حمل-بار-به-بازرگان

حمل بار به بازرگان

باربری محدوده شرق تهران به شهرستان میثم لواسان ارائه دهنده بهترین خدمات حمل بار به بازرگان است که ارزان ترین کرایه را دارد.

 

کامیون حمل بار به بازرگان و مرز ایران و ترکیه و همچنین اسباب کشی به بازرگان مرزگور بولاغ خود را از باربری تهران به بازرگان میثم لواسان بخواهید.

 

تحت پوشش کامل بیمه ایران و با نازل ترین نرخ دریافت کنید. گذرگاه مرزی بازرگان یا مرز از مهم ترین نقاط گمرک ایران است که در فاصله یک کیلومتری شهر بازرگان واقع در ماکو در استان آذربایجان غربی قرار دارد.

 

ارزان ترین نرخ حمل بار به بازرگان

مرز بازرگان یکی از مهم ترین مرزهای ایران جهت ارسال بار به خارج از مرز های ایران است و به عنوان مهم ترین راه ارتباطی بین ایران و ترکیه است.

 

اگر قصد ارسال بار از تهران به نقاط مرزی ایران از جمله مرز بازرگان را دارید. بار خود را به ما بسپارید تا ارزان ترین نرخ کرایه باربری به مرز بازرگان را برایتان فراهم آورد.

 

این گمرک در سال ۱۳۰۵ ساخته شده است که تنها مرز ۲۴ ساعته شبانه روزی و بین ‌المللی ما بین ایران و ترکیه می‌ باشد. نام این گذرگاه از طرف کشور ترکیه مرز گور بولاغ می‌باشد.

 

ارسال بار به مرز ایران ترکیه از شهر بازرگان را با بالاترین سرعت بارگیری و تخلیه به ما بسپارید. شهر بازرگان از توابع شهرستان ماکو و در ۱۵ کیلومتری شمال آن قرار گرفته است.

 

بازرگان به عنوان نقطه خروجی مرز ایران و ترکیه در دامنه کوه آرارات واقع شده است. این مرز ظرفیت عبور روزانه ۷۰۰ تریلر را دارد.

 

ولی به دلیل مشکل پارک و همچنین مشکلات گمرکی و طولانی بودن پروسه ترخیص تعداد تریلر عبوری روزانه بین ۳۵۰ تا ۵۰۰ تریلر در حال تغییر می‌باشد که این موضوع باعث ایجاد صف‌هایی به طول ۲۰ کیلومتر در دو باند در دو طرف مرز می‌شود.

 

حمل-بار-به-بازرگان
حمل بار به بازرگان

 

حمل بار به بازرگان با باربری معتبر

شرکت حمل و نقل میثم لواسان متخصص حمل بار به مرز بازرگان از تهران است. ما بیش از 50 سال در صنعت باربری تجربه و سابقه داریم.

 

شما مشتریان گرامی با تماس با باربری تهران به مرز بازرگان شرکت حمل و نقل میثم لواسان نوع بار و وزن بار و حجم بار خود را به متصدیان و مشاوان ما در باربری تهران به بازرگان میثم لواسان اعلام می نمایید.

 

تا کارشناسان ما مناسب ترین نوع کامیون باربری تهران به بازرگان را با نازل ترین نرخ کرایه حمل از تهران به بازرگان به شما عزیزان ارایه دهند.

 

ارسال بار به بازرگان با انواع کامیون

ما در سریع ترین زمان انواع کامیون باربری تهران به بازرگان را در اختیار شما قرار می دهیم. از نیسان تا تریلی با کرایه مناسب برای شما فراهم می گردد:

 

  • خاور بازرگان از تهران
  • 911 بازرگان از تهران
  • تک بازرگان از تهران
  • ده چرخ بازرگان از تهران
  • کفی و بغلدار بازرگان از تهران
  • ترانزیت و چادری بازرگان از تهران

 

اطلاع پیدا کرده و حمل بار به بازرگان خود را به ما بسپارید همین حالا تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید.

 

خاور حمل بار به بازرگان

برای ارسال انواع بار تا وزن 4 تن می توان از خاور استفاده کرد. حمل بار به بازرگان با خاور نرخ ثابتی ندارد و باید به روز استعلام گردد.

 

تک باربری تهران به بازرگان

کامیون تک مناسب بارهای 10 تنی است. هر نوع باری در باربری تهران به بازرگان با تک قابل انتقال از سراسر تهران می باشد.

 

جفت حمل بار تهران به بازرگان

برای ارسال بارهای زیر 15 تنی می توان کامیون جفت را به کار گرفت. این خودرو با کرایه ارزان در باربری تهران به بازرگان در اختیار شما قرار می گیرد.

 

باربری-به-بازرگان
ارسال بار به بازرگان

 

باربری ارزان تهران به بازرگان

برای حمل بار خود دیگر نگران هیچ گونه مشکلی نباشید شرکت ما با 50 سال سابقه این تعهد را به شما عزیزان می دهد که بار شما را با سلامت کامل به مقصد مورد نظرتان برساند.

 

کرایه حمل بار برای شما با تخفیف کامل حساب می شود ارزان ترین باربری در تهران میثم لواسان است. برای اطلاع از نرخ قیمت باربری بین شهری با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
تماس سریع