صدور-بارنامه-دولتی-و-بیمه-نامه

صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه

صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه را از باربری معتبر و با سابقه در تهران بخواهید. خوب است بدانید که برای حمل و به طور کلی جابه جایی بار از نقطه ای به نقطه دیگر لازم است. مجوزهای مربوط به آن را دریافت کنید، صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه از ضروریات باربری شهری و بین شهری است.

فرقی نمی کند بار شما در حد یک نیسان است یا یک ترانزیت به هر حال باید مطمئن باشید بار شما سالم به مقصد می رسد به همین منظور باید بار خود را تحت پوش بیمه قرار دهید.

دریافت بیمه نامه و بارنامه فرآیند پیچیده ای دارد به همین منظور به شما پیشنهاد می کنیم، باربری خود را به یک شرکت حمل و نقل معتبر در تهران واگذار کنید تا صفر تا صد خدمات حمل و نقل را به شما ارائه دهد.

صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر

بیمه نامه باربری پوششی است که به موجب آن بیمه گر متعهد می شود که در مقابل دریافت حق بیمه از بیمه گزار چنانچه در حین انجام امور باربری خسارتی به بار وارد شود، هزینه های وارد شده به بار را تمام و کمال پرداخت کند.

بیمه باربری سطوح مختلفی دارد که برای آشنایی با آن به شما پشنهاد می کنیم به مقاله مربوط به همه چیز درمورد بیمه باربری مراجعه کرده و آن را مطالعه کنید.

خدمات بیمه باربری در شرکت حمل و نقل میثم لواسان به صورت حداکثری و مطابق با قانون تجارت است. بیمه حداکثری خیال شما را از سالم و سلامت رسیدن بار به مقصد راحت می کند.

بارنامه سندی است که از طرف شرکت حمل و نقل برای بار ارسالی به شهرستان ها صادر می شود. در این سند کلیه اطلاعات راننده و ناوگان و بار درج می شود.

تمام اطلاعات درج شده در بارنامه تنها از طریق یک شماره (کدرهگیری) قابل استعلام است. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و گرینه استعلام کارت هوشمند، کلیه اطالاعات لازم را کسب کنند.

فرآیند صدور بارنامه و بیمه نامه به چه صورت است؟

فرایند صدور بارنامه و بیمه نامه تماما از طریق باربری و شرکت های حمل و نقل انجام پذیر است. اطلاعاتی که در بارنامه درج می شود بر اساس اطلاعاتی است که صاحبین بار و یا فرستنده و یا گیرنده در اختیار باربری ها قرار میدهند است.

اطلاعاتی که برای صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر باید در اختیار مسئول ثبت قرار دهید به شرح زیر است:

  • نام و کد ملی فرستنده و گیرنده
  • آدرس دقیق محل بارگیری و تخلیه
  • ارزش مالی بار

هزینه صدور بارنامه و بیمه نامه

هزینه های مربوط به صدور بارنامه حمل بار و بیمه نامه یک هزینه ثابت نیست و با در نظر گرفتن عوامل مختلف محاسبه می شود.

روز به روز قیمت ها در بازار روند افزایشی دارد و بر هزینه بارنامه نیز تاثیر می گذارد. اما چیزی که مشخص است این است که وزارت راهداری در صدی که طبق قانون مشخص شده را اعلام می کند.

در صورت رویت هر گونه تخلف می توانید مراتب را به مراجع ذی صلاح اطلاع دهید. پس از بررسی های لازم مبلغ مشخص می گردد.

بیمه نامه نیز طبق قوانین مربوطه مشخص می شود و بین صاحب بار و شرکت بیمه توافق شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان تماس بگیرید.

استعلام هزینه بیمه باربری

هزینه های مربوط به بیمه باربری بر اساس ارزش مالی بار ارسالی محاسبه می شود. در شرکت حمل و نقل میثم لواسان چون بیمه باربری طرف قرارداد ما بیمه ایران است.

هزینه های مربوط به بیمه باربری، مستقیما از بیمه ایران استعلام گرفته می شود. کارشناسان میثم لواسان مبلغ آن را مشخص و به شما اطلاع می دهند.

ما کلیه خدمات باربری تهران شهرستان را با بارنامه اصلی و بیمه نامه معتبر ارائه می دهیم. فقط کافی است سفارش خود را ثبت کنید تا اقدامات لازم انجام شود.

سبد خرید
تماس سریع