باربری-به-گیلان

باربری به گیلان

باربری به گیلان یکی از شهر های زیبای شمالی کشور را با شرکت حمل و نقل میثم لواسان انجام بدهید. حمل بار به گیلان را به طور حرفه ای با اطلاعات کامل برای شما عزیزان انجام می دهیم.

یکی از تقاضاهای بسیاری از ساکنان و شرکت های تهران استفاده از خدمات اتوبار و حمل کالا از تهران به گیلان است. چنانچه قصد اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل از تهران به گیلان را دارید با شرکت میثم لواسان تماس بگیرید.

باربری به گیلان از تهران

گیلان یکی از استان های شمالی کشور به مرکزیت کلانشهر رشت است. گیلان دهمین استان پرجمعیت کشور و دومین استان پرجمعیت شمال ایران پس از مازندران است.

طبیعت گیلان پوشیده از جنگل و دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است. باربری و حمل بار به شهرستانهای کشورمان نیازمند تخصص و دقت بالا است.

از جمله باربری و حمل اثاثیه منزل از تهران به گیلان بسیار مهم است. جهت استفاده از خدمات جابجایی حمل بار از تهران به گیلان می توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا شما را از خدمات شرکت میثم لواسان بهره مند کنند.

حمل اثاثیه منزل از تهران به گیلان

جهت حمل کالا و اسباب و لوازم منزلتان از تهران به هر یک از شهر های رشت، بندرانزلی، لاهیجان، لنگرود، فومن، تالش، آستارا، هشتپر رودبار، رودسر، آستانه با بهترین کیفیت را به ما بسپارید. 

تخصص شرکت میثم لواسان برای باربری به گیلان همکاران ما با دانستن مسیر راه تهران به رشت و یا سایر شهرهای استان گیلان و آشنایی کامل با جاده ها و مسیرها جابجایی بارهای شما را با کیفیت عالی انجام داده است.

با استفاده از بهترین ابزار ها حمل بار به گیلان را تضمین می نمایند. همانطور که می دانید جاده تهران به رشت از شهر های کرج و قزوین می گذرد.

بنابراین گاهی ترافیک در این مسیر ممکن است موجب کمی معطلی در طول مسیر شود. از این رو اگر می خواهید در ایام تعطیل به گیلان ( و یا سایر استان ها ) اسباب کشی کنید، این نکته را در نظر داشته باشید.

انواع خودروی حمل بار به گیلان

 • خاور
 • نیسان
 • 10 چرخ
 • 6 چرخ
 • کفی
 • لبه دار
 • مسقف
 • روباز
 • ترانزیت
 • 608
 • 911
 • 808

نوع و وزن بار خود را اعلام کنید تا مناسب ترین خودروی حمل بار را برایتان انتخاب کنیم. حمل بار به رشت  تخصص ماست کار را به متخصص واگذار کنید. ما برای حمل بار به گیلان خدمات گسترده ای را با کیفیت بالا ارائه می دهیم.

بارنامه و بیمه باربری تهران گیلان

توجه فرمایید که خدمات حمل بار از تهران به گیلان لازمه داشتن بارنامه و بیمه نامه می باشد و در صورتی که شرکت باربری مورد نظر این موضوع را رعایت کند نشان بر اعتماد و اطمینان کار می باشد.

حمل بار میثم لواسان بار شما را تا 30 میلیون تومان بیمه رایگان می کند. با ما همراه باشید تا بهترین ها را تجربه کنید.

خدمات در باربری به گیلان 

از گذشته تا کنون ارائه خدمات یکی از ارکان مهم در باربری محسوب می شود و با متنوع شدن بار ها احساس به خدمات محسوس تر می شود.

کلیه اقداماتی که از زمان بارگیری بار تا زمان تخلیه در مقصد انجام ، خدمات باربری نامیده می شود. میثم لواسان بیش از نیم قرن است.

خدمات باربری اینترنتی را  در زمینه حمل بار به صورت تخصصی انجام می دهد. ما مناسب ترین خودرو های حمل بار را با مناسب ترین قیمت در اختیارتان قرار می دهیم.

میثم لواسان بستری فراهم کرده تا انواع بار را از تهران به همه شهرها و شهرستان های ایران ارسال کند. کلیه بارها بصورت دربستی حمل می شوند به این معنا که یک خودرو بصورت کامل در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

اگر تصمیم دارید از خدمات تخصصی حمل بار بهره مند شوید حمل بار میثم لواسان را به شما پیشنهاد می کنیم. در شرکت حمل بار میثم لواسان کلیه خدمات با بالاترین سطح کیفیت و به صورت کامل در سریع ترین زمان ممکن توسط  کادر مجرب انجام می شود. 

تنوع خودرو های حمل بار بالاست خوشبختانه میثم لواسان کلیه خودرو های حمل بار را داراست و با توجه به نیاز و مشخصات بار شما مناسبترین آن را در اختیارتان قرار می دهد.

از زمان بارگیری، بار شما تحت پوشش کامل بیمه قرار می گیرد تا زمانی که در مقصد تخلیه شود. بیمه نامه نوعی تضمین برای سلامت بار شما محسوب می گردد تا در صورت ورود زیان در طول حمل معادل ارزش آن جبران گردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات حمل بار به گیلان با ما همراه باشید.

سبد خرید
تماس سریع