وزن بالای 15 تا 25 تن ظرفیت دارد. در درجه اول باید ببینیم چه باری با چه وزنی قرار است جا به جا شود. خودرو های حمل بار نیز متنوع اند: ترانزیت چادری که مناسب برای حمل بار در سطح بین الممل نیز هست برای حمل بار هایی با تناژ  22 تن طراحی شد. این خودرو بسیار کاربردی است. تریلی، برای جابه جایی بارکش مورد استفاده قرار میگیرد. محور تریلی از بارکش جداست. کامیونت یا خاور نوعی از کامیون است که اتاق راننده و اتاق بار دو محفظه جداگانه دارند.

حمل بار به اردستان با نیسان

دیگر خودروی باری، نیسان است.در حمل بار شهری و برون شهری و هم چنین حمل اثاثیه منزل، کاربرد فراوان دارد. نیسان دو گونه است دیزلی و بنزینی. توانایی حمل بار با وزن 1.800 تن را دارد. محدودیت تردد ندارد و برای جابه جایی بار بسیار سریع است. ما برای هر نیازی به تعداد کافی وسیله نقلیه باری فراهم کرده ایم کافیست با ما تماس بگیرید تا برای حمل بار به اردستان به شما مشاوره دهیم.

حمل بار به اردستان با خاور

خاور برای حمل بار به اردستان تا 4 تن ظرفیت دارد. انواع بار قابل انتقال با خاور است و محدودیت خاصی وجود ندارد. بسیار متعارف است که برای حمل اثاثیه به اردستان از تهران از خاور مسقف استفاده شود. هزینه باربری از تهران به اردستان متناسب با وزن و حجم بار تعیین می شود. میثم لواسان ارائه دهنده خدمات حمل بار به اردستان با ارزان ترین تعرفه حمل است.

حمل اثاث منزل به اردستان

در اولین نگاه حمل اثاثیه بسیار دشوار و پر دردسر به نظر میرسد. ترافیک و دوری مسیر نیز به این دشواری می افزاید. خیلی از افراد به دلیل اینکه تجربه ندارند با مسائل مختلفی رو به رو میشوند. اما اگر به طور اصولی برنامه ریزی کنید به راحتی انجام میشود. زمان باربری به طور دقیق مشخص شود و بسته بندی وسایل به نحو صحیح صورت گیرد. در این خصوص باید دست به انتخاب زد و باربری خوب و معتبر را انتخاب کرد.

شرکت حمل بار باید تخصص و مهارت کافی را داشته باشد. از نیرو های حرفه ای بهره ببرد. برای انتخاب صحیح تر میتوانید از کسانی که قبلا حمل اثاثیه را انجام دادند نظر خواهی نمایید و بهترین باربری را برای حمل اثاث به اردستان برگزینید. میثم لواسان در زمینه حمل بار به اردستان و حمل اثاثیه ممتاز بوده و بیش از نیم قرن است که در این حوزه فعالیت دارد. با خیالی آسوده میتوانید جابه جایی بار و اثاث خود را به ما واگذار کنید تا ما در سریعترین زمان ممکن اقدام به ارسال آن نماییم.

راه های ارتباطی برای حمل بار به اردستان اصفهان

اقامتگاه شرکت های حمل ، مرکز مهم امور آن هاست. جایی که در آن فعالیت های خود را مستقر نموده اند. میثم لواسان از ابتدای فعالیت خود در تهران استقرار داشته و دفتر مرکزی شرکت در بزرگراه امام رضا واقع شده است. برای برقراری ارتباط با ما میتوانید با شماره های ذیل تماس بگیرید یا در واتساپ پیام دهید.

حمل بار به شهرهای اطراف اردستان

میثم لواسان خدمات حمل بار را برای همه شهرهای ایران ارائه می دهد و در خصوص مقصد محدودیتی ندارد. مبدا ما تهران است و از  پایتخت اقدام به باربری به شهرستان می کنیم. برخی از شهرهایی که در اطراف اردستان هستند و ما تاکنون اقدام به ارسال بار به آن ها نموه ایم عبارتند از:

  • حمل بار به نطنز
  • حمل بار به نایین
  • حمل بار نجف آباد
  • حمل بار به آران و بیدگل
  • حمل بار به فولادشهر
  • حمل بار به چادگان

هزینه حمل بار از تهران به اردستان چقدر است؟

برای محاسبه دقیق نرخ باربری باید با کارشناسان تماس گرفته وزن و حجم بار - مسافت مبدا تا مقصد - نوع خودروی حمل بار به اردستان را اعلام کنید تا بر اساس دیگر علل موثر نرخ کرایه را مشخص کرد.

بهترین خودروهای حمل بار به اردستان کدامند؟

برای حمل بار به اردستان ما از مجهزترین خودروهای باربری استفاده می کنیم مانند: نیسان، کفی، لبه دار، ترانزیت چادری، تک، جفت، 911، 808 و 608 که مناسب با بار انتخاب میشوند.

سبد خرید
تماس سریع