حمل-بار-به-باخرز

حمل بار به باخرز

باربری ها سالیان زیادی است که در زمینه حمل بار به باخرز از شهرستان های و همچنین شهرک های صنعتی مختلف فعال می باشند و با هدف و قصد برطرف کردن نیازهای حمل و نقل در تمام ایام هفته اقدام به ارائه خدمات گوناگون می نمایند.

شهرستان باخرز، در خراسان رضوی و شمال شرقی ایران واقع می باشد. طوایف هزاره و تیموری و بهلولی در این منطقه سکنی دارند. این شهرستان از مراکز سکونتی کهن و قدیمی است.

نیمه خشک و نیمه کوهستانی است. به دلیل وجود زمین های حاصلخیز محصولات متعددی دارد کشت می شود اما محصول غالب آن زعفران است. از دیگر محصولات می توان به گندم و جو و چغندر قند اشاره نمود.

ما نیز با سال ها فعالیت حمل و نقلی درخط  حمل بار به مشهد و باخرز و دیگر شهرستان های خراسان رضوی، تجربه و مهارت کافی را به دست آورده ایم. ما آماده ایم برای تسهیل امر حمل شما را همراهی کنیم.

حمل بار ارزان به باخرز

زمانی که به دنبال یک باربری برای حمل بار خود به باخرز هستید مراقب باشید فریب تبلیغات شعاری موجود را نخورید. برخی از باربری ها برای جذب هر چه بیشتر مشتری، خود را ارزان ترین باربری می نامند.

سپس اقدام به افزایش قیمت می نمایند. چرا که نمی توانند از پس هزینه های بالا بر بیایند. در نتیجه با بهانه تراشی مبلغی را برای جبران خلا موجود مطالبه می کنند و اقدام به افزایش نرخ می نمایند.

در این جا صریحا به شما می گوییم همه باربری ها باید طبق نرخ تصویب شده توسط  اتحادیه تهران اقدام به دریافت نمایند. این نرخ با در نظر گرفتن تمامی هزینه هایی که باید برای خدمات هم صرف شود در نظر گرفته می شود.

اگر یک باربری قیمتی بالاتر دهد تخلف کرده و قابل پیگرد است. اگر مبلغی کمتر ارائه داد قطعا سطح کیفی خدمات را کاهش داده است که پیامدهای منفی دارد.

در دو حالت فوق نیز کسی که آسیب می بیند شما و به عبارتی بار شما است. چون ارسال بار تحت شرایطی ایمن باید صورت بگیرد تا ضرر و زیانی وارد نگردد.

ما تدابیری در نظر داریم که به جابه جایی بار سرعت می بخشد و همچنین سلامت بار شما در مقصد را تضمین میکنید.

میثم لواسان در خصوص حمل بار به سبزوار، باخرز، سرخس و دیگر شهرها قیمت مصوبه اتحادیه را اعلام و دریافت می کند و هیچگونه اضافه قیمتی ندارد. ما برای صاحبان بار تخفیفاتی ویژه در نظر می گیریم تا رضایتمندی آن ها را جلب نماییم.

حمل بار به باخرز با بیمه نامه معتبر

با توجه به گسترش روز افزون شرکت های باربری انتخاب یک شرکت حمل بار خوب بسیار دشوار است. چرا که افراد تخصص کافی برای تشخیص این امر ندارند و ممکن است دچار خطا شوند.

زمانی که تصمیم می گیرید حمل بار خود را به یک شرکت حمل بار واگذار کنید باید به موارد زیادی دقت کنید.

یکی از آن موارد این است که آگاه شوید که باربری مدنظرتان با کدام شرکت بیمه طرف قرارداد می باشد. بیمه نامه مانند چک در وجه حامل و چک روز است.

به راحتی قابل وصول است. تضمین تعهدات باربری است که اگر تخطی شود از منبع این بیمه می توان از حفظ بار و کالا یقین حاصل نمود.

بیمه نامه از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در هنگام ورود آسیب خیالتان راحت باشد که جبران آن به راحتی میسر می گردد.

شرکت بیمه با توجه به مواردی که در قرارداد موضوع بیمه قرار گرفته، معادل ارزش مالی بار را تحت پوشش قرارداده و چنانچه آسیبی به بار وارد گردد اقدام به جبران آن می نماید.

میثم لواسان با تحقیق بسیار در زمینه تعهداتی شرکت های بیمه، معتبرترین آن که بیمه قانون تجارت ایران است را با حداکثر تعهدات برای حمل بار به باخرز برگزیده تا موجب آسودگی خاطر شما گردد.

ما تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت بار شما می کنیم و نوید یک باربری آسان و راحت را به شما می دهیم.

حمل بار به باخرز در اسرع وقت

برای انجام فرآیند حمل مدت زمانی در نظر گرفته می شود که در طول آن اقداماتی باید انجام گردد. زمانی که کارشناسان حمل سفارشی را دریافت می کنند باید با رانندگان هماهنگ کنند و آن ها را از شرایط مطلع کنند.

چنانچه رانندگان آمادگی خود را اعلام کنند اقدام به صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر نمایند. بارنامه مانند مجوز عبور است که باید به رانندگان داده شود تا مانعی وجود نداشته باشد.

کارشناسان باید رانندگان را بلافاصله به محل بارگیری هدایت کنند و هم چنان پیگیر باشند تا در راس ساعت در مقصد حاضر باشند و اقدام به تخلیه نمایند. در بیشتر اوقات زمان تخلیه بسیار اهمیت دارد و گرنه به اصطلاح رایج خودرو های حمل به دلیل تاخیر ممکن است به خواب بخورند.

باربری میثم لواسان برای حمل بار به خواف و باخرز کادری را به این امر تخصیص داده و دوره های آموزشی را برای به روز بودن آن ها برگزار می کنند. می توانید با ما تماس بگیرید و به طور رایگان از مشاوره های ما بهره مند گردید.

حمل بار دربستی به باخرز

در حمل بار به صورت دربستی یک خودروی حمل به طور اختصاصی برای بار شما در نظر گرفته می شود. بار شما در سریعترین زمان ممکن ارسال و تحویل داده می شود.

سلامتی بارتان محفوظ می گردد. راننده حق توقف میان راه ندارد و باید یکسره تا مقصد براند مگر حوادثی رخ دهد که در شرایط اضطراری قرار بگیرد.

نوع دیگر خرده بار است که مقدار بار به اندازه یک کامیون نیست و باربری ها چند بار را زمانی که به وزن یک کامیون رسید، با هم ارسال می کنند.

درست است که هزینه تمام شده آن کمتر از دربستی است اما بار بیشتر در معرض آسیب قرار می گیرد.

ما فقط حمل بار به صورت دربستی داریم و در حیطه خرده بار فعالیت نمی کنیم. همه روز های هفته برای حمل بار به باخرز به صورت دربتی اقدام به ارسال می کنیم و بهترین و مناسب ترین خودروی حمل را در اختیارتان قرار می دهیم.

مشاوره رایگان حمل بار به باخرز

در خصوص حمل بار سوالات متعددی پیش می آید. که پاسخ آن می تواند برای تجربه بهتر کمکتان کند و ابهامات موجود را برطرف سازد.

در هر باربری تیمی برای ارائه مشاورات در نظر گرفته می شود که وظیفه اصلی آن ها راهنمایی صاحبان بار است. شما می توانید در خصوص کلیه امور باربری از این تیم مشاوره دریافت نمایید.

کادر مجرب و متخصص میثم لواسان همه روزه برای کمک رسانی در حمل بار به باخرز به شما حاضرند و کلیه اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهند. با ما همراه باشید.

حمل بار به باخرز با نیسان

یکی از خودروهای حمل بار تهران باخرز نیسان است که ظرفیت حمل تا 2 تن را دارد. هر نوع باری با نیسان قابل انتقال است.

ما کلیه خدمات حمل بار به باخرز را با نیسان با کرایه ارزان ارائه می دهیم. کل بار شما بیمه شده و بارنامه اصلی برای تردد مجاز خودرو صادر می گردد.

با ما تماس بگیرید و مشخصات بار خود را اعلام کنید تا کادر میثم لواسان اقدامات لازم را برای ارسال بار به باخرز ارائه دهند.

برای حمل بار به باخرز در فصل سرد و بارندگی چه تجهیزاتی لازم است؟

در فصل هایی که بارش هست یا هوا سرد است، باید از کامیون هایی استفاده کرد که دارای بنر یا چادر هستند تا از خیس شدن بارها حین حمل بار به باخرز جلوگیری شود در صورت نیاز به پتو، اطلاع داده شود.

حمل بار به باخرز با چه خدماتی انجام میشود؟

در حمل بار به باخرز متناسب بارتان خودروی حمل در نظر میگیریم بیمه نامه معتبر برای تضمین بارتان انتخاب میکنیم و در اسرع وقت در محل بارتان تخلیه میشود.

سبد خرید
تماس سریع