خاور تهران بندرعباس

خاور تهران بندرعباس و باربری با انواع ماشین باربری تا ظرفیت 3 الی 4 تن از تهران برای بندرعباس را به میثم لواسان بسپارید. میثم لواسان بیش از سی سال است که در زمینه حمل و باربری شهری و بین شهری فعالیت دارد.

 

با دسترسی به سامانه حمل و نقل اسنپ بار می تواند خاور تهران بندرعباس را با پایین ترین تعرفه باربری به شما عزیزان ارائه دهد. ناوگان باربری تهران میثم لواسان شامل تمامی انواع خاورها می شود.

 

 • روباز حمل بار به بندرعباس
 • 808 حمل بار به بندرعباس از تهران
 • 608 حمل بار به بندرعباس
 • خاور مبلی حمل بار به بندرعباس

 

انواع خاورهای باری را برای ارسال بار از تهران به شهرستان ها در اختیارتان قرار خواهیم داد. ما برای شما تخفیفات خوبی را نیز در نظر داریم که هزینه باربری شما را کاهش می دهد.

 

باربری معتبر خاور تهران بندرعباس

برای باربری با خاور از تهران، انواع خاور را از سامانه حمل و نقل میثم لواسان بخواهید. ما با کم ترین تعرفه در سریعترین زمان اقدام به ارسال انواع بار از تهران برای بندرعباس می کنیم.

 

هر روزه می توانید از خدمات ما برای ارسال انواع بار با خاور بهره ببرید. میثم لواسان با بیش از 40 سال سابقه بهترین خدمات باربری را برای شما در نظر دارد.

 

ارسال بار ارزان با خاور تهران بندرعباس 

ارزان ترین نرخ کرایه را با بهترین کیفیت برای باربری از تهران به بندرعباس در اختیارتان قرار خواهیم داد. ما طبق تعرفه اتحادیه هزینه حمل بار به بندرعباس را مشخص می کنیم.

 

در کم ترین زمان اقدام به ارسال انواع بار با مجهزترین خودرو باربری می کنیم. برای دریافت خدمات فقط کافی است با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

خاور مبلی باربری تهران بندرعباس 

خاور مبلی یا سایر کامیونت هایی که دارای سقف می باشند چه به صورت فلزی و چه به صورت چادری می باشند.

 

فضای بارگیری آنها دارای سقف می باشد و به خاور مسقف هم معروف هستند. خاور ارزان حمل مبل را در سریع ترین زمان ممکن برای باربری تهران به بندرعباس در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 

خاور مبلی نام دیگر همان خاور مسقف می باشند و چون برای حمل مبلمان هم از آن استفاده می شود، به مبلی هم از آن نام می برند.

 

بار مبل به دلیل فضای وسیعی که اشغال می کند نیازمند فضای بارگیری وسیع می باشد، که این نوع از کامیونت آن را تامین می کند.

 

خاور مسقف باربری به بندرعباس 

خاور مسقف یکی از انواع خاورها است و دارای مشخصات زیر است. برای دریافت خدمات خاور مسقف تهران بندرعباس با ما در تماس باشید:

 

 • طول: 4/5 متر
 • عرض: 2 متر
 • ارتفاع: از 2/5 تا 2/7
 • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 3 تن

 

بیشتر این کامیونت ها بیشتر برای مواقعی که بار حساس می باشد و یا هوا بارانی است و باران می بارد و بارندگی شدید در حال باریدن است و یا همچنین از لحاظ حجم بار داخل کامیونت مسقف جا می شود به کار می آیند.

 

خاور مسقف حمل اثاثیه منزل با قیمت مناسب  را برای حمل و جابه جایی و باربری انواع لوازم منزل و جهیزیه و اسباب کشی از تهران به بندرعباس را از میثم لواسان بخواهید.

 

حمل بار ارزان با خاور تهران بندرعباس

حمل بار با خاور از تهران برای بندرعباس تخصص میثم لواسان است. خاورها از پرکاربردترین ماشین ها باربری هستند و به خصوص برای ارسال بار و حمل بار برای بندرعباس، خاورها ماشین های باربری مناسبی هستند.

 

برای آنکه بتوانید در سریع ترین زمان ممکن خاور حمل بار به بندرعباس مورد نیاز خود را رزرو کنید، با میثم لواسان تماس بگیرید. میثم لواسان تحولی است نوین در ارائه خدمات حمل و ونق و باربری شهری و بین شهری.

 

حمل انواع بار با خاور تهران بندرعباس

خاورها را برای حمل انواع بار با تناژ 3 الی 4 تن مناسب اند پس تفاوتی ندارد بار شما چیست. آهن آلات، لوازم و مصالح ساختمانی، لوازم منزل و لوازم کارگاهی، دستگاه از نمونه بارهایی هستند که میثم لوسان آنها را با خاور به شهرستان ها و از جمله بندرعباس ارسال کرده است.

 

 • حمل بار به ارومیه با خاور
 • باربری تهران به بیرجند با خاور
 • باربری تهران به عباس آباد با خاور
 • حمل بار به دزفول با خاور
 • باربری ارزان تهران به اصفهان با خاور

 

حمل بار با خاور 808 تهران بندرعباس

یکی از انواع پرکاربرد خاور، 808 است که برای ارسال انواع بار توسط باربری ها به کار گرفته می شود. مشخصات خاور 808 به شرح زیر است:

 

 • طول: 4 متر
 • عرض: 2 متر
 • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 4 تن

 

توانایی حمل بار و کالا تا 4 تن را دارند که از می توانند از انواع شرکت های کامیونت سازی باشند که نام آشناترین آنها در تهران بنز هشتصد و هشت می باشد.

 

حمل بار با خاور 608 تهران بندرعباس

608 نوعی از خاور است که مناسب حمل انواع بار شهری و بین شهری است. مشخصات خاور 608 به شرح زیر است:

 

 • طول بارگیر: 4 متر
 • عرض بارگیر: 2 متر
 • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 3 تن

 

توانایی حمل بار تا 3 تن را دارند که از می توانند از انواع شرکت های کامیونت سازی باشند همانند ایسوزو و هیوندای و جک.

 

خاور تهران بندرعباس با بیمه و بارنامه معتبر 

بیمه نامه و بارنامه از مهم ترین سندهای باربری هستند که مشخص می کنند. بار شما توسط یک باربری معتبر حمل شده است یا خیر.

 

برای اطمینان خاطر شما صاحبین بار عزیز، کلیه خدمات باربری برای بندرعباس و حمل بار به بندرعباس با انواع خاور در شرکت حمل و نقل میثم لواسان با بارنامه و بیمه نامه به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

 

بیمه باربری میثم لواسان برای انواع خاورها تحت پوشش بیمه معتبر و نام آشنا بیمه ایران است. خاور تهران بندرعباس را از ما بخواهید که در سریع ترین زمان برای شما فراهم می کنیم.

 

باربری دربستی با خاور تهران بندرعباس

ارسال انواع بار از تهران به بندرعباس را با خدمات تخصصی میثم لواسان تجربه کنید. ما در کم ترین زمان بهترین خدمات را برای شما ارائه می دهیم.

 

بیمه نامه معتبر صادر می کنیم و برای تردد مجاز خاور تهران بندرعباس بارنامه ارائه می گردد. با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان اقدامات لازم را انجام دهند.

سبد خرید
تماس سریع