حمل-بار-به-بازرگان

حمل بار به بازرگان

برای حمل بار به بازرگان شهرستان ماکو و حمل کالا به مرز استان آذربایجان غربی و حمل اثاثیه منزل با ما تماس بگیرید.

کامیون حمل بار به بازرگان و مرز ایران و ترکیه و همچنین اسباب کشی به بازرگان مرزگور بولاغ خود را از باربری تهران به بازرگان میثم لواسان بخواهید.

تحت پوشش کامل بیمه ایران و با نازلترین نرخ و قیمت کرایه دریافت کنید. گذرگاه مرزی بازرگان یا مرز بازرگان از مهمترین نقاط گمرک ایران است که در فاصله یک کیلو متری شهر بازرگان واقع در شهرستان ماکو در استان آذربایجان غربی قرار دارد.

ارزان ترین نرخ کرایه حمل بار به مرز بازرگان 

مرز بازرگان یکی از مهمترین مرزهای ایران جهت ارسال بار به خارج از مرز های ایران است و به عنوان مهمترین راه ارتباطی بین ایران و ترکیه است.

اگر قصد ارسال بار از تهران به نقاط مرزی ایران از جمله مرز بازرگان را دارید. بار خود را به ما بسپارید تا ارزان ترین نرخ کرایه باربری به مرز بازرگان را برایتان فراهم آورد.

این گمرک در سال ۱۳۰۵ ساخته شده است که تنها مرز ۲۴ ساعته شبانه روزی و بین ‌المللی مابین ایران و ترکیه می‌ باشد. نام این گذرگاه از طرف کشور ترکیه مرز گور بولاغ می‌باشد.

ارسال بار به مرز ایران ترکیه از شهر بازرگان را با بالاترین سرعت بارگیری و تخلیه به ما بسپارید. شهر بازرگان از توابع شهرستان ماکو و در ۱۵ کیلومتری شمال آن قرار گرفته است.

بازرگان به عنوان نقطه خروجی مرز ایران و ترکیه در دامنه کوه آرارات واقع شده است. این مرز ظرفیت عبور روزانه ۷۰۰ تریلر را دارد.

ولی به دلیل مشکل پارک و همچنین مشکلات گمرکی و طولانی بودن پروسه ترخیص تعداد تریلر عبوری روزانه بین ۳۵۰ تا ۵۰۰ تریلر در حال تغییر می‌باشد که این موضوع باعث ایجاد صف‌هایی به طول ۲۰ کیلومتر در دو باند در دو طرف مرز می‌شود.

حمل-بار-به-بازرگان-با-میثم-لواسان

حمل بار به بازرگان با میثم لواسان

شرکت حمل و نقل میثم لواسان متخصص حمل بار به مرز بازرگان از تهران است.

شما مشتریان گرامی با تماس با باربری تهران به مرز بازرگان شرکت حمل و نقل میثم لواسان نوع بار و وزن بار و حجم بار خود را به متصدیان و مشاوان ما در باربری تهران به بازرگان میثم لواسان اعلام می نمایید.

تا کارشناسان ما مناسبترین نوع کامیون حمل تهران به بازرگانرا با نازلترین نرخ کرایه حمل از تهران به بازرگان به شما عزیزان ارایه دهند.

حمل بار با نواع کامیون

با تماس با ما از انواع نرخ کامیون:

  • خاور بازرگان از تهران
  • 911 بازرگان از تهران
  • تک بازرگان از تهران
  • ده چرخ بازرگان از تهران
  • کفی و بغلدار بازرگان از تهران
  • ترانزیت و چادری بازرگان از تهران

اطلاع پیدا کرده و حمل به بازرگان خود را به ما بسپارید همین حالا تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید.

باربری-به-بازرگان-با-تعهد-و-کرایه-پایین

باربری به بازرگان با تعهد و کرایه پائین

برای حمل بار خود دیگر نگران هیچ گونه مشکلی نباشید شرکت ما با 50 سال سابقه این تعهد را به شما عزیزان می دهد که بار شما را با سلامت کامل به مقصد مورد نظرتان برساند.

کرایه حمل بار برای شما با تخفیف کامل حساب می شود ارزانترین باربری در تهران میثم لواسان است. برای اطلاع از نرخ قیمت باربری بین شهری با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع