ترانزیت-تهران-همدان

ترانزیت تهران همدان

حمل و نقل و باربری از ارکان اساسی تجارت و صنعت و حتی اقتصاد در یک کشور است و همه روزه نیاز به ترانزیت تهران همدان برای حمل انواع بار از تهران به همدان احساس می شود.

ترانزیت تهران همدان مورد نیاز خود را از سامانه حمل بار اینترنتی میثم لواسان درخواست کنید تا در سریع ترین زمان آن را برای شما ارسال کنیم.

شرکت میثم لواسان سال هاست که از سیستم حمل و نقل و باربری سنتی فاصله گرفته و خدمات خود را به صورت به روز و مدرن به شما عزیزان ارائه می کند.

سامانه حمل بار اینترنتی میثم لواسان بزرگترین و اولین سامانه هوشمند باربری در ایران است. برای درخواست انواع ترانزیت و تریلی چادری جهت حمل بار از تهران به همدان، تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در انتها همین مقاله، درخواست خود را ثبت کنید.

کارشناسان حمل بار میثم لواسان در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را پیگیری خواهند کرد و ترانزیت مورد نیاز شما را به مبدا بارگیری ارسال خواهند کرد.

حمل بار به همدان از تهران

برای حمل بار از تهران به همدان ما بیش از پنجاه سال سابقه داریم. همدان با توجه به وضعیت آب و هوایی شرایط خاصی دارد که حمل بار به آن نیازمند تخصص است.

با ما نگران حمل بار به همدان نباشید حمل بار دبستی با کمترین نرخ کرایه توسط کادری مجرب را از ما بخواهید.

باربری با ترانزیت تهران همدان

تریلی چادری ( ترانزیت ) یکی از کامیون های کشنده مورد نیاز در صنعت حمل و نقل می باشد و برای حمل انواع کالاهی تجاری و بارهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

ترانزیت ها بیشتر برای حمل بار هایی که برای بنادر و لنگرگاه ها و نقاط صفر مرزی ارسال می شوند مورد استفاده قرار می گیرند.

چرا که از بین تمام انواع تریلی ها، تنها ترانزیت است که قابلیت پلمپ دارد. برای حمل بار به همدان لازم است ترانزیت مورد نیاز خود را از یک شرکت حمل و نقل معتبر در تهران درخواست کنید.

مجوز های باربری با ترانزیت 

عموما بارهایی که با ترانزیت حمل می شود از ارزش مالی بالایی برخوردار است. باید در باربری و اخذ مجوزهای مربوط به باربری آن حساسیت زیادی به خرج دهید.

توصیه اکید ما به شما برای ارسال بار به شهرستان ها ( همدان ) این است که بدون بار نامه تمبردار و بیمه نامه معتبر اقدام به بارگیری نکنید. از یک شرکت حمل و نقل معتبر بخواهید که ترانزیت باربری را با تمامی مجوز های موردنیاز در اختیار شما قرار دهند.

مشخصات ترانزیت تهران همدان

ترانزیت چادری 18 چرخ از طول 12/20 الی 13/60 و با ارتفاع 2/80 موجود می باشد. کشنده آن می تواند تا 22 تن بار را جابه جا کند.

  • طول: 12/20 متر
  • عرض: 2/5 متر
  • حد اکثر مقدار تناژ قابل حمل: 22تن

ترانزیت تهران همدان با بیمه نامه و بارنامه تمبردار

میثم لواسان تمام مجوز های لازم برای حمل بار با ترانزیت به همدان را فراهم می کند از جمله این مجوز ها بارنامه و بیمه نامه است.

بیمه باربری میثم لواسان بیمه ایران است و بارنامه از طرف وزارت راه صادر شده و دارای کدرهگیری منحصر به فرد است.

سبد خرید
تماس سریع