کرایه-کامیون-بین-شهری

کرایه کامیون بین شهری

انواع کامیون با ارزان ترین نرخ کرایه حمل بار در اسرع وقت برای شما فراهم می شود. خدمات باربری میثم لواسان سطح کیفی بالایی دارد و به صحیح ترین شکل انجام می گردد.

کرایه کامیون بین شهری با توجه به علل مختلفی محاسبه می گردد که در ادامه مقاله به آن می پردازیم. ما برای حمل بار با کامیون بین شهری بیمه نامه کامل قانون تجارت ایران را صادر می کنیم.

همچنین برای تسریع فرآیند حمل کلیه مجوزات لازم از قبیل بارنامه دولتی یا بیجک را ارائه می دهیم. کادر کارشناسی حمل بار میثم لواسان همه روزه برای خدمت رسانی به شما عزیزان آمادگی دارد.

می توانید از مشاوره تخصصی ما برای حمل بار بین شهری به صورت رایگان برخوردار شوید.

کرایه کامیون بین شهری از تهران 

از سوالات پر تکرار صاحبان بار کرایه کامیون بین شهری است. برای آگاهی از نرخ کرایه باربری بین شهری باید به مرجع آن در باربری ها مراجعه کنید.

کارشناسان با توجه به بار و خودروی حمل علل دیگر را مورد بررسی قرار داده و تعرفه حمل بار با کامیون بین شهری را برای شما محاسبه می کنند.

کامیون ها انواع مختلفی دارند و ظرفیت آن ها نیز برای حمل وزن خاصی در نظر گرفته می شود. مثلا 911 توانایی حمل بار تا 5 تن را دارد اما انواع تریلی از 15 تا 24 تن را می تواند جابه جا کند.

برای استعلام کرایه کامیون بین شهری از تهران با کارشناسان میثم لواسان در تماس باشید.

علل موثر در نرخ کرایه کامیون بین شهری

عوامل متعددی در کرایه ماشین بین شهری تاثیر گذار هستند که در ذیل به اختصار به آن ها اشاره می کنیم. در ابتدا لازم است مشخصات بار از قبیل وزن و حجم را به باربری اطلاع دهید.

نوع خودرویی که برای حمل بار لازم دارید را نیز اعلام کنید برای انتخاب ماشین حمل می توانید از کارشناسان ما نیز مشاوره دریافت کنید.

مواردی مانند کمیسیون باربری، حق بیمه، میزان سوخت، طول مسافت که در تعرفه باربری تاثیر مستقیم دارد. ما ارزان ترین کرایه کامیون بین شهری را برای شما در نظر داریم.

انواع کامیون بین شهری

کامیون های بین شهری دارای تنوع بسیار زیادی هستند که هر یک مناسب حمل انواع بار از تهران برای شهرستان است. کامیون ها ظرفیت های مختلفی دارند و نوع خاصی از بار را می توانند جابه جا کنند.

در انتخاب خودروی باربری باید دقت کرد زیرا بار دارای ارزش پولی است و لازم است در برابر حوادث از آن محافظت کرد. اگر اطلاعات زیادی ندارید می توانید از کارشناسان ما درخواست مشاوره کنید.

در ادامه به شرح انواع خودروهای حمل می پردازیم تا اطلاعات نسبی برای انتخاب خودروی باربری مناسب داشته باشید.

کفی بین شهری

کفی از انواع تریلی است که می تواند تا 23 تن بار سنگین را انتقال دهد. کف این خودرو از جنس چوب یا فلز است و دیواره ندارد. کفی برای ارسال بارهایی که ارتفاع غیر استاندارد دارند بسیار مناسب است.

هزینه باربری از تهران به شهرستان با کفی مطابق با وزنی است که باید حمل کند. مجوزهای قانونی نیز در باربری با کامیون کفی بین شهری صار می گردد.

لبه دار بین شهری

بغلدار یا همان تریلی لبه دار دارای دو دیواره است که برخی از آن ها بغل بازشو هستند. لبه دار نیز می تواند تا 23 تن محموله را جابه جا کند.

از ماشین لبه دار برای انتقال بارهای بسته بندی شده استفاده می شود. این نوع کامیون در باربری شهری و بین شهری نیز به کار گرفته می شود.

ترانزیت بین شهری

خودروی ترانزیت چادری مخصوص محموله های مهم و حساس است. این ماشین باربری مسقف چادری است و برای باربری بین المللی نیز مناسب است.

ترانزیت ظرفیت باربری از 15 تا 24 تن را دارد و طراحی شده برای حمل بارهای سنگین است. برای ثبت سفارش این کامیون بین شهری با شماره های ما تماس بگیرید.

تعرفه کامیون از تهران برای شهرستان ها

ما از تهران برای شهرستان ها خدمات باربری با کامیون را ارائه می دهیم. نرخ باربری با کامیون بین شهری ثبات ندارد و باید به روز استعلام قیمت شود.

کارشناسان میثم لواسان تخصص کافی را در این زمینه دارند و می توانند هروزه به شما مشاوره رایگان ارائه دهند. برای آگاهی از شرایط و نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری با کامیون در ادامه با ما همراه باشید.

کرایه کامیون بین شهری تهران مشهد 

برای آگاهی از تعرفه باربری با کامیون باید در ابتدا مشخص شود چند تن بار با چه حجمی انتقال داده می شود. کرایه ماشین بین شهری بر اساس وزن بار تعیین می گردد.

البته علل دیگری نیز در این محاسبه دخالت دارند که می توانید برای اطلاعات بیشتر به مقاله زیر مراجعه کنید.

کرایه کامیون بین شهری تهران کیش

انواع کامیون برای حمل به کیش مورد استفاده قرار داده می شود. هر کامیون ظرفیت حمل بار تا تناژ مخصوصی را دارد و برای حمل نوع خاصی از بار طراحی شده اند.

کرایه کامیون بین شهری تهران کیش نرخ ثابتی ندارد و دائما در حال تغییر است. باید چند ساعت قبل برای آگاهی از نرخ باربری تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید.

کرایه کامیون بین شهری تهران قشم

در ابتدا باید مشخص شود بارتان چه وزنی دارد تا بتوان نوع خودرو را برای باربری انتخاب کرد. مثلا اگر بار شما 4 تن دارد خاور مناسب است اما اگر 15 تن دارد بنا بر شرایط جفت یا تریلی باید بکار گرفته شود.

برای آگاهی از شرایط محاسبه کرایه کامیون بین شهری تهران قشم به مقاله حمل بار به قشم مراجعه کنید.

کرایه کامیون بین شهری تهران شیراز

برای حمل بارهای که 4 تا 24 تن وزن دارند نوع خاصی از کامیون بکار گرفته می شود مثلا برای حمل بار 4 تن خاور، 5 تن 911، 10 تن تک و 15 تن جفت استفاده می شود.

15 تن به بالا انواع تریلی کاربرد دارد که مناسب با بار انتخاب می شوند. در میثم لواسان حمل بار به شیراز کرایه کامیون ارزان تر از همه جاست.

کرایه کامیون بین شهری تهران کرمان

بعد مسافت از تهران تا کرمان در نرخ باربری و کرایه کامیون تاثیر گذار است. برای آگاهی از کرایه کامیون حمل بار به کرمان باید وزن و حجم بار خود را به کادر کارشناسان اعلام کنید.

نمی توان نرخ ثابتی اعلام کرد زیرا قیمت ها دائما در حال تغییر هستند.

کرایه کامیون بین شهری بر چه اساس تعیین می شود؟

برای محاسبه کرایه کامیون بین شهری وزن بار و حجم آن، نوع خودروی حمل بار، کمیسیون باربری، حق بیمه، هزینه بارنامه دولتی، نرخ ارز و... مورد بررسی قرار می گیرند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع