حمل-بار-به-سلماس

حمل بار به سلماس

کمترین نرخ کرایه حمل بار به سلماس را از ما بخواهید. ارسال انواع بار به شهرستان سلماس در اسرع وقت توسط میثم لواسان انجام می شود.

ما با بیش از سی سال سابقه در صنعت حمل دارای تخصص و تجربه هستیم. کلیه کالاها را تحت پوشش بیمه ایران قرار می دهیم. مناسب ترین خودروهای حمل بار به سلماس برایتان فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری و حمل کالا و خدمات به سلماس با ما همراه شوید. برای آگاهی سریغ از نرخ باربری باید با کارشناسان تماس بگیرید.

حمل بار به سلماس از تهران

شهرستان سلماس ( شاپور پیشین ) یکی از شهرستان ‌های استان آذربایجان غربی ایران است که در قسمت شمالی این استان قرار دارد مرکز این شهرستان شهر سلماس است.

این شهرستان به دو بخش کوهسار و مرکزی تقسیم شده ‌است. مرکز بخش کوهسار شهر کتبان و مرکز بخش مرکزی شهر سلماس است.

خدمات باربری برای استان آذربایجان ممکن است به دو صورت ارائه می شود. باربری دربستی و خرده بار. در ادامه این دو روش را برای شما شرح می دهیم.

باربری به صورت دربستی برای سلماس

تمامی خدمات شرکت های حمل و نقل در تهران به صورت دربستی ارائه می شود. میثم لواسان کوچک ترین ماشینی که برای حمل کالا به سلماس در اختیار شما قرار خواهد داد نیسان تهران سلماس است که توانایی حمل بار تا ظرفیت 2 تن را دارد.

اگر بار شما برای ارسال به سلماس کم است برای آن که بتوانید باربری ارزان و مقرون به صرفه ای برای سلماس داشته باشید می توانید از روش خرده بار استفاده کنید.

 

ارزانترین-کرایه-کامیون-حمل-بار-به-سلماس

باربری به صورت خرده بار 

خرده بار اصطلاحی است که در آن بار شما کم است یا حجمی ندارد. به همین علت یک خودرو را پوشش نمی دهد و باید روباری یا کنارباری ارسال شود.

روش خرده بار بسیار ارزان است اما زمان بیشتری لازم است تا بار به مقصد برسد. برای کسب اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارزانترین کرایه کامیون حمل بار به سلماس

ما انواع کامیون باربری تهران سلماس را با کرایه مناسب برای شما فراهم می کنیم. مشخصات بار خود را اعلام کنید تا کارشناسان خودروی مناسب را انتخاب کنند.

برای استعلام هزینه باربری به سلماس می توانید با کارشناسان حمل میثم لواسان در ارتباط باشید. نرخ دقیق و قطعی را به شما اطلاع می دهند.

انواع خودرو حمل بار به سلماس

شما چه خودرویی برای حمل بار به سلماس نیاز دارید؟ ما بهترین آن را برای شما در سریع ترین زمان فراهم می کنیم.

نیسان – خاور – 911 – 808 – 608 – تک – جفت – کفی – لبه دار – ترانزیت و… . ما با ارزان ترین تعرفه بهترین ها را برای شما انجام می دهیم.

 • ارسال بار با کامیون
 • حمل بار با خاور
 • ارسال بار با نیسان
 • حمل بار بامسقف
 • ارسال بار با کفی
 • حمل بار با لبه دار
 • ارسال بار با تریلی

کرایه کامیون های باربری به سلماس

یکی از عواملی که در کرایه باربری موثر است انتخاب کامیون برای باربری است. کامیون ها از خاور تا تریلی هرکدام برای سلماس نرخ متفاوتی دارند.

شما عزیزان می توانید با گفتن حجم و وزن و نوع بار خود به ما کرایه باربری را از مشاوران ما دریافت کنید. به دلیل نوسانات قیمت ها باربری ها نرخ ثابتی در کرایه ندارند.

برای اطلاع از قیمت دقیق روزانه می توانید استعلام بگیرید. سایر خدمات میثم لواسان برای حمل بار به ارومیه و آذربایجان به شرح زیر است:

حمل انواع بار به سلماس

هر باری را از تهران برای سلماس انتقال می دهیم و خودرویی که با حجم و وزن بار تناسب دارد را برای شما مهیا می کنیم.

 • مواد شوینده
 • مواد پلاستیکی
 • چوب و پالت
 • آهن آلات و قوطی
 • لوله و دستگاه صنعتی
 • اثاثیه منزل و جهیزیه

شرکت حمل بار میثم لواسان کمترین نرخ کرایه را با ارائه کلیه خدمات ویژه داریم همچنین تخفیفات زیادی در نظر گرفته ایم. بار شما را تحت پوشش بیمه کامل قرار می دهیم و پشتیبانی 24 داریم.

نیسان تهران سلماس

برای انتقال محموله های 2 تنی از تهران برای سلماس می توان از نیسان استفاده کرد. این خودرو بسیار سریع است و ممنوعیت ترددی ندارد.

برای دریافت خدمات باربری ارزان تهران به ارومیه، سلماس و دیگر شهرستان ها با نیسان با کارشناسان در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

سبد خرید
تماس سریع