کامیون-جفت-10-چرخ

کامیون جفت ( 10چرخ )

کامیون جفت ( 10چرخ ) یکی از کامیون های شرکت بنز می باشد که قابلیت حمل بار تا 15 تن را دارد. میثم لواسان خدمات باربری با کامیون جفت ( 10چرخ ) را به صورت تخصصی به شما عزیزان ارائه می دهد. برای حمل بار های سنگین با حجم بالا از این نوع کامیون استفاده می شود.

حمل بار با کامیون جفت ( 10چرخ )

 • طول : 6/80 متر
 • عرض : 2/25 متر
 • حد اکثر مقدار تناژ قابل حمل: 15 تن

نام دیگر آن هم 2624 و 2628 می باشد و بنز ده چرخ و اکتروز 15 تن و مایلر هم از انواع آن هستند. کارخانه های دیگر کامیون سازی هم اقدام به ساخت همچنین کامیون هایی کرده اند که ایویکو و ولوو و سایر شرکت ها از این دست می باشند.

ولی در ایران بیشترین آن همان بنز جفت می باشد که معمولا این نوع از کامیون به نام بنز جفت پانزده تنی معروف شده است. شرکت حمل و نقل میثم لواسان متخصص در زمینه حمل بار با کامیون جفت (10چرخ) می باشد.

حمل بار با کامیون جفت ( 10چرخ ) از تهران

باربری میثم لواسان با توجه به فضای وسیع کاری و همچنین در اختیار داشتن انواع کامیون پانزده تن می تواند هم داخل تهران و هم از تهران به شهرستان انواع خدمات حمل بار و حمل کالا را به شما عزیزان ارایه دهد.

شما عزیزان با تماس با ما و اعلام نوع بار خود می توانید در اسرع وقت و با نازلترین کرایه حمل بار پانزده تنی خود را از تهران به شهرستان انجام دهید. یکی از مزایای کامیون های پانزده تنی به کامیون 10 تن برای بار 6 متری بسته شدن درب کامیون می باشد.

هزینه حمل بار با جفت ده چرخ

هزینه باربری برای حمل بار با انواع کامیون های باربری و از جمله جفت ده چرخ به شهرستان ها، هزینه ثابت و مصوبی نیست. با توجه به عوامل مختلف نرخ کرایه باربری با کامیون جفت محاسبه می شود. جهت اطلاع از آخرین و به روزترین نرخ کرایه باربری با کامیون جفت ده چرخ به تمامی شهرستان ها از جمله:

 • حمل بار به مشهد 
 • حمل بار به اصفهان 
 • حمل بار به شیراز 
 • حمل بار به تبریز
 • حمل بار به اهواز 
 • حمل بار به بندرعباس 
 • حمل بار به یزد

با کارشناسان حمل ونقل و باربری میثم لواسان تماس بگیرید و برای نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری از آن ها مشاوره دریافت کنید. همچنین برای ثبت و سفارش کامیون خود می توانید از طریق واتساپ و یا تلگرام به کارشناسان قسمت حمل بار پیام دهید تا آنها شما را راهنمایی کامل بنمایند.

علل موثر در محاسبه کرایه جفت

جفت ظرفیت باربری تا 15 تن را دارد و می تواند در باربری شهری و بین شهری به کار گرفته شود. به همین دلیل باید اطلاعات کامل داده شود تا کارشناسان بر آن اساس نرخ باربری را اعلام کنند.

موارد دیگری نیز باید مورد توجه قرار بگیرند از جمله شرایط اقتصادی، نرخ دلار، فصل باربری، وضعیت جوی و خدمات اضافی. مجموع عوامل ذکر شده در نهایت هزینه باربری با جفت را مشخص می کند.

میثم لواسان بهترین خدمات را با کمترین کرایه در نظر دارد و تخفیفات خوبی را نیز در حین ثبت سفارش ارائه می دهد. فقط یک تماس برای برخورداری از مزایای فوق کافی است.

کرایه جفت تهران اصفهان

حمل بار به اصفهان با جفت یا ده تن نرخ ثابتی ندارد و نمی توان قیمت مشخصی را اعلام کرد. وزن بار و طول مسیر بسیار مهم است و در محاسبات مورد توجه قرار می گیرد. کرایه جفت تهران اصفهان را کادر حمل میثم لواسان دقیقا برای شما معین می کنند.

کرایه جفت تهران تبریز

اگر بار شما 15 تن وزن دارد و می خواهید با جفت به تبریز انتقال دهید برای آگاهی از نرخ کرایه با شماره های مندرج تماس بگیرید. ما با ارزان ترین کرایه حمل بار به تبریز را برای شما در کمترین زمان انجام می دهیم. محاسبه کرایه جفت تهران تبریز به دلایل زیادی بستگی دارد که برخی از آن ها عبارتند از:

 • وزن و حجم بار
 • نوع خودروی حمل
 • مسافت تهران تبریز
 • مصرف سوخت
 • نرخ ارز

کرایه جفت تهران مشهد

اگر می خواهید از تعرفه جفت مطلع شوید به مقاله حمل بار به مشهد مراجعه کنید. کلیه اطلاعات لازم برای باربری به مشهد در این مقاله آورده شده است.

در محاسبه هزینه باربری با جفت مشخصات بار از قبیل وزن، حجم و ارتفاع باید مورد توجه قرار بگیرد. البته علل متعدد دیگری نیز وجود دارد که می توان به نرخ دلار، فصل باربری، هزینه بارنامه و بیمه نامه اشاره کرد.

کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان کلیه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند. هروزه می توانید از خدمات مشاوره ای ما به صورت رایگان بهره مند شوید.

نحوه ثبت سفارش حمل بار با جفت

فقط کافی است با شماره های ما تماس بگیرید و مشخصات بار خود را اعلام کنید. یا در واتساپ پیام دهید تا کارشناسان در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

ما بستری فراهم کرده ایم تا امر باربری را برای شما هر چه آسان تر کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع