حمل-بار-به-باخرز

حمل بار به باخرز

باربری ها سالیان زیادی است که در زمینه حمل بار به باخرز از شهرستان های و همچنین شهرک های صنعتی مختلف فعال می باشند و با هدف و قصد برطرف کردن نیاز های حمل و نقل در تمام ایام هفته اقدام به ارائه خدمات گوناگون مینمایند.

شهرستان باخرز، در خراسان رضوی و شمال شرقی ایران واقع می باشد. طوایف هزاره و تیموری و بهلولی در این منطقه سکنی دارند. این شهرستان از مراکز سکونتی کهن و قدیمی است.

نیمه خشک و نیمه کوهستانی است. به دلیل وجود زمین های حاصلخیز محصولات متعددی دارد کشت میشود اما محصول غالب آن زعفران است. از دیگر محصولات میتوان به گندم و جو و چغندر قند اشاره نمود.

ما نیز با سال هل فعالیت حمل و نقلی درخط  حمل بار به مشهد و باخرز و دیگر شهرستان های خراسان رضوی ،تجربه و مهارت کافی را به دست آورده ایم. ما آماده ایم برای تسهیل امر حمل شما را همراهی کنیم.

حمل بار ارزان به باخرز

زمانی که به دنبال یک باربری برای حمل بار خود به باخرز هستید مراقب باشید فریب تبلیغات شعاری موجود را نخورید. برخی از باربری ها برای جذب هر چه بیشتر مشتری، خود را ارزان ترین باربری می نامند.

سپس اقدام به افزایش قیمت می نمایند. چرا که نمی توانند از پس هزینه های بالا بر بیایند. در نتیجه با بهانه تراشی مبلغی را برای جبران خلا موجود مطالبه میکنند و اقدام به افزایش نرخ می نمایند.

در این جا صریحا به شما میگوییم همه باربری ها باید طبق نرخ تصویب شده توسط  اتحادیه تهران  اقدام به دریافت نمایند. این نرخ با در نظر گرفتن تمامی هزینه هایی که باید برای خدمات هم صرف شود در نظر گرفته میشود.

اگر یک باربری قیمتی بالاتر دهد تخلف کرده و قابل پیگرد است. اگر مبلغی کمتر ارائه داد قطعا سطح کیفی خدمات را کاهش داده است که پیامد های منفی دارد.

در دو حالت فوق نیز کسی که آسیب میبیند شما و به عبارتی بار شما است. چون ارسال بار تحت شرایطی ایمن باید صورت بگیرد تا ضرر و زیانی وارد نگردد.

ما تدابیری در نظر داریم که به جابه جایی بار سرعت میبخشد و همچنین سلامت بار شما در مقصد را تضمین میکنید.

میثم لواسان در خصوص حمل بار به سبزوار، باخرز، سرخس و دیگر شهر ها قیمت مصوبه اتحادیه را اعلام و دریافت میکند و هیچگونه اضافه قیمتی ندارد. ما برای صاحبان بار تخفیفاتی ویژه در نظر میگیریم تا رضایتمندی آن ها را جلب نماییم.

حمل بار به باخرز با بیمه نامه معتبر

با توجه به گسترش روز افزون شرکت های باربری انتخاب یک شرکت حمل بار خوب بسیار دشوار است چرا که افراد تخصص کافی برای تشخیص این امر ندارند و ممکن است دچار خطا شوند.

زمانی که تصمیم میگیرید حمل بار خود را به یک شرکت حمل بار واگذار کنید باید به موارد زیادی دقت کنید .

یکی از آن موارد این است که آگاه شوید که باربری مدنظرتان با کدام شرکت بیمه طرف قرارداد می باشد. بیمه نامه مانند چک در وجه حامل و چک روز است.

به راحتی قابل وصول است. تضمین تعهدات باربری است که اگر تخطی شود از منبع این بیمه میتوان از حفظ بار و کالا یقین حاصل نمود.

بیمه نامه از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در هنگام ورود آسیب خیالتان راحت باشد که جبران آن به راحتی میسر میگردد.

شرکت بیمه با توجه به مواردی که در قرارداد موضوع بیمه قرار گرفته، معادل ارزش مالی بار را تحت پوشش قرارداده و چنانچه آسیبی به بار وارد گردد اقدام به جبران آن مینماید.

میثم لواسان با تحقیق بسیار در زمینه تعهداتی شرکت های بیمه، معتبر ترین آن که بیمه قانون تجارت ایران است را با حداکثر تعهدات برای حمل بار به باخرز برگزیده تا موجب آسودگی خاطر شما گردد.

ما تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت بار شما میکنیم و نوید یک باربری آسان و راحت را به شما میدهیم.

حمل بار به باخرز در اسرع وقت

برای انجام فرآیند حمل مدت زمانی در نظر گرفته میشود که در طول آن اقداماتی باید انجام گردد. زمانی که کارشناسان حمل سفارشی را دریافت میکنند باید با رانندگان هماهنگ کنند و آن ها را از شرایط مطلع کنند.

چنانچه رانندگان آمادگی خود را اعلام کنند اقدام به صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر نمایند. بارنامه مانند مجوز عبور است که باید به رانندگان داده شود تا مانعی وجود نداشته باشد.

کارشناسان باید رانندگان را بلافاصله به محل بارگیری هدایت کنند و هم چنان پیگیر باشند تا در راس ساعت در مقصد حاضر باشند و اقدام به تخلیه نمایند. در بیشتر اوقات زمان تخلیه بسیار اهمیت دارد و گرنه به اصطلاح رایج خودرو های حمل به دلیل تاخیر ممکن است به خواب بخورند.

باربری میثم لواسان برای حمل بار به خواف و باخرز کادری را به این امر تخصیص داده و دوره های آموزشی را برای به روز بودن آن ها برگزار میکنند. میتوانید با ما تماس بگیرید و به طور ایگان از مشاوره های ما بهره مند گردید.

حمل بار دربستی به باخرز

در حمل بار به صورت دربستی یک خودروی حمل به طور اختصاصی برای بار شما در نظر گرفته میشود. بار شما در سریعترین زمان ممکن ارسال و تحویل داده میشود.

سلامتی بارتان محفوظ میگردد. راننده حق توقف میان راه ندارد و باید یکسره تا مقصد براند مگر حوادثی رخ دهد که در شرایط اضطراری قرار بگیرد.

نوع دیگر خرده بار است که مقدار بار به اندازه یک کامیون نیست و باربری ها چند بار را زمانی که به وزن یک کامیون رسید، با هم ارسال میکنند.

درست است که هزینه تمام شده آن کمتر از دربستی است اما بار بیشتر در معرض آسیب قرار میگیرد.

ما فقط حمل بار به صورت دربستی داریم و در حیطه خرده بار فعالیت نمیکنیم. همه روز های هفته برای حمل بار به باخرز به صورت دربتی اقدام به ارسال میکنیم و بهترین و مناسبترین خودروی حمل را در اختیارتان قرار میدهیم.

مشاوره رایگان حمل بار به باخرز

در خصوص حمل بار سوالات متعددی پیش می آید. که پاسخ آن میتواند برای تجربه بهتر کمکتان کند و ابهامات موجود را برطرف سازد.

در هر باربری تیمی برای ارائه مشاورات در نظر گرفته میشود که وظیفه اصلی آن ها راهنمایی صاحبان بار است. شما میتوانید در خصوص کلیه امور باربری از این تیم مشاوره دریافت نمایید.

کادر مجرب و متخصص میثم لواسان همه روزه برای کمک رسانی در حمل بار به باخرز به شما حاضرند و کلیه اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار میدهند. با ما همراه باشید.

برای حمل بار به باخرز در فصل سرد و بارندگی چه تجهیزاتی لازم است؟

در فصل هایی که بارش هست یا هوا سرد است، باید از کامیون هایی استفاده کرد که دارای بنر یا چادر هستند تا از خیس شدن بارها حین حمل بار به باخرز جلوگیری شود در صورت نیاز به پتو، اطلاع داده شود.

حمل بار به باخرز با چه خدماتی انجام میشود؟

در حمل بار به باخرز متناسب بارتان خودروی حمل در نظر میگیریم بیمه نامه معتبر برای تضمین بارتان انتخاب میکنیم و در اسرع وقت در محل بارتان تخلیه میشود.

سبد خرید
تماس سریع