حمل-بار-به-بهاباد

حمل بار به بهاباد

حمل بار به بهاباد و ارسال دربستی انواع کالا و خدمات حمل و جابه جایی اثاث منزل از تهران به بهاباد استان یزد شرکت حمل بار به بهاباد میثم لواسان متخصص در حمل کالا از تهران به شهرستان ها است.

کلیه خدمات باربری از تهران به بهاباد را به شما ارائه می دهد آنچه که میثم لواسان را از سایر رقبا متمایز می کند بالا بودن کیفیت خدمات باربری از تهران به بهاباد است.

شما نیز اگر قصد ارسال بار از تهران به بهاباد را دارید حتما نرخ کرایه باربری میثم لواسان را نیز بپرسید و با نرخ سایر شرکت های حمل و نقل مقایسه کنید.

با ما در این مقاله همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه میتوانید با کمترین نرخ کرایه بار خود را به بهاباد ارسال کنید.

حمل بار به بهاباد از تهران

بهاباد از شهرستان های استان یزد است که از نظر باربری بسیار اهمیت دارد. همه روزه تعداد زیادی از انواع کامیون های باربری از مبدا تهران به بهاباد بار ارسال میکنند.

باربری برای یزد و حمل بار به یزد و شهرستان های آن را به میثم لواسان بسپارید. کامیون های میثم لواسان برای ارسال بار به بهاباد به صورت دربستی است.

حمل کالا از تهران برای شهرستان ها به صورت خرده بار نداریم. فرقی ندارد بار شما در کجای تهران است تنها کافیست حمل آن را به میثم لواسان بسپارید تا با کمترین نرخ کرایه بار شما را از تهران به بهاباد ارسال کند.

خدمات باربری میثم لواسان برای حمل کالا به بهاباد

  • ارائه انواع کامیون های باربری به صورت دربستی
  • پشتیبانی برخط و لحظه ای
  • ارائه خدمات اثاث کشی با انواع خاور های مسقف و پتو دار
  • بیمه حداکثری بار
  • مشاوره رایگان برای باربری به بهاباد

بارنامه تمبردار برای ارسال بار به بهاباد

همانطور که میدانید بارنامه سندیست که برای حمل بار بین شهری جزو واجبات است. چرا که راننده برای عبور از پلیس راه ها بین شهری باید بارنامه در دست داشته باشد.

بارنامه تمبردار بارنامه ای است که از طرف وزارت راه برای بار ارسالی شما به شهرستان ها مورد استفاده قرار میگیرد.

اطلاعاتی که در بارنامه درج می شود عبارتند از:

  • کلیه اطلاعات راننده
  • کلاعت کامیون
  • اطلاعات بار

میثم لواسان بار ارسالی شما را با بارنامه دولتی و تمبردار روانه جاده ها میکند. با میثم لواسان همراه باشید تا بهترین خدمات باربری برای بهاباد را دریافت کنید.

باربری-با-انواع-خاور

باربری با انواع خاور

برای ارسال بار با انواع خاور ها ( بغل بازشو ، مسقف ، روباز ) با ما تماس بگیرید خاور بار های شما را تا 4 تن حداکثر حمل می کند.

برای حمل اسباب و اثاثیه منزل برای حمل لوازم اداری، تجهیزات پزشکی، لوازم دانشجویی، مبل، سرویس خواب، ویترین و تمامی بار های حساس از خاور مسقف با پتو استفاه می شود زیر داشتن پتو و سقف از بار شما محافظت می کند.

باربری با کامیون های تک و جفت 

برای ارسال بار های خود تا وزن 10 و 15 تن از کامیون های تک و جفت استفاده می شود. همچنین برای حمل لوله، ورق و میلگرد های 6 متری از این کامیون ها باید استفاده کنیم.

سبد خرید
تماس سریع