3 روش برای حمل ماشین آلات سنگین

3 روش برای حمل ماشین آلات سنگین در این مقاله شرح داده می شود. ماشین آلات سنگین بخش حیاتی در حوزه صنایع هستند. بدون آن ها، توسعه برخی بخش ها و خدمات مانند امروز نخواهد بود. با این حال، حمل و نقل ماشین آلات سنگین در مقایسه با ماشین آلات عمومی یا مختصر تفاوت هایی روبرو است.

 

در این مقاله به شرح 3 روش برای حمل ماشین آلات سنگین و مورد استفاده هم چنین اهمیت انتخاب صحیح هنگام باربری با ماشین آلات صنعتی می پردازیم.

 

ماشین آلات سنگین

ماشین آلات صنعتی بخش قابل توجهی از صنعت حمل بار را تشکیل می دهد. در هر حوزه با روشی جامع و تخصصی همراه است تا اطمینان حاصل شود که تجهیزات سنگین از یک مقصد به مقصد دیگر حمل می شود.

 

روش های باربری تهران به شهرستان که برای خدمات حمل و نقل استفاده می شود می تواند متفاوت باشد و معمولاً بر اساس بار و اندازه آن، ماشین آلات حمل و نقل انتخاب می شوند. در ادامه 3 روش برای حمل ماشین آلات سنگین را به اختصار شرح می دهیم.

 

Lift On / Lift Off 

روشی برای حمل و نقل ماشین آلات است که شامل استفاده از جرثقیل برای جابه جایی ماشین آلات سنگین بر روی وسایل نقلیه حمل است. این روش روشی نسبتاً ساده است که برای جابجایی تجهیزات سنگین به خصوص در مقایسه با روش های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای یافتن جرثقیل مناسب برای جابجایی بار شما لازم است تیمی مجرب و حرفه ای برای ارائه این نوع درخواست، دست به کار شوند. شرکت ها مجبور به پرداخت هزینه قابل توجهی برای این خدمات باشند. خصوصا در مقایسه با زمانی که محموله شما خود به خود قادر به جابجایی می باشد.

 

Roll-On / Roll-Off 

ساده ترین و سریع ترین راه برای بارگیری و حمل ماشین آلات و تجهیزات است مشروط به اینکه محموله قابلیت رول شدن را دارد. ماشین‌آلات سنگینی که قابلیت رول شدن را دارند را می‌توان به راحتی با انواع وسایل حمل‌و نقل اعم از کامیون، کشتی یا کانتینر منتقل کرد.
توانایی انجام این کار نه تنها در زمان شما در فرآیند بارگیری صرفه جویی می کند، بلکه هزینه های مورد نیاز برای تامین نیروی کار را نیز کاهش می دهد تا به شما در روش های بارگیری پیچیده تر کمک کند.

حمل و نقل کانتینری

حمل و نقل کانتینری رایج ترین روش حمل و نقل است و امکان بارگیری و تخلیه آسان ماشین آلات و تجهیزات را فراهم می کند.
ظرف استاندارد مورد استفاده برای این فرآیند یا بیست یا چهل فوت است، به این معنی که اگرچه این روش رایج ترین است، اگر ماشین آلات سنگین شما بزرگتر از آن ابعاد باشد، ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید.
اگر از حمل و نقل کانتینری به عنوان روش حمل و نقل خود استفاده می کنید، به دلیل اندازه محدود کانتینرها، ممکن است لازم باشد محموله خود را جدا کنید تا در کانتینرها قرار گیرد.
انجام این کار مستلزم کار و زمان زیادی است، بنابراین حمل ماشین آلات سنگین در این روش همیشه مفیدترین نیست.

مسافت

مسیر حمل و نقل شما دروازه ای است برای پاسخگویی به تمام نیازهای حمل و نقل شما، این می تواند هر چیزی از قیمت، سرعت تحویل، روش و سهولت حمل را تحت تاثیر قرار دهد.
هنگامی که مسیر شما محاسبه شد، می توانید تصمیم بگیرید که کدام روش حمل و نقل برای بودجه و کل شرکت شما بهترین است.
هزینه حمل و نقل برای ماشین آلات سنگین شما به چگالی آن بستگی دارد، به این معنی که دانستن ارزش تجهیزات شما بسیار مهم است.
تفاوت در قیمت هم به این عامل بستگی دارد، به این معنی که همه تجهیزات ارسال شده یکسان نیستند. این عامل همچنین شرکت ها را قادر می سازد تا مواردی مانند بیمه و هزینه های پایانی را به طور کلی محاسبه کنند.
مقصدی که ماشین آلات سنگین شما باید به آن ارسال شود، نه تنها به نوع حمل و نقل باری که استفاده می کنید، هزینه هر مایل، بلکه به بسیاری از عوامل مرتبط دیگر بستگی دارد.
هنگام حمل و نقل به کشورهای مختلف ممکن است تعرفه ها، عوارض یا هزینه های مجوز اضافی به محموله شما اضافه شود که می تواند قیمت خدمات شما را به طور چشمگیری افزایش دهد.
مسیر باربری نیز از دیگر عواملی است که بر هزینه حمل تاثیر دارد و زمان فرآیند را مشخص می کند. از باربری های معتبر درخواست کنید تا حمل بار به شهرستان سریع و با هزینه معقول انجام شود.

بیمه ماشین آلات

ماشین آلات سنگین گران هستند. زمان، نیروی کار و قطعات مورد نیاز برای تعمیر قطعات آسیب دیده ممکن است هزاران هزینه داشته باشد و بسیار وقت گیر باشد.
بنابراین هنگام حمل چنین تجهیزاتی بیمه بسیار مهم است. حتما اطمینان حاصل کنید که بیمه حمل و نقل مناسبی دارید تا از بار خود در برابر هرگونه آسیب محافظت کنید.
جبران آسیب احتمالی به محموله شما توسط بیمه پوشش داده می شود. بنابراین امکان خرید بیمه اضافی از ارائه دهندگان شخص ثالث نیز وجود دارد. تا هرگونه خساراتی که ممکن است داشته باشید را پوشش دهد.
این بدان معنی است که هزینه حمل و نقل شما افزایش می یابد، اما ممکن است تفاوت در زمان پرداخت خسارات احتمالی بسیار بیشتر باشد.
سبد خرید
تماس سریع