حمل-بار-به-باجگیران

حمل بار به باجگیران

برای حمل بار به باجگیران مرز شهرستان قوچان و حمل کالا به شهرستان خراسان رضوی و حمل اثاثیه منزل به مرز ایران ماشین حمل بار به  مشهد و باجگیران خود را از ما بگیرید.

همچنین اسباب کشی به باجگیران نقطه صفر مرزی شمال شرقی کشور را با باربری تهران به باجگیران میثم لواسان و تحت پوشش کامل بیمه ایران و با نازلترین نرخ و قیمت کرایه دریافت کنید.

حمل بار به باجگیران از تهران 

باجگیران شهری در بخش باجگیران شهرستان قوچان استان خراسان رضوی ایران است. این شهر نقطه صفر مرزی بین ایران و ترکمنستان قرار دارد.

باجگیران ۷۸ کیلومتری شمال شهر قوچان و دو کیلومتری جنوب مرز ایران و جمهوری ترکمنستان می باشد.

 اداره گمرگات ایران در زمانی که در دوره قاجار به بلژیکی ‌ها واگذار شده‌ بود برای گرفتن سهم دولت از کالاهایی که از مرز عشق ‌آباد خارج می ‌شد.
باج ‌گیرهایی را که اسب و تفنگ داشتند برای این کار استخدام کرد این افراد باج‌گیر ابتدا در روستای بردر ( در ۸ کیلومتری غرب باجگیران ) جای گرفتند.
بعداً که این گروه به محل کنونی شهر باجگیران انتقال یافتند نام آن‌ ها ( باجگیران ) نیز به محل جدید داده شد. محل گمرک نخست ساختمان حاتم بیک ، سپس کاروانسرای حاجی قربان و پس از آن به محل فعلی که با کمک آلمانی‌ ها ساخته شده ‌است منتقل شد.

باربری تهران به باجگیران میثم لواسان

یکی از تخصص های شرکت حمل و نقل میثم لواسان باربری به باجگیران از تهران است. شما مشتریان گرامی با تماس با باربری تهران به مرز باجگیران میثم لواسان نوع بار و وزن بار و حجم بار خود را به متصدیان و مشاوان ما در باربری تهران به باجگیران میثم لواسان اعلام نموده است.

تا کارشناسان ما مناسب ترین نوع کامیون حمل تهران به باجگیران را با نازلترین نرخ کرایه حمل از تهران به باجگیران به شما عزیزان ارایه دهند.

همین حالا تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید شرکت حمل و نقل میثم لواسان متخصص در باربری به باجگیران از تهران می باشید.

 

حمل-بار-به-باجگیران
حمل-بار-به-باجگیران

 

حمل بار به باجگیران با کرایه ارزان

حمل بار شما به صورت دربستی با ارزانترین نرخ باربری برای شما انجام می شود. حمل بار با پایین ترین نرخ باربری با ما انجام می شود کرایه باربری در روزهای مختلف به روز است.

شرکت میثم لواسان می تواند کمترین نرخ باربری را به شما ارائه دهد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق باربری با ما تماس بگیرید در سریع ترین زمان به شما اطلاعات کامل را می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع