باربری-مشیریه

باربری مشیریه

اگر قصد باربری مشیریه دارد با شرکت حمل نقل میثم لواسان که واقع در مشیریه است و تخصص آن باربری مشیریه است تماس بگیرید. همه روزه در خدمت شما هستیم حمل اثاثیه منزل حمل کالا حمل مواد غذایی و پوشاک و … به صورت دربستی برای شما انجام می دهیم.

شرکت حمل و نقل میثم لواسان در مشیریه

باربری میثم لواسان خدمت گذار شما در امور باربری مشیریه شرکت حمل و نقل میثم لواسان یک شرکت حمل و نقل و باربری در استان تهران می باشد.

که با اکتفا بر بیش از سی سال سابقه درخشان در صنعت حمل و نقل کشور به ویژه حمل بار از مشیریه، توانسته با جمع آوری کادری مجرب از رانندگان و نیرو های متخصص در زمینه باربری مدعی باشد.

موسسه باربری میثم لواسان در تمام مناطق تهران به ویژه مشیریه و باربری مشیریه دفتر فعال دارد. برای اثبات ادعا خود در زمینه باربری بهتر است نام میثم لواسان را جستو جو کنید تا بر اثبات ادعای ما اطمینان یابید.

شماره تلفن باربری مشیریه

جهت ارتباط با ما  از طریق راه های ارتباطی زیر با ما همراه باشید. همچنین در این مقاله می توانید از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

خدمات موسسه باربری مشیریه

ضمن تشکر و قدر دانی فراوان از انتخاب و همچنین اعتماد شما به شر کت حمل و نقل میثم لواسان ( شعبه مشیریه ) مفتخر هستیم که خدمات خود را در زمینه حمل و نقل درون  شهری و برون شهری به شما عزیزان معرفی نماییم.

  • ارائه انواع ماشین های سنگین از نیسان تا تریلی جهت حمل بار های سنگین برون شهری ( حمل بار از مشیریه به تمام نقاط تهران ) و درون شهری
  • ارائه انواع خاور و کامیون مسقف و موکت شده جهت باربری داخلی و اسباب کشی ( حمل اثاثیه منزل )
  • بیمه کردن بار شما تحت پوشش بیمه ایران

از مشیریه به تمام نقاط کشور بار خود را بیمه کنید

اعتماد چند ساله میثم لواسان را می توان از اعتبار بیش از سی  سال آن در زمینه حمل و نقل و مشیریه نتیجه گیری کرد.

اما بعلاوه این اعتماد شرکت حمل و نقل میثم لواسان مفتخر به همکاری و مشارکت با بیمه ایران می باشد که این مهم باعث می شود. شما عزیران با اطمینان بیشتر خدمات باربری مشیریه خود را به ما واگذار کنید.

نرخ باربری مشیریه

در طی سابقه چند ساله خود متوجه شدیم که بهترین راه موفقیت، احترام  و رعایت حقوق به مشتریان و صاحبین بار عزیز می باشد. ازجمله اقدامات ما جهت احترام به شما عزیزان در باربری مشیریه، اعلام کرایه و نرخ قیمت های باربری به صورت به روز می باشد.

چرا که در زمینه باربری و حمل و نقل، نوسانات قیمت بسیار زیاد می باشد و لازم است برای دریافت خدمات مقرون به صرفه با شرکت معتمد حمل و نقل همکاری داشته باشید.

نرخ باربری در هر روز متغیر است به دلیل نواسانات کرایه ها برای اطلاع دقیق از قیمت باربری می توانید با ما تماس بگیرید و یک روز قبل از باربری ماشین مورد نظر خود را ثبت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع