حمل-تخصصی-سازه-های-فلزی

حمل تخصصی سازه های فلزی

برای حمل تخصصی سازه های فلزی با شرکت حمل و نقل میثم لواسان تماس بگیرید حمل تخصصی سازه های فلزی برای تمام پروژه های ساختمانی و صنعتی پل و راه سازی را به میثم لواسان بسپارید.

میثم لواسان متخصص در حمل سازه های مختلف است است سازه های فلزی ( سازه فولادی ) نوعی سازه است که مصالح اصلی آن که برای تحمل بارها و انتقال آن‌ ها به کار می‌رود از فولاد است برای حمل انواع سازه های فلزی و فولادی با شرکت حمل و نقل میثم لواسان در ارتباط باشید.

اتصالات به کار رفته در این نوع سازه‌ ها از نوع جوشی، پرچی یا پیچ می‌ باشد و بسته به نوع اتصالات، قطعات طرح شده و کنترل ‌های مربوطه بر روی آن‌ ها انجام می شود.

در حال حاضر آهن آلات از مهم‌ترین مصالح برای ساخت ساختمان و سایر سازه ‌های ثابت است. کامیون، تریلی و کمرشکن های مورد نیاز برای حمل انواع سازه های فلزی را برایتان فراهم کرده ایم.

انواع ماشین های حمل سازه های فلزی را با کمترین نرخ کرایه و سریع ترین زمان از میثم لواسان بخواهید.

حمل تخصصی سازه های فلزی از تهران

تهران داری چندین کارگاه برای طراحی و ساخت انواع سازه های فلزی است. ما برای ارسال سازه های فلزی از تهران به تمامی نقاط تهران و شهرستان ها خدمات ویژه ای را در نظر گرفته ایم، تنها کافیست با ما همراه شوید.

کامیون حمل سازه های فلزی به صورت تریلی حمل تخصصی سازه فلزی کمرشکن تخصصی حمل سازه های فلزی رزرو کامیون را تنها با یک تماس انجام دهید.

نکات ضروری برای حمل سازه های فلزی

نحوه بارگیری قطعات سازه فلزی ساختمانی توسط لیفتراک و نوع چیدمان آن بر روی تریلی بسیار مهم می باشد.

درباره بارگیری سازه های فلزی باید دو مسئله مد نظر گرفته شود مهار سازه های فلزی حمل شده یکی از مهمترین مسئله در پروژه های ساختمانی و صنعتی و همچنین جاده ای و راه سازی که در آن از سازه های فلزی استفاده میشود، جا به جایی سازه های فلزی ساخته شده در کارگاه تا محل نصب آنها است.

جابه جایی سازه های فلزی با میثم لواسان آسان است گاهی کیلومتر ها بین کارگاه تا محل نصب سازه های فلزی فاصله است.

بنابراین سازه ها باید به گونه ای در تریلی یا کمرشکن چیده شوند که قابل مهار باشند و مهمتر این که در طی فرایند حمل و نقل به آنها آسیبی وارد نشود.

با خیال آسوده صفر تاصد حمل سازه های فلزی را به متخصص آن بسپارید سفارش آنلاین کامیون حمل سازه های فلزی آسان ترین و سریع ترین راه برای ارسال بار  است.

حفظ ایمنی حمل و نقل جاده ای در باربری

علاوه بر قوانین و مقررات جاده ای که باری حمل بار وضع شده است باید توجه داشته باشید. که درصورت عدم رعایت نکات ایمنی در حمل سازه های فلزی ممکن است در حین جابه جایی در جاده ها بار از مهار خارج شده و روی زمین بریزد.

این وظیفه شما است که برای حمل سازه های فلزی ارسالی نکات ایمنی را رعایت کنید و حتما بار ارسالی را تحت پوشش بیمه قرار دهید.

میثم لواسان خدمات باربری خود را تحت پوشش بیمه ایران قرار می دهد تا دیگر نگران ایمنی آن نباشید همچنین به شما پیشنهاد می کنم به مطالب زیر گریزی داشته باشید.

استعلام کرایه حمل سازه فلزی

برای حمل و باربری انواع سازه فلزی بر اساس نوع و حجم و ابعاد سازه باید می بایست از تریلی متناسب با آن استفاده کنیم.

معمولا سازه های بزرگ سازه های ترافیکی می شود که برای حمل آن از تریلی و کمرشکن باید استفاده کنیم.

اگر محموله شما ترافیکی شود باید از مجوز و بارنامه ترافیکی استفاده کنید بر همین اساس قیمت و کرایه حمل سازه به تمام شهرستان ها مشخص می شود.

سبد خرید
تماس سریع