خاور-608

خاور 608

خاور 608 یا سایر کامیونت هایی که ظرفیت کارت آنها 6 تن است ظرفیت کارت نشان دهنده وزن بار به همراه وزن خاور 608 بعد از بارگیری می باشد. طول بارگیر 4 متر عرض بارگیر 2 متر حداکثر مقدار تناژ قابل حمل 3 تن توانایی حمل بار تا 3 تن را دارند که از می توانند از انواع شرکت های کامیونت سازی باشند. همانند ایسوزو و هیوندای و جک که نام آشناترین آنها در تهران بنز می باشد حمل کالا با این خاورها بسیار مطمئن و آسان است.

حمل بار با خاور 608 از تهران

کامیونت ها دارای انواع مختلفی هستند و هر یک برای ارسال انواع محموله ها به کار گرفته می شوند. خودروهایی که ما در باربری تهران شهرستان در دسترس داریم عبارتند از:

  • مسقف برای انتقال انواع کالا و اثاث منزل از تهران برای شهرستان ها
  • روباز برای ارسال محموله های مختلف 
  • بغل بازشو برای جابه جایی بار با ارزان ترین کرایه
  • مبلی با ارائه کلیه خدمات باربری ویژه
  • 911 برای ارسال محموله های 5 تنی برای شهرستان ها
  • 608 برای ارسال بارهایمختلف با بیمه نامه معتبر
  • 808 برای حمل بار به شهرستان با بارنامه اصلی

می باشد که هر کدام مناسب برای یک نوع از بار و یا کالا و یا اثاثیه می باشد که کامیونتی که بتواند تا سه تن حمل بار انجام دهد به خاور 608 معروف است. انواع بار و کالاهای تجاری با این کامیونت قابل حمل می باشد. شما عزیزان می توانید با سفارش کامیونت به شرکت حمل و نقل میثم لواسان در سریع ترین زمان ممکن خاور مورد نظر خود را تحویل گرفته و نسبت به حمل بار و حمل کالا و اثاث کشی خود اقدام کنید.

برای درخواست خدمات باربری با خاور از تهران به تمامی شهرستان ها تنها یک تماس با سامانه حمل بار میثم لواسان کافی است. ما سراسر ایران را پوشش می دهیم و برای تمام شهرستان خدمات باربری را با بهترین کیفیت خدماتی و کاملا تخصصی ارائه می دهیم.

حمل بار با خاور 608 از تهران به کرمان

ما مناسب با بار شما خودروی 608 را در کمترین زمان در اختیارتان قرار می دهیم. بیمه نامه معتبر قانون تجارت برای شما صادر می شود و هر نوع خسارت توافق شده پرداخت می گردد. خدمات حمل بار به کرمان با خاور 608 را به بهترین نحو برای شما انجام می دهیم. ارزان ترین تعرفه را بپردازید و بهترین خدمات باربری برای کرمان را دریافت کنید. میثم لواسان با بیش از 30 سال سابقه در امر حمل متخثصص است و در سریع ترین زمان صفر تا صد حمل بار به کرمان را برای شما در نظر داررد.

حمل بار با خاور 608 از تهران به تبریز 

ارسال بار از تهران برای تبریز با 608 یکی از خدمات میثم لواسان است. اگر به دنبال باربری معتبر برای حمل بار به تبریز هستید با ما تماس بگیرید. انواع بار با 608 در سریع ترین زمان به همراه بارنامه و بیمه نامه معتبر به تبریز انتقال داده می شود. برای ثبت سفارش یک تماس کافی است. ما کلیه مجوزهای لازم را صادر می کنیم تا بتواند یک باربری خوب و امن را تجربه کنید. برای دریافت خدمات می تواند با ما تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام کنید.

حمل بار دربستی با 608 از تهران به شهرستان

میثم لواسان ارائه دهنده کلیه خدمات باربری به صورت دربستی از تهران برای شهرستان است. ارسال انواع بار برای تمام شهرهای ایران با کرایه ارزان انجام می شود. بیمه نامه معتبر قانون تجارت ایران همراه با بارنامه الکترونیکی و دولتی صادر می گردد. کارشناسان مجرب ما فرآیند باربری را در کمترین زمان با بهترین خدمات ارائه می دهند. ما با مجهزترین خودروها محموله شما را به صورت اختصاصی از تهران برای شهرستان ها با 608 انتقال می دهیم. هر روزه می توانید برای ارسال بار دربستی خود با کارشناسان تماس بگیرید.

باربری با خاور 608 با بارنامه دولتی

ارسال بار با 608 با بارنامه دولتی انجام می شود. در مسیر حمل لازم است بارنامه ارائه گردد تا تردد خودرو با مانع مواجه نگردد. در باربری بین شهری مجوزهای قانونی باید صادر گردد تا امر حمل با مشکل مواجه نگردد. ما با ارزان ترین کرایه بهترین خدمات را ارائه می دهیم. برای ثبت سفارش حمل بار به شهرستان با 608 با شماره های ما تماس بگیرید تا مشاوران شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

حمل انواع بار با 608

این نوع خاورها معمولا توانایی حمل هر نوع باری را دارند. نکته ای که باید به آن توجه شود وزن و ابعاد بار است که باید در حد ظرفیت آن باشد. ارسال بار با خاور 608 به تمامی شهرستان ها همانطور که می دانید میثم لواسان باربری بین شهری است و برای حمل بار به تمامی شهرستان ها، سرویس حمل بار دارد. برای حمل بار به تمامی شهرستان های شمالی، جنوبی، شرقی و غربی کشور با خاور، از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

ثبت سفارش خاور 608

برای ثبت سفارش خاور با مشاوران ما تماس بگیرید تا آنها شما را راهنمایی کنند و اطلاعات کامل راجع به خاور 608 به شما بدهند. رضایت مشتریان شرکت حمل و نقل میثم لواسان در این 50 سال اخیر نشان دهنده اعتبار این باربری است. ما املا تخصصی امر حمل را انجام می دهیم. می تواند ثبت سفارش باربری تهران شهرستان با 608 را از طریق واتساپ نیز اعلام کنید. کادر میثم لواسان در اولین فرصت ممکن برای دریافت اطلاعات با شما تماس می گیرند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
تماس سریع