حمل-بار-بین-شهری

حمل بار بین شهری

خدمات  باربری بین شهری  با بهترین کیفیت و کمترین تعرفه برای شما انجام می شود. حمل بار بین شهری تخصص ماست که بیش از 50 سال سابقه در این حوزه داریم.

ما با به کارگیری خودروهای مجهز و کادر مجرب امر باربری بین شهری را تسهیل و تسریع می بخشم. کلیه خدمات به بهترین نحو ممکن ارائه می شوند.

کلیه محموله شما بیمه می شود و اگر خسارتی وارد شد معادل ارزش مالی آن پرداخت می گردد. بارنامه نیز به صورت الکترونیکی صادر تا روند حمل بار بین شهری سرعت یابد.

برای آگاهی و دریافت اطلاعات بیشتر فقط کافی است با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند گردید. در ارسال بار بین شهری تخفیفات خوبی نیز داریم که در زمان ثبت سفارش به شما تعلق می گیرد.

حمل بار بین شهری از سرتاسر تهران

دفتر مرکزی میثم لواسان تهران است و کلیه خدمات باربری از تهران برای شهر های دیگر ارائه می گردد. ما از سرتاسر تهران برای همه نقاط ایران حمل بار ایمن را انجام می دهیم.

مجوزات قانونی صادر می گردد و کادری حرفه ای از صفرتا صد حمل را انجام می دهند. میثم لواسان در طول سال های فعالیتی خود بارهای زیادی را برای شهرستان های ایران صادر کرده که در ذیل اشاره می کنیم.

خدمات حمل بار بین شهری

در حمل بار بین شهری اقداماتی توسط میثم لواسان ارائه می شود تا روند باربری تکمیل شود. مثلا ضروری است بعد از ثبت سفارش، اعلام بار شود و مناسب ترین خودروی حمل برای محموله شما انتخاب شود.

سپس بارنامه و بیمه نامه معتبر صادر گردد تا در مسیر حمل خلل یا مانعی ایجاد نشود. از بارگیری تا تخلیه پشتیبان ها باید در دسترس باشند و فرآیند حمل بار بین شهری را به صاحبان با گزارش دهند.

هم چنین لازم است واحد مشاوره ایجاد شود تا صفرتا صد حمل را برای مشتریان شرح دهند. ما با بهترین و ارزان ترین خدمات باربری بین شهری شما را انجام می دهیم و تخفیفات خوبی را نیز در نظر داریم.

حمل بار بین شهری با بیمه نامه معتبر

یکی از وظایف مهم باربری ها این است که با یک شرکت بیمه قرارداد همکاری داشته باشند. در طول حمل خطرات زیادی وجود دارد که سلامت بار را به خطر می اندازد.

مثلا تصادف، وازگون شدن خودرو، آتش سوزی، سیل و زلزله که منجر به ورود خسارت به بار می شوند. لازم است کلیه بار بیمه شود تا در صورت ورود خسارت قیمت آن پرداخته شود.

ما با بهترین و معتبرترین شرکت بیمه همکاری می کنیم و محموله شما را از تهران به شهرستان انتقال می دهیم. هم اکنون برای ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

حمل بار بین شهری با بارنامه دولتی

شرکت حمل و نقل میثم لواسان با بارنامه دولتی محموله شما را از تهران به شهرستان انتقال می دهد. باربری بین شهری در سریع ترین زمان با مجوز های کامل انجام می شود. 

بارنامه دولتی طبق قوانین جدید به صورت الکترونیکی صادر می شود. این امر موجب می شود روند ارسال بار بین شهری با سرعت بیشتری انجام شود.

حمل بین شهری اثاثیه منزل 

ما در باربری بین شهری اثاثیه منزل را نیز از تهران به شهرستان انتقال می دهیم. حمل اثاثیه منزل با بیمه نامه کامل قانون تجارت ایران از تهران است.

کرایه حمل اثاثیه بین شهری طبق تعرفه باربری محاسبه می گردد و تخفیفات خوبی را نیز ارائه می دهیم. برای ثبت سفارش همین حالا با ما تماس بگیرید.

حمل با بین شهری به صورت دربستی 

ارسال بار بین شهری به صورت دربستی روش ایمن و سریعی است. به این صورت که محموله شما با یک خودروی اختصاصی از تهران به شهرستان منتقل می شود.

ماشین حمل بار بین شهری در سریع ترین زمان محموله را از مبدا به مقصد منتقل می کند. باربری بین شهری با کمترین تعرفه را از میثم لواسان بخواهید که با عالی ترین کیفیت برای شما انجام می دهد.

حمل بار بین شهری با انواع کامیون

خودروهای باربری شهری بسیار متنوع هستند. هر خودرویی برای ارسال باری طراحی شده و متناسب با حجم و وزن بار برای شما انتخاب می کنیم.

ما به همه خودروهای باربری دسترسی داریم و در کمترین زمان در اختیار شما قرار می دهیم. هر باری در هر جای تهران دارید و به هر جای ایران می خواهید بفرستید ما خدمات باربری را ارائه می دهیم.

حمل بار بین شهری با نیسان

یکی از ماشین های ارسال بار بین شهری نیسان است که ظرفیت جابه جایی تا 2 تن را دارد. نیسان بسیار سریع است و منع ترددی ندارد به همین دلیل در کمترین زمان محموله را در بین شهرها انتقال می دهد.

برای دریافت خدمات باربری بین شهری با میثم لواسان تماس بگیرید. ارسال بار با بهترین کیفیت خدماتی در اسرع وقت انجام می شود.

حمل بار بین شهری با خاور

برای ارسال انواع بار 4 تنی از تهران به شهرستان می توان از خاور استفاده کرد. خاور انواع مختلفی دارد که پرکاربردترین آن مسقف است.

برای حمل اثاثیه منزل بین شهری مسقف به کار گرفته می شود. مجهزترین خاورهای باربری با ارزان ترین تعرفه برای شما فراهم می شود.

خدمات باربری بین شهری با خاور با کیفیت عالی در سریع ترین زمان ممکن توسط کارشناسان مجرب ارائه می گردد.

حمل بار بین شهری با تریلی

هر نوع باری که 15 تا 24 تن وزن دارد را می توان با انواع تریلی از تهران برای شهرستان ها ارسال کرد. انواع تریلی مناسب برای حمل بارهای مخصوص است.

مثلا لبه دار برای انتقال محموله های بسته شده، ترانزیت برای بارهای مهم و حساس و کفی ارسال محموله هایی که ارتفاع غیراستاندارد دارند.

برای دریافت خدمات باربری تهران شهرستان با تریلی فقط کافی است تماس بگیرید یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع