صدور-بارنامه-دولتی-و-بیمه-نامه

صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه

صنعت باربری مانند صنایع دیگر قوانینی دارد که باید اجرا شود. وزارت راهداری در حمل بار بین شهری مقرراتی وضع کرده که شرکت های باربری ملزم به انجام آن هستند. مثلا برای تردد کامیون باربری در مسیر حمل از تهران برای شهرستان باید مجوز عبور و مرور صادر گردد. در این مقاله به طور کامل به موضوع صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه می پردازیم.


صدور بارنامه دولتی باربری تهران به شهرستان

بارنامه سندی است دولتی که اطلاعات کامل بار در آن درج شده است. این سند قانونی، سند مالکیتی صاحب بار است که با کدرهگیری درج شده می تواند از جریان باربری تهران به شهرستان خود مطلع شود. صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه الزامی است و تخلف از آن در مراجع مربوطه قابل پیگرد می باشد. کارشناسان راسا اقدام به صدور بارنامه دولتی به صورت الکترونیکی می کنند تا فرآیند حمل هر چه سریع تر انجام شود.

فرآیند صدور بارنامه دولتی

در ابتدا لازم است که شما با کارشناسان حمل بار تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام نمایید. نوع بار و کالا باید دقیق مشخص شود تا خودروی حمل قابل انتخاب گردد. مشخصات کامل صاحب بار از قبیل نام، نام خانوادگی و کد ملی در بارنامه درج می گردد. هم چنین لازم است مشخصات راننده نیز پس از شناسایی کامل در بارنامه نوشته شود. به این صورت است که کادر مربوطه اقدام به صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه می کنند و پروسه حمل بار را آغاز می کنند.

هزینه صدور بارنامه دولتی

از تهران به شهرستان هزینه دارد که باید با بررسی علل مختلف به طور دقیق آن را محاسبه کرد. یکی از این عوامل هزینه ای است که باید بابت صدور بارنامه دولتی پرداخت گردد. هزینه بارنامه دولتی توسط وزارت راهداری مشخص و دریافت می گردد. عوامل دیگری نیز بر نرخ باربری تاثیر دارد که در مقاله نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری به آن ها اشاره کرده ایم.


صدور بیمه نامه الکترونیکی

باربری مکلف هستند کل بار را تحت پوشش قرار دهند تا اگر در طول مسیر خساراتی به بار وارد شد به راحتی بتوان برای جبران آن اقدام کرد. بیمه نوعی تضمین سلامت بار است که ارزش مالی بار را حفظ می کند. خدمات بیمه ای از ارکان مهم یک باربری است که باید مورد توجه خاص قرار بگیرد. در خصوص هزینه بیمه باربری در ادامه توضیحاتی ارائه می گردد.

هزینه بیمه باربری تهران شهرستان

با توجه به ارزش بار و کالای شما حق بیمه متفاوت است. به این معنا که ابتدا باید ارزش مالی بار شما مشخص شود تا بتوان درصد بیمه را مشخص و از صاحب بار دریافت کرد. هزینه بیمه باربری بر کرایه افزوده می شود و در نهایت به شما اعلام می گردد. ما پیشنهاد می کنیم حتما بار را تحت پوشش کامل بیمه قرار دهید و از خطرات مصون دارید.

فرآیند صدور بیمه نامه باربری تهران شهرستان

شما سفارش خود را ثبت می کنید و ارزش مالی آن را مشخص می کنید تا کارشناسان محاسبه کرده و حق بیمه را اعلام کنند. هر چه ارزش بار شما بیشتر باشد هزینه بیمه باربری نیز بیشتر خواهد بود. باربری پس از دریافت سفارش از طریق شرکت بیمه اقدام به صدور بیمه نامه می کنند.


خدمات باربری میثم لواسان

میثم لواسان یک باربری معتبر در تهران برای شهرستان است که با کیفیت ترین خدمات را برای شما در نظر دارد. ما صفر تا صد باربری تهران شهرستان را با صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه تضمین می کنیم و ارسال سریع و آسان داریم. شما هر روزه می توانید برای دریافت اطلاعات با ما در تماس باشید.

صدور بارنامه نیسان باربری تهران شهرستان

ما انواع خودروهای باربری را در دسترس داریم و با امکانات کامل در اختیار شما قرار می دهیم. بارنامه باربری با نیسان روند حمل بار را تسهیل می بخشد و موانع باربری را مرتفع می کند. صدور بارنامه نیسان در سریع ترین زمان توسط کادر مجرب میثم لواسان ارائه می گردد.

صدور بارنامه کامیون باربری تهران به شهرستان

کامیون های باربری در حمل بین شهری باید بارنامه دولتی داشته باشند. در غیر این صورت خودرو متوقف می شود و پروسه باربری را با مشکلات زیاد مواجه می گردد. بارنامه باربری با کامیون به صورت دولتی و الکترونیکی صادر می شود و ارزش مالی بار شما را محفوظ می دارد.

صدور بارنامه تریلی باربری تهران به شهرستان

تریلی انواع مختبفی دارد که هر کدام برای تردد مجاز تهران شهرستان باید بارنامه دولتی داشته باشند. در بارنامه اطلاعات کاملی در خصوص بار ارسالی و صاحب بار درج می شود. ما برای تسریع در روند حمل بارنامه دولتی را به صورت الکترونیکی صادر می کنیم.


برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص صدور بارنامه باربری دولتی و بیمه نامه معتبر میثم لواسان فقط کافی است با شماره های ما تماس بگیرید و درخواست مشاوره رایگان نمایید.

02133864006


سبد خرید
تماس سریع